Přední snímače ParkPilota v CC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
TadekM1949
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 17.02.2015 11:19

Přední snímače ParkPilota v CC

Příspěvek od TadekM1949 »

Prosím zkušenější kolegy o radu. V CC/2016 mi někdy (nepravidelně) reagují snímače ParkPilota na neexistující překážku. Děje se to i za suchého počasí kdy citlivost snímačů není ovlivněná vodou či sněhem. V servisu VW tvrdili, že to může být zasahováním podložky registrační značky do zorného pole snímačů, tak ji obstřihli, ale nepomohlo to. Může to být příliš velkou citlivosti snímačů? Jsem s tímto problémem opět objednaný do servisu a nevím, co po nich chtít, když se to projevuje nepravidelně. Pomohla by výměna senzorů nebo všechny mají stejnou citlivost? On se ale budou bránit bezpletné výměně, prý jim to musí schválit výrobce. Auto je ještě v záruce. Díky za rady.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Přední snímače ParkPilota v CC

Příspěvek od KJirka »

Moje rada je, trvej na tom, ať ti to odstraní a nezkoumej proč se tak děje. Máš to v záruce. Já to v záruce taky furt řešil, vždycky tam něco pošudlali, sundali jsme podložku, chvilku je to dobrý a pak se to zase zblázní. Slyšel jsem to už od řady lidí a v podstatě jsem se nikdy nedozvěděl skutečnou příčinu.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“