determální sklo

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Hanzo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 09.08.2019 14:05

determální sklo

Příspěvek od Hanzo »

Zdravím, rád bych se zeptal, jestli někdo podle štítku pozná, jestli mám determální sklo nebo ne. V létě se peču jak ve výhni takže předpokládám že ne a jestli jo tak je to funkce teda o ničem každopádně kvůli antiradaru bych to věděl rád...https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E1A44D3
Předem díky za odpověď :) Jedná se o vw cc 2012 2.0 tdi...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: determální sklo

Příspěvek od KJirka »

Já myslím, že není. Tos někde čet, s tím antiradarem ? Ty vlny půjdou podle mě i skrz to determální.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Hanzo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 09.08.2019 14:05

Re: determální sklo

Příspěvek od Hanzo »

Ahoj, ty máš taky cc tak super... ty máš výhřev předního nebo ne? a btw přes determální genevo nefunguje právě údajně, takže dost duležité info :D Vzhledem k tomu, že to jde ale tobě, tak doufám, že máme stejný typ... :) Ale všude jinak píšou, že pokovené sklo je bez šance na používání antiradarů, ale na druhou stranu je vůbec pokovené to samé co to determální?

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: determální sklo

Příspěvek od KJirka »

já mám normální sklo a Genevo one taky.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: determální sklo

Příspěvek od Prochy01 »

Já si myslím, ze termicke a antireflexni jsou dvě odlišné věci, ale třeba mě někdo opraví. Na my B6 dle servisu mam termicke sklo zabraňující průchodu tepla (omezuje průchod), ale pokoveni (antireflex) nemám. Takže z toho usuzuji, ze antireflex se nerovná termicke. Určitě ale muže byt antireflex+termicke. Těch variant skel je velke množství.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Hanzo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 09.08.2019 14:05

Re: determální sklo

Příspěvek od Hanzo »

No já jel nakonec rovnou na pobočku na Evropský pro Genevo a nakonec je to tak, že pokud má vw na čelním skle e8 je to pokovený... Já na cc mám e6 tak prý v pohodě každopádně nicméně i vw má co ford tudíž dopsáno IR zkratku což není tak časté takže ačkoliv okno vypadá nazelenaně tak by detekce měla být v pohodě...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“