Mechatronika

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Mechatronika

Příspěvek od KJirka »

Jirka. ti pouze napsal, za kolik se daj pořídit starší funkční agregáty. Strkat do takhle odlítanýho auta drahý nový věci mi moc smysl nedává. Ovšem teď už je ta diskuze zbytečná.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Mr.Moon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 16.07.2019 13:59

Re: Mechatronika

Příspěvek od Mr.Moon »

To je jasny,ja jsem taky neplanoval,ze do toho nacpu tolik penez..ono se to nabalovalo postupne,vzdy se neco opravilo a dalsi s tim souvisejici vec se musela opravit taky aby se neznicila ta opravena vec,nebo aby ta oprava mela smysl ..a nemelo to konce..

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Mechatronika

Příspěvek od Jirka. »

Mr.Moon píše:Píšete Prevodovka za 12.000.-,motor v top stavu za 15.000.- co je to za nesmysl? Ja nevim,ale treba prevodovka,kde spojky uvnitr stoji 10.000.- nebo motor,kde vstriky stoji bambilion prece nebude v top stavu za penize ktere tu pisete...jsou to proste jen funkcni veci,co maji buhvico za sebou a mohou najet pul milionu nebo taky pul kilometru...moc neverim,ze ty veci mel nekdo rozebrany,aby mohl zarucit top stav a nejaky budouci najezd kilometrů..tohle jsem v aute taknejak nechtel...ceny novych dilu nejsou nejak zavratne,ale cena mechatroniky se mi zda docela prehnana.Kdyztak nad tim premyslim,tak ji stejne koupim novou a mam pokoj,P.Sixta rikal,ze kazdy kdo to opravuje,tak tam bastli stary dily z jinych nefunkcnich mechatronik.Jestlize tam nekdo nemenil olej a odesel nejaky ventil,jak dlouho vydrzi ten zatim funkcni,ktery vam do vasi mechatroniky nalepi? Ma to smysl kupovat? Na jak dlouho to bude?
Tak motor samo bez vstřiků. Jako jestli si myslíš že tobě někdo na opraveném motoru něco zaručí tak se šeredně pleteš, znám tyhle mechaniky, vačka druhovýrobní z bláta co najede sotva 20t, písty z polska atd. A přesně jak píše Kjirka, strkat do auta v ceně 80 tis. takovýhle peníze je naprostý nesmysl.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Mr.Moon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 16.07.2019 13:59

Re: Mechatronika

Příspěvek od Mr.Moon »

Tvl,radsi prestan strasit s tema dilama z Polska..ale je to tak,clovek nikdy nevi..ja doufam,ze jsem to mel u profiku,ktery to bavi a nic takoveho by tam nedali.. Motorservis Kasl Revnice. A ja hlavne vubec netusil,ze se to nabali do takovych obludnych rozmeru..kdybych to vedel na zacatku,nikdy bych do toho nesel..ted doufam,ze to zas neco najede a ja budu menit nejaky cas je oleje a remeny..:-)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Mechatronika

Příspěvek od KJirka »

co to je vlastně za rok ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Mr.Moon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 16.07.2019 13:59

Re: Mechatronika

Příspěvek od Mr.Moon »

Je to myslim 07...jeste jsem se chtel zeptat,urcite se to tady uz nekde resilo a vyresilo..Trosku me pomrkavaji predni svetla,je to videt jen,kdyz svitim na neco hodne zblizka. Je potreba vymenit vybojky. Meni se vcetne tech predradniku,nebo staci vybojka? Diky za radu.Mam tam bixenony.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“