Nefunguje park. systém

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Wendelín
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.08.2019 18:40

Nefunguje park. systém

Příspěvek od Wendelín »

Dobrý den, mám na vás dotaz, mam Passat B6, 2006, mám origo park systém, který bezchybně fungoval do doby, kdy jsem z jiného důvodu kontroloval všechny pojistky, které jsem vyndaval. Ještě jsem provedl vagem všeobecný test, který byl bez chyby. Po těchto dvou úkonech jsem jel a zjistil jsem, že park systém nefunguje. nevím který z těchto úkonů mohl nefunkčnost způsobit. Teď se mi ani nechce vag spojit s parkovacím systém, abych zjistit co píše. Pokud by někdo věděl nebo se s tímto setkal, byl bych rád za každou radu.

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Nefunguje park. systém

Příspěvek od Jirka. »

Nejspíš si dal pojistku na jinou pozici
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Wendelín
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.08.2019 18:40

Re: Nefunguje park. systém

Příspěvek od Wendelín »

Děkuji za odpověď, ale pojistky jsem vyndaval jednu po druhé a vracel na stejné místo, jen bych se chtěl optat zdali na tento park systém je pojistková skříň na pravé straně palubky pod č. 3 a 13. Děkuji.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje park. systém

Příspěvek od teekey »

pojistkova skrin prava strana, pojistky 3 (5A) a 13 (10A)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Wendelín
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.08.2019 18:40

Re: Nefunguje park. systém - již OK

Příspěvek od Wendelín »

Tak parkovací systém opět funguje, chyba byla skutečně v tom, že jsem pojistku dal na jinou pozici. Jen bych chtěl uvést, že pojistka na pozici 13 (pojistková skříň u spolujezdce) je dle orig. návodu zakreslená v druhé řadě jako třetí ( č. 13), tak jsem ji tam i dal a park systém nefungoval. Následně jsem prohlídkou pojistkové skříně zjistil, že první řada je značená od č. 1 do č. 10, ale druhá řada nezačíná č. 11, ale č. 12. Tudíž se jedná o druhou pozici a nikoliv třetí, jak uvedeno v orig. návodu. To byl celý problém. Jinak děkuji za příspěvky.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“