Přestali hrát reproduktory.

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Přestali hrát reproduktory.

Příspěvek od KJirka »

HOŠI, WOLE, NEHRAJOU MU ALE VŠECHNY BASY
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestali hrát reproduktory.

Příspěvek od Nwkt »

Blbá náhoda, že upadli všechny najednou co :-D

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Přestali hrát reproduktory.

Příspěvek od Jirka. »

Tak hodně blbá náhoda. Třeba mu v autorizáku umyli dveře vapkou zevnitř, nebo co já vím. Ale prostě pokud není úplně mimoň a nepřehlédne zesik pod sedačkou, tak prostě není fyzicky možný nic jinýho než ty basáky v řiti. Nebo jak mi Jirko chceš vysvětlit, aby do dveří vedly jen jedny kabely a jeden reprák(výška) hrál a druhý(basák) ne?

Jinak teda já to pochopil tak že výškový repráky hrajou a basáky jsou hluchý. Ted když to čtu znovu, tak se to dá pochopit i tak, že z basáků mu hrajou taky výšky, tak nevím jak to autor myslel. Asi prostě nejednodušší řešení je vzít funkční reprák a zkusit to.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

pavlasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 22.11.2015 02:42
Bydliště: Brno

Re: Přestali hrát reproduktory.

Příspěvek od pavlasss »

A kdyby si vyplnil bydliště, třeba bych mu je i půjčil.. válí se mi doma

floppy_flopp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 14.12.2012 10:53

Re: Přestali hrát reproduktory.

Příspěvek od floppy_flopp »

Případně mám taky doma celou sadu, kdybys potřeboval zkusit.


A ještě mě napadá, na basáku jsou naletovaný malý koďany na svorkách, tak jeslti nějakým rázem nevylítly? A nezačaly dělat zádrž nebo tak něco.

Uživatelský avatar
Marty'SP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 29.05.2014 11:27

Re: Přestali hrát reproduktory.

Příspěvek od Marty'SP »

Zesilovač nemám. Mám jen základ. Jinak mám repro jen vpředu a všechny hrají. Akorát hraji ve všech jen výšky a ve spodních potichu. A abych něco slyšel musím dát aspoň do poloviny hlasitosti. Ale poslouchat to během jízdy je peklo :-D Jinak vzal jsem svoje rádio a dal ho k bráchovi do b6. Úplně v pohodě jak má. Vzal jsem jeho rádio, dal ho ke mě a stejný problém. Jinak jsem z Trutnova. Tapec jsem měl dole a vše zapojené. Zkoušel jsem i konektory a žádná změna. Do repraku nemůžu, je přilepený nebo jak to vw má a jeho ram je chycen nýty.
VW PASSAT B6 2.0 110 kW FSI, BLR, černá metalíza Sport limousine

gula221
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 31.03.2018 14:27

Re: Přestali hrát reproduktory.

Příspěvek od gula221 »

Ja som mal ten isty. Predne basy nehrali. Pozhanal som druhy zosilovac. Treba vsak nakodovat lebo po vymene mi nefungoval sign assist ( dopravne znacky v zahranici)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“