občasné zaklepání z motoru při volnoběhu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
wollf88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.01.2017 17:27

občasné zaklepání z motoru při volnoběhu

Příspěvek od wollf88 »

dobrý večer vespolek. mám vw passat cc r.v.2010 2.0 tdi 125 kw 4 motion najezd 280 tkm .Dal jsem auto zpět na záruční opravu alternatoru. A po odjezdu jsem ujel ca.20 km ..po 15 min.znovu nastartoval a asi za 2 min.od startu ( to jsem stále stál)přišlo i přes hlasitou hudbu docela silný kovový zarachoceni..otáčky byly okay..ručička se ani nehla. přidal jsem plyn a hned to přestalo .Hned jsem zkontroloval olej atd.poslouchal jsem u otevřeného motoru a nic.Od té doby auto jezdí úplně normálně..žádný kouř atd.ani zvýšená spotřeba. ale stejně když prostě stojím na volnoběh..vždy tam proběhne to ne už tak silný..ale přece jen kovový zakolísání..a otáčky okay. Moc totiz nebyli v servisu nadšení že musí znovu dělat opravu za 750€ .Tak mám pocit že tam něco poladili!!Díky za zkušené rady

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: občasné zaklepání z motoru při volnoběhu

Příspěvek od Mraca »

Normalne bych rekl, ze to bude setrvak, ale pokud ti delali altik, tak to muze bejt rolna, kladka neco v tomhle smeru.
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“