Nefungujici ovladani nastaveni sedadla ridice

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
w1z1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 05.09.2010 12:15

Nefungujici ovladani nastaveni sedadla ridice

Příspěvek od w1z1 »

Ahoj,
Rad bych se zeptal na radu / nazor v cem by mohl byt problem kdyz me prestalo fungovat elektro ovladani sedadla ridice.
Motorky s nejvetsi pravdepodobnosti funguji, protoze kdyz odeknu druhym klicem tak se sedacka prenastavi na pozici sparovanou s druhym klicem, to same pak s prvnim klicem. Kdyz se ale snazim zmenit nastaveni sedadla packama/tlacitkama tak jen slysim cvaknuti tlacitka ale nic se nedeje.
Chlazeni/vetrani funguje bez problemu.

Nevite v cem by mohl byt problem? Osobne tipuju ze bud spatna tlacitka a nebo se neco pokazilo ve vedeni. Nez s tim pujdu do servisu rad bych vedel v cem by mohl byt problem nez tam na me vybali ze se musi vymenit vse...

Predem dekuju za radu.
w1z1
Přílohy
Sedadlo.JPG

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Nefungujici ovladani nastaveni sedadla ridice

Příspěvek od JirkaVys »

Dost často odchází ozubená plastová kolečka, kterými otáčí motorky. Pokud motorek slyšíš, ale nic se neděje, tak bych to viděl na ty ozubená kolečka, které budou vysypane. Nicméně jejich výměna není zrovna z těch pohodových prací, ač to jde a hlavně kde ty kolečka sehnat.
Nicméně zase píšeš že s druhým klíčem se sedačka nastaví, ale jsi si jistý že se opravdu hýbe do jiných pozic?

w1z1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 05.09.2010 12:15

Re: Nefungujici ovladani nastaveni sedadla ridice

Příspěvek od w1z1 »

Jojo, odemcenim auta druhym ovladacem se sedacka prenastavi (zitra za svetla zkusim nahrat kratke video).

Slysim pri zmacknuti i takove to cvaknuti spinacu ale nic se nedeje :( Takze nevim co by to mohlo byt ale jak jsem psal...rad bych aspon ziskal predstavu nez s tim pujdu nekam do servisu...abych se vyhnul tomu ze v ramci zvyseni jejich zisku mi reknou ze je potreba vymenit (skoro)vse...zas tak akutni problem to neni protoze mam sedacku sparovanou s prvnim klicem na sebe, ale kdyby nahodou jel autem nekdo jiny (manzelka) tak si sedacku neprenastavi, protoze druhy klic je nastaveny jinak nez ja nebo ona potrebujeme a bez moznosti se sedackou pohnout to nemuzu prenastavit :(

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“