Mokro A sloupek

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
cLeim
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 11.07.2017 17:25

Mokro A sloupek

Příspěvek od cLeim »

Zdravím,

začalo mi nedávno téct do auta a potřeboval bych vědět jestli to je předním oknem nebo si voda může najít cestu i jinudy? Jestli je okno původní nebo měněné tak to nevím je tam nějaký Saint Gobain Securit, ale stav okna bych tipoval na původní neměněné. Odtokové kanálky jsou průchozí. Mokro je jen v jednom místě na A sloupku a pak až za plastem kde je páčka na kapotu a samozřejmě koberec pod mýma nohama trochu nasákly. Pod pedály sucho. Díky za reakce.
Přílohy
Mokro je jen ve vyznačené oblasti. Nikde jinde.
Mokro je jen ve vyznačené oblasti. Nikde jinde.
Rozebral jsem kryt pojistek a vyndal plastovou lištu mezi pojistkama a dveřma, všude kde jsem prsty dosáhl sucho.
Rozebral jsem kryt pojistek a vyndal plastovou lištu mezi pojistkama a dveřma, všude kde jsem prsty dosáhl sucho.

MARTANEK33
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 27.01.2016 19:41

Re: Mokro A sloupek

Příspěvek od MARTANEK33 »

Měl jsem to podobné. vyměnil jsem okno a při výměně se přišlo na to, že v horním rohu jsem to měl zrezlé a tam mě to chcalo. Vše se zam zapravilo a už neteče :)
Passat b6 125 Kw CR r.v. 2008 CBB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“