Passat 2,0 TFSI

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Passat 2,0 TFSI

Příspěvek od MartyB5 »

Passat poháněný přeplňovaným dvoulitrem TFSI zvýšení výkonu v několika variantách podle přání zákazníka. Sériových 200 koní lze zvýšit na 240, 250, 286 a dokonce až na 300 koní.
Passat s nejsilnějším motorem zrychluje na stovku za necelých 6 sekund a dosáhne rychlosti až 260 km/h

Toje mazec 8O
Přílohy
8302_325x0x85.jpg
8302_325x0x85.jpg (14.93 KiB) Zobrazeno 1959 x

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

jo už si začínám na nového passata zvykat a začíná si mi líbit..a ten na té fotce je fakt mazec.. :D
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

hm, to zní zajímavě, úprava motoru přímo od VW, kde jsi to četl, hoď mi please zdroj, díkes
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartyB5 »

Martin IV. píše:hm, to zní zajímavě, úprava motoru přímo od VW, kde jsi to četl, hoď mi please zdroj, díkes
Tak tady to máš:tuneři od B&B
http://www.autoweb.cz/autotuning/bb-vw- ... ml?id=3521" target="_blank

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

hm 300 kobilek 8O to se muzu jit se svejma 90 na pul chciplejma rovnou zahrabat :cry:
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 2,0 TFSI

Příspěvek od No Respect »

Krutej passat - nejen motorově, prostě lahůdka 8)
Mě už se nová B6 začala taky začala dost líbit a už jich jezdí i celkem dost u nás po městě (i v combi).....Akorát jsem slyšel jak je to se servisem, že je tam všechno už strašně složitý a jediný co zbývá je jezdit na každou prkotinu (i výměnu filtru) přímo do origo servisu.Říkal mi to právě známej co má servis na VW a ještě tam nemá mašiny na ty nový passaty, takže to jsou asi opravdu celkem dost pálky za všechny opravy....ale to už tomu tak holt bývá u nejnovějších moderních aut prošpikovaných elektronikou.Ale tak kdo má na novýho pašíka, tak má i na drahý opravy.A pokud ne, tak si to léasingovka veme zpátky a je to :) Holt už ty časy kdy si na Favo člověk udělal pomalu vše sám jsou pryč no :roll:
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
HonzYk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 2,0 TFSI

Příspěvek od HonzYk »

MartyB5 píše:Passat poháněný přeplňovaným dvoulitrem TFSI zvýšení výkonu v několika variantách podle přání zákazníka. Sériových 200 koní lze zvýšit na 240, 250, 286 a dokonce až na 300 koní.
Passat s nejsilnějším motorem zrychluje na stovku za necelých 6 sekund a dosáhne rychlosti až 260 km/h

Toje mazec 8O
No koukam, ze mu prichazi na chut vetsina z nas:) Taky cumim kolik jich uz jezdi....

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JonatanCl »

A to si vemte, že mně málem trefil šlak, když skoro půl roku valím klíny do ředitele, aby vyměnil Ochcáfku I generace za B6 Variant 2.0 TDI Comfortline + Bi-xenony - předváděčka ze salůnu za rozumný peníze, přepážka N1, šedá grafit a ještě jsem jim dojednal lepší slevu (laškoval jsem s dcerou majitele :lol: ). No a on ve finále koupí embéčko. Sice II generace, ale pořád to je embéčko (teda Ochcáfka II generace v kombíku) a za skoro stejnou cenu, jako B6 - rozdíl byl cca 55 tkč. No a týden na to, co si ji s velkou slávou nechal dodat, tak přijeli naši obchodní partneři v černým pašíkovi B6 - jeho ksicht nezapomenu, když jsem si rejpnul, jak má vypadat auto 8)
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No Respect »

To: JonatanCl
Hmm, no to bych ten výraz chtěl taky vidět :lol: Jako jel jsem i v nové Octávce a jako není potřeba ani srovnávat.Furt je to o třídu nižší auto....a jako co se týče designu a prostě všeho - tak není nad pašíka.Ta B6 je opravdovej krasavec a hned se tím změní prestiž firmy.Jako nic proti OII ale prostě paša je paša :wink: Ta octávka mi přijde, že to zas zachvilku bude mít každej a je to takový lidový auto - sice pěkný, ale když v porovnání vidím pašíka, tak ten oslní.Navíc když mohl bejt skoro za stejný peníze....
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Cca pred tydnem si tu "nejslabsi" verzi privezl muj sefik...Moooc husta kara!!!! 8O

foxmaldrr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.05.2009 23:23

Re: Passat 2,0 TFSI

Příspěvek od foxmaldrr »

Nazdar Mám 2.0 TFSI 200hp
super vozítko v plné náloži.jel jsem zatím jen 200 ale táhne krásně od spodu a ještě větší zážitek je k tomu kombinace DSG která řadí daleko rychleji než kdokoli z Nás.Bomba Taky bych chtél překopat na 280 kobil.Nemáte tip?

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat 2,0 TFSI

Příspěvek od pásovec »

Dej lepší mapu, filtr, to by mělo pro začátek stačit. Hlavně kvalitní benzín...
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
cubic214
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina (SK)

Re: Passat 2,0 TFSI

Příspěvek od cubic214 »

foxmaldrr píše:Nazdar Mám 2.0 TFSI 200hp
super vozítko v plné náloži.jel jsem zatím jen 200 ale táhne krásně od spodu a ještě větší zážitek je k tomu kombinace DSG která řadí daleko rychleji než kdokoli z Nás.Bomba Taky bych chtél překopat na 280 kobil.Nemáte tip?
2,0T nema dsg 8O

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat 2,0 TFSI

Příspěvek od pásovec »

To je pravda, je tam TIP
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“