řízení nefunguje ,autohold,esp vše je v závadě

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
wollf88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.01.2017 17:27

řízení nefunguje ,autohold,esp vše je v závadě

Příspěvek od wollf88 »

Dobrý den vespolek,včera jsem dostal cca. při 5 km/h smyk a bokem narazil zadní kolo na vysoký obrubník (kolo docela dost pochroumané)hned na to se mi vyply všechni asistenti jako autohold ,esp ,a tlak pneumatik a kola si v podstatě jezdí kam chcou takže jsem při jízdě jak na ledě a volant při rovným směru mám vytočen o 30 stupňů doprava a stálě musím korigovat směr ..no domů jsem ty 3 km dojel !chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo mohl přibližně říct ,co vše bude v prdeli (je mi jasné že asi nějaké senzory )a nebo nějaká celá řídící jednotka?Děkuji za odpovědi vw passat cc 4 motion

Uživatelský avatar
vospunt
Závodník
Závodník
Příspěvky: 500
Registrován: 15.09.2010 02:07
Bydliště: Šumperk , Olomouc

Re: řízení nefunguje ,autohold,esp vše je v závadě

Příspěvek od vospunt »

Nejak se mi nezda ze s 4motionem v 5kmph se da dostat takovy smyk az se ohne kolo a poskodi nejaky cidla.
Kazdopadne to chce zvednout a podivat se a zaroven napojit na diagnostiku.
Passat B6 Variant 2.0 125kw DSG 2007 Highline

Historie:
Golf 3 Variant 1.8l 55kw 1997

wollf88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.01.2017 17:27

Re: řízení nefunguje ,autohold,esp vše je v závadě

Příspěvek od wollf88 »

no ..je to tak ..pr**l sebou mrskla na sněhu a bylo to .taky jsem koukal jak vrána ,že při takovým nárazu vše zkolabuje ..ale jak mi říkal známej z vw ,oni jsou choulostivý na nárazy z boku ..divný ,ale je to tak

Uživatelský avatar
mirpie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 09.12.2017 19:33
Bydliště: Brno

Re: řízení nefunguje ,autohold,esp vše je v závadě

Příspěvek od mirpie »

že bys hnul zásadně s geometrií kola při bočním nárázu v rychlosti chůze moc pravděpodobné není. Pokud to kolo jede mírně v rejdu, tak asi hnuté rameno, možná i náboj a s tím možná dostalo ranu i čidlo ABS.
Passat B6 3.2 FSI

wollf88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.01.2017 17:27

Re: řízení nefunguje ,autohold,esp vše je v závadě

Příspěvek od wollf88 »

No rameno bylo fest pohnuty.i opticky bylo vidět jak je to kolo sejdrem .už je to spraveno..akorat uvidím ci ten naboj..toho se bojim..protože jsem nesehnal zatím ten stejný elektron na výměnu a jezdím na tom naraženým ..a při 180 km/h to začne dělat takový ruuum ruuum..jdu na 160 A přestane to ..tak si myslím že to bude to kolo..když se v té rychlosti rozkmyta..doufám

Uživatelský avatar
Fireee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 08.05.2018 08:24

Re: řízení nefunguje ,autohold,esp vše je v závadě

Příspěvek od Fireee »

jezdit s naraženým elektronem 180 km/h ... no nevím ...
B8 2.0 TDi 110 kW @chip 135 kW
Genevo One na palubě - jsem pro férový elektronický boj ;-)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“