Co udělat po výměně baterie B6 2009

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
rolay
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 13.01.2018 22:40

Co udělat po výměně baterie B6 2009

Příspěvek od rolay »

Prosím o radu, vyměnil jsem baterii v Passatu B6 (1,4 TSI CNG 110kW), navíc jsem dělal vodní pumpu a samo nový klíňák. Auto jsem nastartoval a ejhle - palubovka svítí jak vánoční stromeček - servo, parkov. brzda, a několik dalších magických ok... Navíc se spálili asi při pokusu o start ještě se špatnou baterkou obě H7 a parkovačky...
Auto jsem projel, ono to jede, ale v nějakém nouzovém režimu nebo co - max 80 (plný plyn) do lehkého kopce jsem musel podřadit na 2 a zkrátka to nemá tah (jako by nejelo turbo).
Co mám udělat - připojit diagnostiku a ...?
Díky Roman

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Co udělat po výměně baterie B6 2009

Příspěvek od Deivid »

Musíš to zpátky dokódovat,taky se mi to stalo,pokud máš výpis kodování celého auta,tak jsi v klidu :-)

Uživatelský avatar
Matt83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 29.06.2016 19:27
Bydliště: Milevsko

Re: Co udělat po výměně baterie B6 2009

Příspěvek od Matt83 »

Já nevím jak ostatní, ale když jsem měnil baterku, nic jsem nekódoval. Jen jsem jí jednoduše vyměnil a žádný problém se neobjevil.

Odesláno z mého Mi MIX 2S pomocí Tapatalk
VW Passat B6 2010 1.8 TSI EXECUTIVE

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co udělat po výměně baterie B6 2009

Příspěvek od teekey »

pripojit diagnostiku, smazat chyby a pokracovat dal dle toho co tam zustane. Ne vsechny B6 musi kodovat baterku.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“