H&R-40 vs. Eibach-30

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Adys
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.07.2018 19:59

H&R-40 vs. Eibach-30

Příspěvek od Adys »

Zdravím lidi, Řeším dilema...
Mám 3c sedana s tlumiči DCC a momentálně jezdím 235/40 18ky. Začátkem příštího roku bych si chtěl udělat radost tím, že přejdu na 19ky a chtěl bych paštiku poslat blíž k silnici. Nemůžu se rozhodnout, jestli jít do Eibach pro kit -30 a nebo do H&R -40. Abych se přiznal víc mě to táhne k těm H&R :D
Určitě je vás tu hodně co má na autě jedno nebo druhé. Budu strašně rád za vaše názory a zkušenosti... klidně sem hoďte i nějaké fotky
Předem díky za odpověď :good:

Uživatelský avatar
rado.h
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 13.03.2010 10:38
Bydliště: Púchov, SK

Re: H&R-40 vs. Eibach-30

Příspěvek od rado.h »

Ahoj mám eibach -30 a max spokojnosť. Zníženie tak akurár, že človek nemusí myslieť na to, či niekde neškrtne (aspoň ja som nemal problém) a komfort na 18" porovnateľný so seriovým podvozkom. Iba keď sú v aute 4. dospelý a plný kufor tak pri veľkom prepružení už idú tlmiče na dorazy.
VW CC 2017, 2.0 TDi 135kw, DSG R-Line, Kessy, ACC, DCC, XDS, Discover Media, R19 AEZ Kaiman

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“