Passat B7 kombi - otevřený kufr

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
LukeMa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 18.06.2015 09:11
Bydliště: Praha-západ

Passat B7 kombi - otevřený kufr

Příspěvek od LukeMa »

Ahoj,

už týden mi z ničeho nic auto začalo hlásit, že mám otevřený kufr, za jízdy, když stojí, když je odemčené nebo zamčené tudíž na to nemá vliv jestli je nastartováno, jede nebo stojí. Projeví se to pouze upozorněním na palubce, pípnutím a rozsvícením přísvitu v zrcátkách, žárovka v kufru reaguje jen na opravdové otevření. Zkusil jsem vyměnit celý zámek za origo nový, ale chová se úplně stejně, zkoušel jsem na pár minut odpojit baterku a projít kabeláž ve dveřích zda není někde prodřená a už mi došli nápady, nesetkal se někdo s něčím podobným? Vše ostatní funguje tak, jak má..tzn zamykání/odemykání atd.

A ano, opravdu mám kufr zavřený když se to děje :D

Děkuji!
VW Passat B7 2013 2.0TDi combi 103kW
VW Passat B6 2.0TDi highline 125kw BMR r.v. 2007

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B7 kombi - otevřený kufr

Příspěvek od Nwkt »

Projdi konektory kufrovýho svazku. často tam vychcává ostřikovač a pak to dělá bordel

jerryjerryk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 30.11.2017 14:30

Re: Passat B7 kombi - otevřený kufr

Příspěvek od jerryjerryk »

Jj jak říká Nwkt. Řešil jsem to loni na podzim prasklá hadička ostřikovače 5dveří s následným zatečením do kabeláže. Projevovalo se to brzdové světlo 5dveří svítilo neustále na 50% a během jízdy se rozsvicoval maxidot s hlášení otevřený 5dveře.Zrovna jsem byl na dovolené v Tatrách tak jsem si to moc neužil, nicméně můj mechanik to znal a auto za dva dny opraveno za dva litry...

Uživatelský avatar
LukeMa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 18.06.2015 09:11
Bydliště: Praha-západ

Re: Passat B7 kombi - otevřený kufr

Příspěvek od LukeMa »

U me doslo ke zmene stavu, dnes auto ani nepiplo, otevreny kufr neukazalo...jel jsem asi 3x kratsi trasy kdy jsem kufr oteviral zaviral... jedine co se deje je to, ze kdyz auto zamknu tak maxidot nezhasne, porad sviti ale ukazuje jen hodiny a stav km, nic jineho...to asi nebude konektorem ne?
VW Passat B7 2013 2.0TDi combi 103kW
VW Passat B6 2.0TDi highline 125kw BMR r.v. 2007

ludakost
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 05.09.2013 11:53
Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B7 kombi - otevřený kufr

Příspěvek od ludakost »

jerryjerryk píše:Jj jak říká Nwkt. Řešil jsem to loni na podzim prasklá hadička ostřikovače 5dveří s následným zatečením do kabeláže. Projevovalo se to brzdové světlo 5dveří svítilo neustále na 50% a během jízdy se rozsvicoval maxidot s hlášení otevřený 5dveře.Zrovna jsem byl na dovolené v Tatrách tak jsem si to moc neužil, nicméně můj mechanik to znal a auto za dva dny opraveno za dva litry...
Jo je to tak budu to take rešit jak začnu ostrikavat zadní okno tak mi po chvíli tapecem začne tect kapalina do odstřikovaču a nasledně mi začne hlásit otevřený kufr. Cca za dva dny po vyschnutí je klid.

Uživatelský avatar
LukeMa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 18.06.2015 09:11
Bydliště: Praha-západ

Re: Passat B7 kombi - otevřený kufr

Příspěvek od LukeMa »

Meli jste pravdu, v pantu 5tych dveri je nejspis dira v hadicce odstrikovace a tece to do konektoru za bocnici v kufru a ten je uplne v haji, nevite jeho oznaceni nebo kde ho sehnat?hadicku snad opravim, protoze tu asi nevydoluju ze?
VW Passat B7 2013 2.0TDi combi 103kW
VW Passat B6 2.0TDi highline 125kw BMR r.v. 2007

ludakost
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 05.09.2013 11:53
Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B7 kombi - otevřený kufr

Příspěvek od ludakost »

LukeMa píše:Meli jste pravdu, v pantu 5tych dveri je nejspis dira v hadicce odstrikovace a tece to do konektoru za bocnici v kufru a ten je uplne v haji, nevite jeho oznaceni nebo kde ho sehnat?hadicku snad opravim, protoze tu asi nevydoluju ze?
Čau a rozsvicovali se ti nějaké kontrolky na palubě?

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Passat B7 kombi - otevřený kufr

Příspěvek od Jirka. »

Konektor tu asi najdu, ale pokud v tom máš vyhnilý piny tak bys to musel celý přepájet, to se raději plácni přes kapsu a kup celou novou kabeláž včetně hadičky.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Passat B7 kombi - otevřený kufr

Příspěvek od Jirka. »

ludakost píše:
LukeMa píše:Meli jste pravdu, v pantu 5tych dveri je nejspis dira v hadicce odstrikovace a tece to do konektoru za bocnici v kufru a ten je uplne v haji, nevite jeho oznaceni nebo kde ho sehnat?hadicku snad opravim, protoze tu asi nevydoluju ze?
Čau a rozsvicovali se ti nějaké kontrolky na palubě?
Vzhledem k tomu že ta voda může zkratovat různé části konektoru, tak to nemusí mít pokaždý stejný příznaky
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
LukeMa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 18.06.2015 09:11
Bydliště: Praha-západ

Re: Passat B7 kombi - otevřený kufr

Příspěvek od LukeMa »

Jen hlasky o otevrenym kufru...ale dnes sem si vsimnul ze zacala slabe svitit po zamceni prava lampa ve dverich tak sem se nastval a cely to vykuchal a zjistil ze je uz molra stropnice a po svazku dolu az do konektoru
VW Passat B7 2013 2.0TDi combi 103kW
VW Passat B6 2.0TDi highline 125kw BMR r.v. 2007

fb_laduš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.02.2022 09:58

Re: Passat B7 kombi - otevřený kufr

Příspěvek od fb_laduš »

Zdravím, dnes mi také auto během jízdy začalo ukazovat, že mám otevřený kufr. Manžel vše zkontroluje snad o víkendu, ale všimla jsem si, že když zmáčknu brzdu, tak to přestane svítit. Nevíte na co vše by tedy mohl manžel kouknout? Díky

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“