Rada při koupi Passata CC, 3.6 FSI

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Rada při koupi Passata CC, 3.6 FSI

Příspěvek od Jirka. »

Sada rozvodů s napínákem cca 12t stavěcí jednotka 14t x2, dvouhmota 16t. Vyndat nandat převodovku u 4koly je to neskutečný oser takže práci počítej taky 15.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

dominooo.m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.08.2018 22:51

Re: Rada při koupi Passata CC, 3.6 FSI

Příspěvek od dominooo.m »

Pánové, je to opravdu taková katastrofa?

Momentálně taky uvažuji o CC 3.6, jde o kousek s nájezdem 173 tis km, veškerý servis evidovaný, pravidelně podle VW intervalů, bez pojistných událostí, bez koroze a tak dále. Rok to je 2008, ale po přečtení několika recenzí se toho opravdu lehce děsím. Je tam téměř plná výbava. S vyšší spotřebou počítám, ale tu až tak neřeším, spíš se bojím, abych pak s autem nejezdil jen za mechaniky.
Auto má člověk, který s ním za rok a půl najezdil cca 6 tis km, má to jako víkendovku, ale bojím se, abych pak při ježdění nemusel jen řešit opravy. Pak mi ještě hlavou vrtá otázka, co jiného, v rozpočtu okolo 300 tis Kč, aby to byl benzín, jelo to a trochu i vypadalo.

Znám se s lidmi co mají R36 nebo Supa 3.6 a všichni si to vychvalují, i když to mají už nějakou dobu... Kromě rozvodů, kteří někteří z nich dělali, jsou s tím nadmíru spokojeni.

Díky za rady, už se nějakou tu hodinku pročítám recenzemi, testy a jsem z toho lehce v rozpacích, ačkoliv se v neděli na to zmíněné CC mám jet mrknout.

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Rada při koupi Passata CC, 3.6 FSI

Příspěvek od Jirka. »

Jako kromě rozvodů a umírajících koní na těch motorech není nic extra co by se mohlo vysrat. Pokud to máš vyloženě auto pro radost tak nevidím důvod proč do něj nejít. Jen si prostě nemysli že je to atmosféra benzín, tak to má nějak menší servisní náklady než jiný motorizace.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

dominooo.m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.08.2018 22:51

Re: Rada při koupi Passata CC, 3.6 FSI

Příspěvek od dominooo.m »

Tak počítám s tím, že do "vstupního" servisu nasypu. Udělá se vše, co je potřebný. S víkendovkou doposud jsem dal 10-12 tisíc km ročně.

Ten úbytek koní je fakt až tak šílený, že z 300hp zbyde nějakých 250-270hp? Příjde mi to hrozně šílený, takový úbytek po "pár letech".

Uživatelský avatar
Mishaw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 15.03.2012 19:45
Bydliště: Doha

Re: Rada při koupi Passata CC, 3.6 FSI

Příspěvek od Mishaw »

Nejenom, že ti to šílený přijde, ale ono to šílený je.... 250k a budeš rád :) No neber to, za spotřebu 12l mít jenom 250k :D
Momentálně šoféruji:
2x GEnx-1B
Seat Leon Cupra R280 APR Stage 2
Ford Ranger Wildtrak 3.2
VW CC 2.0TDI R-line Motorpower

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada při koupi Passata CC, 3.6 FSI

Příspěvek od KJirka »

Pánové, znovu a znovu opakuju, že klub není bazarová poradna. O těch autech a motorech tu je napsáno snad už všechno, co se dalo a pak je už na každém jednotlivci, jestli ten konkrétní kus koupí nebo ne. Spousta lidí se tu registruje jenom proto, aby jim někdo pomoh vybrat auto. Ale takhle to hoši prostě nefunguje. Na horní liště je HLEDAT, tak hledejte, pátrejte a ptejte se případně na zcela konkrétní věci. Ale ne na konkrétní auta. To je už vaše soutěž. Tady sice konkrétní odkaz na auto zatím není, ale říkám to preventivně, než se to zase zvrhne.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Otlak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 27.02.2017 07:11
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Re: Rada při koupi Passata CC, 3.6 FSI

Příspěvek od Otlak »

spíše bazarová strašírna :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“