Zapíná se alarm

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Pity84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 27.11.2014 16:34

Zapíná se alarm

Příspěvek od Pity84 »

Potřeboval bych poradit zapíná se mi samovolně alarm, ještě jsem vypozoroval, že když sedím v autě a zamknu auto tak po chvíli začne blikat na maxidotu kufr a slyším pod volantem nějaké cvakání. Můžete mi poradit co bych mohl zkusit, v pondělí zajedu do servisu, ale potřebuju přežít víkend. Díky moc passat r.v 2007
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI BMP 2007

Pity84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 27.11.2014 16:34

Re: Zapíná se alarm

Příspěvek od Pity84 »

Ještě je divný, že za jízdy nebo když je odemčeno tak neni problém se žádnými dveřmi, ale jak zamknu klíčem tak začnou blikat zadní dveře. Seděl v autě a z ničeho nic cca po deseti min. se ozvalo cvakání za rádiem.
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI BMP 2007

Pity84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 27.11.2014 16:34

Re: Zapíná se alarm

Příspěvek od Pity84 »

Na diagnostice bez chyby, ale zůstala mi svítit kontrola otevření dveří, sundal jsem zadní zámek a v konektoru plný vody, piny zrezlé, objedán nový zámek.
Dnes další problém po zamčení auta na benzině se už neotevřelo, klíč funguje poize zamykání a planžeta se v zámku pouze protáčí. Náhradním klíčem jsme vozidlo otevřeli, ale pak už nešlo zamknout a funguje pouze jeden klíč a to odemknutí.
Už nevim co řešit jak mrzne tak jsou samý problémy se zámky.
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI BMP 2007

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“