Výměna GW...

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
wajola
Člen klubu
Příspěvky: 117
Registrován: 17.05.2009 20:51
Bydliště: OSTRAVWA

Výměna GW...

Příspěvek od wajola »

Nazdar klubáci , hledám už několik dní , ale bez úspěchu...
Mám Passata 3C r.v. 2006 , měnil jsem navigaci MFD2 za RNS510 , na RNS jsem přehrál FW , následně budíky za bílé , včetně podvolantovky a 12.ti tlač volantu , celou dobu vše ok , baterie se nevybíjela , jen nefungovalo zobrazení RNS na budíkách...Nyní vyměněna GW z 3C0907530C za 3C0907530L , vše nakódováno , VAG nehlásí jedinou chybu , zobrazení RNS na budících funkční , jen se RNS nechce " uspat " , po měření klidového odběru , i po dvou hodinách stálý odběr cca 3,3A...po vytáhnutí pojistky F19 ( Zesilovač audiosystému ) a F7 ( Rádio ) klesne ihned odběr na cca 0,2 A.... Když vrátím zpět GW s indexem C , tak vše v pořádku , RNS se uspí a odběr cca 0,05A..... Nemáte někdo zkušenosti ? Mockrát děkuji za pomoc....

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Výměna GW...

Příspěvek od KJirka »

tak myslím, že Tornado bude vědět. Zkus komunikovat s ním.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“