Dýmovnice pod plynem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dýmovnice pod plynem

Příspěvek od sharik4x4 »

To se to zvrhlo v dohadování o zázračnejch vodičkách, který určitě neodstraní problém s hulením motoru. Já bych to vyděl na špatně rozprašující vstřiky, jelikož ty co tam dávaj na svolávačku jsou možná ještě větší šmejd než původní. Málokdo je snimi spokojen. Bohužel to nemá řešení, možná má v podobě ůpravy softu, ale to by se museli vyjádřit “čipaři” , jestli je to vůbec reálný . Musel by se zvýšit tlak na turbu a těžko říct jestli by sazí ubylo. Já osobně bych se s tím smířil a vyvaroval jsem se těmto situacím.

pavelll
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 17.08.2013 12:43

Re: Dýmovnice pod plynem

Příspěvek od pavelll »

četl jsem na zadku jednoho vw bora tdi nápis -kde benzin čumí tdi umí- taky mu to pěkně hodně hulilo tak nevim co s těma traktorama pořád řešíte :pleasantry:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dýmovnice pod plynem

Příspěvek od KJirka »

oni ti to na technické vysvětlí
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dýmovnice pod plynem

Příspěvek od KJirka »

sharik4x4 píše:To se to zvrhlo v dohadování o zázračnejch vodičkách, který určitě neodstraní problém s hulením motoru. Já bych to vyděl na špatně rozprašující vstřiky, jelikož ty co tam dávaj na svolávačku jsou možná ještě větší šmejd než původní. Málokdo je snimi spokojen. Bohužel to nemá řešení, možná má v podobě ůpravy softu, ale to by se museli vyjádřit “čipaři” , jestli je to vůbec reálný . Musel by se zvýšit tlak na turbu a těžko říct jestli by sazí ubylo. Já osobně bych se s tím smířil a vyvaroval jsem se těmto situacím.
Není to tak dlouho, co jsme se spolu bavili o tom Luboši Hubálkovi z Chomutova. (ti co ho neznají, něco jako je Sixta přeborník na DSG, tak tenhle L.H. je machr na koncernový diesely. Tady ne, ale na Dieselpower fórum je velice známej. Když ten něco řekne, tak to vždycky sedí). Včera jsem u něj kvůli něčemu byl a bavíme se o všem možným a přišla taky řeč na tu "chemii". A prej: "twl, já už nějakej čas používám tyhle výrobky a to je snad jediný, co opravdu funguje. To už zachránilo tolik průserů, že kdybych ty věci neměl rozebraný na stole, tak tomu nevěřím". A co myslíte, že vytáhnul za přípravek ? OXICAT Tak jsem se tlemil, protože jsem si hned vzpomněl na tohle téma.
A to je podobný Shariku, jako s tím aditivem, co jsme koupili. Konzervativní jedinci, jako třeba FOX :D , budou tvrdit, že to tak není, ale my taky víme, že to je nejspíš nejlepší aditivum, ke kterýmu se lze dostat.
OXICAT.png
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Dýmovnice pod plynem

Příspěvek od ppfox »

věř a víra tvá tě uzdraví :mrgreen:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dýmovnice pod plynem

Příspěvek od KJirka »

HELE HO, UŽ JE TADY :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Dýmovnice pod plynem

Příspěvek od Stefan777 »

Ještě vyfot to aditivum

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dýmovnice pod plynem

Příspěvek od KJirka »

to je v barelu, je to tajný a stejně se to už nedá koupit
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Dýmovnice pod plynem

Příspěvek od Prochy01 »

KJirka píše:
sharik4x4 píše:To se to zvrhlo v dohadování o zázračnejch vodičkách, který určitě neodstraní problém s hulením motoru. Já bych to vyděl na špatně rozprašující vstřiky, jelikož ty co tam dávaj na svolávačku jsou možná ještě větší šmejd než původní. Málokdo je snimi spokojen. Bohužel to nemá řešení, možná má v podobě ůpravy softu, ale to by se museli vyjádřit “čipaři” , jestli je to vůbec reálný . Musel by se zvýšit tlak na turbu a těžko říct jestli by sazí ubylo. Já osobně bych se s tím smířil a vyvaroval jsem se těmto situacím.
Není to tak dlouho, co jsme se spolu bavili o tom Luboši Hubálkovi z Chomutova. (ti co ho neznají, něco jako je Sixta přeborník na DSG, tak tenhle L.H. je machr na koncernový diesely. Tady ne, ale na Dieselpower fórum je velice známej. Když ten něco řekne, tak to vždycky sedí). Včera jsem u něj kvůli něčemu byl a bavíme se o všem možným a přišla taky řeč na tu "chemii". A prej: "twl, já už nějakej čas používám tyhle výrobky a to je snad jediný, co opravdu funguje. To už zachránilo tolik průserů, že kdybych ty věci neměl rozebraný na stole, tak tomu nevěřím". A co myslíte, že vytáhnul za přípravek ? OXICAT Tak jsem se tlemil, protože jsem si hned vzpomněl na tohle téma.
A to je podobný Shariku, jako s tím aditivem, co jsme koupili. Konzervativní jedinci, jako třeba FOX :D , budou tvrdit, že to tak není, ale my taky víme, že to je nejspíš nejlepší aditivum, ke kterýmu se lze dostat.
OXICAT.png
Jj, bude to super vec - rozpouští to gumu a při spalování to neshori :-D no....ja tedy nevim, pokud by nebyl na stole nejakej pruser a nepotreboval bych se chytit nějakého stébla, dobrovolně bych to do auta nedal....

Nebo jinak - kolik to placebo stojí? Jestliže se má užívat pravidelne, kolik penez do toho vrazis než s tím ujedes třeba 250-300tis km? Asi podstatne víc, než když v tehle nesmyslnych km koupíš EGR a DPF nový.... chce se to taky zamyslet nad smysluplnosti tehle vodiček...není lepší tankovat normalni naftu a častěji měnit olej...?

Jinak ale nerozporuju, ze zejména díky STBákovi tu mame pohonné hmoty dosti nekvalitní. Proto za sebe verim na vodicku, co tu naftu trochu zlepsi, ale to je max...

Tyhle preparáty mají své místo někde, kde je dejme tomu extrémní zatížení, ale na běžný provoz osobního auta jsou to jen vyhozené penize....(můj pohled)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dýmovnice pod plynem

Příspěvek od KJirka »

Proto prezentuju poznatky lidí, kteří ty motory rozebírají a účinek vidí. Jalový kecy bohužel nikomu nepomůžou.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“