Čerpadlo

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
kubig79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 13.01.2014 18:17

Čerpadlo

Příspěvek od kubig79 »

Ahoj. měl bych dotaz ohledně čerpadla 2.0 103kw. Při jízdě mi auto chcíplo a už nešlo natočit. Usoudil sem že tam nejde nafta ale když odpojim hadici u filtru nafta tam teče. Je tedy možné,že čerpadlo z nádrže nedává tolik co by mělo? Jak čerpadlo v nádrži jinak přezkoušet nebo vyndat a pokusit se nějak vyčistit? nerad bych kupoval něco co by nebylo potřeba :o Diagnostika mi žádnou chybu neukázala.Moc děkuji za rady
VW GOLF 3 1.9 TDI
AKTUÁLNĚ VW GOLF 4 1.9 SDI

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Čerpadlo

Příspěvek od sharik4x4 »

Když jseš línej napsat kód motoru, či rok, typ tak si poraď sám!!!! 2,0 103kw je info tak trochu k hovnu, když je asi 20 typů. Už mě ty dotazy stylu, mám dvoulitra a je to rozbitý, nevíte co s tím je ? fakt unavují. Buďto to napíšte pořádně, nebo to bude Jirka mazat.
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Čerpadlo

Příspěvek od Stefan777 »

Včera jsem chtěl napsat něco podobného ve smyslu či PD nebo CR ale pak jsem na to hodil bobek ,je to marný je to marný

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Čerpadlo

Příspěvek od Nwkt »

A pak se tu můžou vzteknout, že to vidělo 133 lidí a nikdo neporadí :-D :-D :-D

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Čerpadlo

Příspěvek od KJirka »

no asi tak a abych si teda taky přisadil, tak mně točí ty "nadpisy" témat. Boha, to se nedá to nedá naspat tak, aby bylo hned zřejmý, o co půjde ? Ale to je tady teď snad každý druhý téma, k sakru.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Čerpadlo

Příspěvek od Prochy01 »

Všechno to rovnou maž! Takový blbosti...ani vymacknout se neumí, vesměs jsou navíc drzý... přitom stačí prohledat témata, téměř všechno se tu už řešilo...no ale lepší je založit si téma treba: “diagnostika”, “passat chyba” a podobný blbosti...už několikrát tu byla totožná témata přímo pod sebou. Nebo dotaz zkopirujou alespoň na 3 místa :-)))))


Mazat, mazat, mazat....nic jiného je to neodnauci...
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Čerpadlo

Příspěvek od r@pid »

U nas jedna legenda povedala "viem co tomu je. Je to dojebane"

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“