Ruční vyjetí oknem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Tommyk666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 10.01.2014 17:54
Bydliště: Troubky

Ruční vyjetí oknem

Příspěvek od Tommyk666 »

Ahoj, koupil jsem nové dveře na Passata B6ku. Kvůli lakování je potřebuji rozhodit, sundal jsem tapec, ale nemůžu vytáhnout plato se stahovačkou a oknem.
Dveře mají schované sklo ve dveřích, je nějaký způsob jak ručně oknem vyjet nahoru?
Zkoušel jsem napojit zdroj na červeno žlutý a hnědý drát (logicky jsem si odvodil že by to mohlo snad být napájení) abych dal jednotku pod napětí a zkusil vyjet oknem nahoru ale nejde to.

Máte někdo nějaký tip?

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Ruční vyjetí oknem

Příspěvek od Ergo »

Okno se musí vyndat jako první, jinak ten celý plech nevyndáš ze dveří. Pokud potřebuješ posunout okno, tak musíš odpojir ŘJ dveří, resp. vycvaknout ji od motoru okna, pak tam uvidíš dva kontakty. Připojenim 12V se to okno pohne jedním směrem a opačnou polaritou se pohne na druhou stranu.

Tommyk666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 10.01.2014 17:54
Bydliště: Troubky

Re: Ruční vyjetí oknem

Příspěvek od Tommyk666 »

Ahoj, díky za odpověď povedlo se :) Myslel jsem že motorek s jednotkou je v tom mechanismu nějak připevněný, ale když jsem použil trochu hrubé síly, tak jsem to z toho ozub. kola sundal.

Ale mám ted další problém.. z jedněch dveří se mi povedlo sklo vyndat povolením tech pacek, byly tam takové hvezdicky. Ale v druhých dveřích byla jedna hvezdička a sroubek se šlicem jakoby červík. A samozřejně jedna strana toho červíku praskla a ted sklo nejde povolit. Řešil to někdo? SKlo se mi rozbíjet nechce

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“