Passat B6 - klíč

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Duffy45
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.12.2019 09:50

Passat B6 - klíč

Příspěvek od Duffy45 »

Dobrý den,
Objevil se mi problém s klíčem. když přijdu k autu tak občas nejde odemčít (zamčít nejspíše ano, protože když zmáčku zamykání tak se autu rozblikají směrovky), zkusím vždy "záchranný" klíč, který se strká do schovaného zámku a tím to taky nejde. cca. po 10-15ti min. zkusím "záchranný" klíč znovu a už se auto odemče. Nadále klíč nějakou dobu funguje normálně.
Dokážete někdo poradit co s tím? Baterie v klíči to nejspíš nebude, to by přece nezačalo fungovat ne?

Děkuji.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B6 - klíč

Příspěvek od teekey »

Zacni diagnostikou, ta pochyta vetsinu problemu.
Pak zacni vymenou toho nejlevnejsiho: baterie v klici, baterie ve voze...

Jinak ten plast (nouzovy klic) slouzi k nouzovemu otevreni dveri u ridice a funguje vzdy (teda pokud do toho nekdo nelezl a neodpojil tam neco), ale jestli ti po otoceni v zamku central neotevrel vsechny dvere tak mas asi problem s baterii v aute. Nouzovy klic se pouziva, kdyz je baterie v aute mrtva = nefunguje central a musis opravdu HODNE nasilne otocit, aby jsi mechanicky otevrel zamek u ridice.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“