Káblový Zvazok servoriadenia-Servotronic

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Ján Michalec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 06.03.2014 19:39
Bydliště: Banská Bystrica

Káblový Zvazok servoriadenia-Servotronic

Příspěvek od Ján Michalec »

Ahojte, pri výmene riadenia na VW Passat 2.0TDI/103kw BKP rok výroby 6/2006, je potreba zároveň meniť aj káblový zvazok tzv. Servotronic? V podstate odišlo pravdepodobne servo-červená kontrolka na prístrojoch-volant tuhý, zohnalo sa použité ktoré malo byť funkčné a po nahodení tiež nešlo, nakoniec sa kúpil repasovaný originál diel ale je to od ZFIII generácia, bude pasovať káblový zvazok, myslím konektory sú na všetkých tipoch riadeniach rovnaké, alebo má každá generácia riadenia iný káblový zvazok? Domnievam sa totižto či je naozaj chybné servoriadenie, alebo len káblový zvazok a servis nato prišiel až pri druhej výmene riadenia, nakoľko nešiel ani ten repasovaný nový diel pokiaľ nedali nový káblový zvazok. čiže mám teraz 3 riadenia jedno pôvodné asi nefunkčené, druhé použité tiež údajne nefunkčné, tretie repasované nové, funkčné až po výmene kabl.zvazku za nový tip.

Jedná sa mi len oto že či tých káblových zvazkov je viac druhov na jednotlivé generácie riadení, alebo je rovnaký pre všetky generácie riadenia na daný model B6.

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Káblový Zvazok servoriadenia-Servotronic

Příspěvek od Jirka. »

3gen má jiný.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“