prosim pomoc, cukani na 4. a 5. stupen, chcipnuti motoru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Peta027
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 12.11.2016 04:32

prosim pomoc, cukani na 4. a 5. stupen, chcipnuti motoru

Příspěvek od Peta027 »

Zdravim, mam takovy problem. Pri akceleraci na 4. a 5. stupen mi auto dost cuka, skube. Vubec to nepodtacim, naopak drzim v otackach. Pote dojedu napriklad na krizovatku a motor mi chcipne. Pak mam problem vubec nastartovat, na potreti to treba chytne, kdyz to startuju 15 vterin vkuse. Pak to jede chvili bez problemu a vse se zase opakuje dokola. Mam pocit jakoby se ty spaliny nedostavali ven, ale nekde se to tam hromadilo, nevim zavzdusnovalo treba... I pri stale rychlosti mi to treba na dve vteriny ztrati vykon, jakobych slapnul na brzdu a pak to jede normalne. Opet se ten problem opakuje. Nevite nekdo co to muze delat? Zkusil jsem palivove cerpadlo, vahu vzduchu, svicky vymenil a nic...
Passat b6 1,9 tdi, 77 kw, bls (dpf)
Dekuji za odpovedi

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim pomoc, cukani na 4. a 5. stupen, chcipnuti motoru

Příspěvek od napster »

A co začít základním a tím je palivovym filtr? Mě tohle dělala OII 103kw BKD. Na 4,5,6 stupeň při přidání plynu začala cukat. Vyměnil jsem filtr a vyčistil nádrž a bylo po problémů. Nebo můžeš mít jen ucpanou zpátečku do nádrže.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Peta027
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 12.11.2016 04:32

Re: prosim pomoc, cukani na 4. a 5. stupen, chcipnuti motoru

Příspěvek od Peta027 »

Palivovy filtr jsem dal novy, i tu nadobku vycistil, vzduchovy filtr to same... Zeptam se hloupe, cerpadlo jsem si menil sam, ale nadrz se cisti prosim jak? A nebo tu zpatecku do nadrze? Zvladl bych to sam?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“