6st. DSG problém se zpátečkou

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Karel5555
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 18.06.2019 22:22

6st. DSG problém se zpátečkou

Příspěvek od Karel5555 »

čauves chlapi, chci se zeptat.. mám passat cc 2008 6st. DSG a poslední dobou mi jde dát z P na D celkem těžce.. většinou to je za studena když je to zahřáté přijde mi to že už to nedělá nebo né tolik a dnes se mi poprvé stalo, že jsem chtěl dát R ale prostě tam neskočilo., už se mi to občas stalo ale pokaždé to třeba na druhej pokus šlo a padlo to tam... dnes prostě vůbec .. a na displeji se ani R neukázalo a zůstalo v neutrálu. až když jsem vypnul motor a znovu nastartoval tak to chodilo normálně... má s tím někdo zkušenost ?

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: 6st. DSG problém se zpátečkou

Příspěvek od ladulel »

Těžko říct. Chce to diagnostiku, a možná by pomohl proplach s výměnou oleje... Já to říkám furt, že to DSG stojí za h***o. Zlatej manuál! Sám mám DSG upravené aby nepodtáčelo od TDI Funa, a stejně to neřadí jak bych si představoval.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“