Blikanie kontrolky zhavenia, strata vykonu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
daffek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.11.2018 11:16

Blikanie kontrolky zhavenia, strata vykonu

Příspěvek od daffek »

Zdravim,
mam taky problem. Na mojom Passate B6 2009, mi na dialnici v kolone zacala blikat kontrolka zhavenia, neskor ked som mohol pridat tak som sa s rychlostou ledva dostal na 100, viac to neslo len otacky vyleteli ale auto netahalo, ako keby vyplo turbo. Viem ze sa to tu uz riesilo ale su to stare temy tak som zvedavy ci nie su na tuto temu nejake novinky alebo nove rady. Pocul som ze to moze byt brzdovy snimac, podtlakovy regulator turba, vstreky, kabel pre vstreky, klapka privodu vzduchu alebo odislo cele turbo. Viac info sa mi na internete nepodarilo zistit. Viete poradit co s tym? Na diagnostiku idem dnes poobede tak uvidim co tam.

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Blikanie kontrolky zhavenia, strata vykonu

Příspěvek od JirkaVys »

Po diagnostice ti už někdo poradí, takhle je to zase jen věštění z koule, protože toho může být dost. :)

daffek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.11.2018 11:16

Re: Blikanie kontrolky zhavenia, strata vykonu

Příspěvek od daffek »

diagnostika ukazala chybu v egr ventily

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Blikanie kontrolky zhavenia, strata vykonu

Příspěvek od Nwkt »

Tak šup novej EGR

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“