reakce na plynový pedál

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
gejza8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.01.2015 20:41
Bydliště: Jihlava

reakce na plynový pedál

Příspěvek od gejza8 »

Ahoj klubáci,
už hodně dlouho se mi občas děje taková divná věc při rozjezdech. Jakmile jedu nějakou minimální rychlostí, třeba dojíždím ke křižovatce nebo popojížním v koloně a chci se rozjet, tak je auto na 1-2 sekundy úplně bez síly a nejde do otáček. Pak otáčky najednou vyletí. Takže se občas rozjedu na brbláka a to můžu mít plyn na podlaze. Když stojím chvíli na místě a chci se rozjet tak to téměř nedělá.

Přijde mi, jako by něco omezovalo výkon. Neporadili byste, na co se zaměřit, co zkontrolovat?

Nevím jestli to s tím může souviset, ale jednou jsem měl u mechanika auto a pár dní byla odpojená baterka + měnil ABS čidlo na zadním kole. Potom to vůbec nedělalo a v průběhu cca 14-ti dní se to zase začalo postupně projevovat.

Díky za všechny tipy ;)
Passat 3C sedan 2.0 TDi 103kW (BMP) Highline 11/2006

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: reakce na plynový pedál

Příspěvek od teekey »

Diagnostika?
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: reakce na plynový pedál

Příspěvek od Prochy01 »

Dsg?

Pokud ano, PFox si nedávno koupil kouzelnou krabičku (....booster) se to jmenuje a to zrychlí reakce plynu... tak nějak tuším, ze by se ji nakonec rad zbavil :-D kdyztak mu napis :-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

gejza8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.01.2015 20:41
Bydliště: Jihlava

Re: reakce na plynový pedál

Příspěvek od gejza8 »

Diagnostika žádnou závadu nehlásí.
Díky Prochy za tip :good: ale je to manuál, to jsem zapomněl napsat :blush:
Passat 3C sedan 2.0 TDi 103kW (BMP) Highline 11/2006

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“