Regenereace DPF

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Regenereace DPF

Příspěvek od KJirka »

viď že jo. Já v tom Transportéru taky jezdím možná radši, než v CC.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ladik danek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 16.10.2016 13:45
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Regenereace DPF

Příspěvek od ladik danek »

Zdravím. Mám jen otázku ohledně regenerace,resp.ukončení.Dnes jsem přijel domu a probíhala reg,klasika takže cigo a uklizel jsem v kufru atd... Regenerace probíhala normalně.Spotřeba 1 litr,otačky 1000,sahary a koncovky horké. po 10 minutách jakoby v motoru neco přeplo,motor začal mít hrubší ,dunivý projev. Tak,otáčky pořad na tisíci,sahary běžely,ale spotřeba spadla na 0,5,u koncovek menší teplo.
Nechal jsem to tak s tím co bude. Dalšich 10 minut to takto běželo. Jakmile jsem se dotkl jemně plynu,jen jsem do něj drcl,vše se ukončilo,ot na 900,sahary se zastavili,spotřeba zustala na normalu 0,5.
Za 3 roky jsem zpozoroval asi 4kát,takže to není pravidlo.Regeneraci na volnoběh vychytám tak 3krát do roka.Většinou jestě vyjedu to vypálit jízdou.Mam najeto 268tkm,regenerace mi jdou 700-900 +-.v zimě časteji.
Jezdim 30 km tam a 30 zpět denně. Samo neřeším to jako problem,jen se chci optat jak to mate vy s CR motory.Za postřehy předem dikes..
Passat Variant 2.O TDI CR 100 kw 2009 Highline black pearl

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Regenereace DPF

Příspěvek od sharik4x4 »

Mulťák je opravdu nejvíc .. opravovaný VW.

Uživatelský avatar
pig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 07.03.2012 07:40
Bydliště: jižní morava

Re: Regenereace DPF

Příspěvek od pig »

tady čtu o těch vyšších otáčkách pokud, regeneruje, to vím a chápu, ale divný že jsem si toho nikdy nevšiml že by se mi na autě tak dělo.. třeba na kolegovym B7 to poznám pokud to dělá jel jsem s tím jednou a mělo to po zastavení oněch 1tis a vyšší spotřebu na volnoběh ale u svýho B6 jsem si toho za 150tis co s tím jezdim nevšim... a to kolikrát kontroluju po dojezdu a vag píše že má po regeneraci 0km takže to muselo pracovat když jsem stál u garáže ale otáčky normál.... nechápu
Pásoš Vároš károš 07 BLÚMOUŠN :-) 1.9TDI
/100kW/320Nm/

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Regenereace DPF

Příspěvek od napster »

Nebo nemá uz DPF :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
pig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 07.03.2012 07:40
Bydliště: jižní morava

Re: Regenereace DPF

Příspěvek od pig »

určitě má. :smoke:
nebo ne? :baseball:
Pásoš Vároš károš 07 BLÚMOUŠN :-) 1.9TDI
/100kW/320Nm/

ladik danek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 16.10.2016 13:45
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Regenereace DPF

Příspěvek od ladik danek »

pig píše:tady čtu o těch vyšších otáčkách pokud, regeneruje, to vím a chápu, ale divný že jsem si toho nikdy nevšiml že by se mi na autě tak dělo.. třeba na kolegovym B7 to poznám pokud to dělá jel jsem s tím jednou a mělo to po zastavení oněch 1tis a vyšší spotřebu na volnoběh ale u svýho B6 jsem si toho za 150tis co s tím jezdim nevšim... a to kolikrát kontroluju po dojezdu a vag píše že má po regeneraci 0km takže to muselo pracovat když jsem stál u garáže ale otáčky normál.... nechápu
Třeba jsi to vždy vychytal při jízdě.Ale u mne vždy ot.1000,sahary,spotřeba 1 lt,hod. a koncovky horké. v létě mi to opalilo chlupy na nohách.. :?
Passat Variant 2.O TDI CR 100 kw 2009 Highline black pearl

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“