VCDS v Brně?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Matty2104
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 19.06.2015 13:19

VCDS v Brně?

Příspěvek od Matty2104 »

Zdarec chlapi,
chtěl bych se zeptat, zda by měl někdo v Brně (případně blízkém okolí) čas se se mnou chvíli pohrabat ve VCDS? Určitě bych chtěl snížit citlivost světelného čidla a přehodit CH/LH na LED nebo na mlhovky. Ale zajímalo by mě, co by šlo v mé výbavě aktivovat na MFD. Četl jsem tu o dojezdu oken při dešti, sklápění zrcátek dálkou apod... Cca na půl hodinky až hodinku, výměnou třeba za lahev Jagera nebo na čem se domluvíme? Třeba někdy v podvečer po práci? Před 2 měsíci jsem koupil B7 a všechno šlape jak má, takže je to spíš věc ze zajímavosti. Pokud by někdo měl taky B7, rád pokecám o zkušenostech apod. Díky a přeji pohodové léto
VW Passat B5.5 (2001) 1.9 TDI AWF 6M
VW Passat B7 (2011) 2.0 TDI CFFB 6A
---
BMW R 1150 GS (2000)

Uživatelský avatar
VirtualVoid
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.05.2018 09:11
Bydliště: Trnava, SK

Re: VCDS v Brně?

Příspěvek od VirtualVoid »

keby sa nikto nenašiel, tak na SK ti to viem spraviť, ani to nieje ďaleko - Trnava. prípadne môžme dať stretko niekde bližšie k hraniciam.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“