Kódování B7 Bluemotion dobíjení

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Tenisak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 23.11.2018 17:47

Kódování B7 Bluemotion dobíjení

Příspěvek od Tenisak »

Zkoušel jste se někdo z Vás kodérů podívat, kde by šel ten nesmysl Bluemotion s rekuperačním dobíjením vypnout? Rád bych aby se to chovalo jako normalni auto s normalním alternatorem.

Pravidelne jezdim skoro vyhradne po dalnicich bez okresek, jedu autem třeba i hodinu po dálnici a ono si to nedobiji, proste to sedi na nejakych 13v ... Takze baterka se vlastne na 100 nenabije jak je rok dlouhy. Start stop je samozrejme vypnuty.

Nechapu tohle ekologicky mysleni, kdyz uz se ma ta baterka nicit x starty navic, proc ji kvuli par gramum emisi musime vyhodit driv, kdyz by s normalnim systemem dobijeni vydrzela urcite o dost dyl.

Radek

jarmil7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 448
Registrován: 21.12.2015 06:36

Re: Kódování B7 Bluemotion dobíjení

Příspěvek od jarmil7 »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... &start=165" onclick="window.open(this.href);return false;

Tenisak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 23.11.2018 17:47

Re: Kódování B7 Bluemotion dobíjení

Příspěvek od Tenisak »

Dekuju, tenhle topic jsem neobjevil pri prohledávání.
Pokud jsem to pochopil dobře, tak to jen na hulvata odpojil a hotovo? Takhle jednoduše by me to nenapadlo. Vyzkouším, nactu a uvidim. Nicméně bych radši, aby to bylo bez chyb a jen se ta rekuperace odkodovala nebo jen odstavila nejakym nesplnitelným parametrem jako start stop.

Dalsi navrhy vitany.

Radek
Passat Variant 2013 DSG CFGC

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“