Klapka 2.0 TDI - BMR - P2017

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Siws
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 15.02.2018 22:12

Klapka 2.0 TDI - BMR - P2017

Příspěvek od Siws »

Čau, mám 2.0 TDI BMR 125kw (2006). Svítí kontrolka motoru a bliká žhavení, motor se při lehké korekci plynem sem tam zadusí a zadýmí. V diagnostice chyba P2017 - Obvod snímače/spínače polohy sacího potrubí s poreměnným průřezem vysoká úrpveň (řada 1). Toto se mě stalo už podruhé, poprvé byl tento problém po tom co jsem měnil těsnění víka ventilů, než jsem se objednal k autoelktrikářovi kontrolky samy zhasly. Teď mě opět svítí, už několik tisíc km po výměně gumiček na vstřikovačích. Už jsem to měl u jednoho elketrikáře, ten se zabýval hlavní klapkou před EGR ventilem a údajně vše i klapka v pořádku. Nejedná se náhou v tomto případě o výřivé klapky v sání? Je tam ovládání podtlakovou membránou. Co s tím? Kde tentot snímač/spínač najdu? Případně někdo v Brně kdo by byl schopen to vyřešit? Předem díky za odpovědi.
9565
9566
9564

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Klapka 2.0 TDI - BMR - P2017

Příspěvek od Stefan777 »

V Brně můžu doporučit RF auto,sám k nim jezdím vědí co dělají i domluvit se s nima dá

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“