Pist motoru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pist motoru

Příspěvek od teekey »

zajed nebo zavolej Svancovi, mas to k nemu blizko, oni delaji i repase vstriku tak tomu bude rozumet.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Pist motoru

Příspěvek od KJirka »

Hlavně nesbírej pofiderní informace po všech čertech, najdi si normální a spolehlivej servis a řeš ty věci jen tam. Každej ti poví něco jinýho a pak je z toho guláš, kdy jednou jde o píst, podruhé o vstřik a je to jedna blbost za druhou. Vstřiky samozřejmě vliv na spotřebu mít mohou a mají, když tudy to palivo protéká. Svanco ti může vstřik otestovat, možná nechat zrepasovat a téměř jistě obstarat novej. Každopádně je to člověk, kterého potřebuješ.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

mellit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 19.07.2017 21:48
Bydliště: Prague

Re: Pist motoru

Příspěvek od mellit »

Taky mám BKP a ztrácela se mi chl.kapalina. Měl jsem prasklou hlavu. BKP na to ze začátku docela trpěly(16V). Doporučuju sundat hlavu a nechat jí zkontrolovat. U mě to bylo vidět na první pohled. Jinak nemá cenu dělat repasi u téhle hlavy by to nevydrželo dlouho(ověřený zdroj). Radši novou pokud chceš jezdit(index C) ;) Nechci strašit, třeba to bude něčím jiným a levnějším :D
VW Polo 9N 96kw 2004 hatchback
VW Passat 3C2 BKP 103kw 2007 sedan Highline

mcmarten84
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 30.10.2016 08:09
Bydliště: Ostrava

Re: Pist motoru

Příspěvek od mcmarten84 »

Mel jsem to u Hellera a i v RT Torax a v obou lripadech rekly pumpa a vadny vstrik. Primo na diagnostice ukazoval ze do maly otacek cca 1500 davkoval tak jak by mel ale na volnobech ne a nad 1500 otacek se otevre naplno

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“