Diagnostika B6

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od koldavideo »

Mára_VR6 píše:
koldavideo píše:kabel HEX-CAN USB + VAG-COM 704.1 CZ - kde se dá sehnat nejlevněji?
ty voe, fakt tě nechápu, máš novou káru a budeš řešit, jestli máš dát buro, nebo 4ku :roll: :roll: :?
No jo potřebuju toho víc a finance nějak docházej. Teď jsem koupil parkovací asistent , a navi.
Navíc synátoři potřebovali částečně novou výstroj na hokej - to by bylo kabelů :D
Mám totiž nabídku na klon za 3500Kč včetně SW. Pro mne to budou stejně peníze v šuplíku :| ale chci to alespoň zkusit :wink:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od Mára_VR6 »

koldavideo píše:
Mára_VR6 píše: ty voe, fakt tě nechápu, máš novou káru a budeš řešit, jestli máš dát buro, nebo 4ku :roll: :roll: :?
No jo potřebuju toho víc a finance nějak docházej. Teď jsem koupil parkovací asistent , a navi.
Navíc synátoři potřebovali částečně novou výstroj na hokej - to by bylo kabelů :D
Mám totiž nabídku na klon za 3500Kč včetně SW. Pro mne to budou stejně peníze v šuplíku :| ale chci to alespoň zkusit :wink:
Jem mi to jasný :wink: Já si teď dávám dokupy taky B6 a peníze tečou takový způsobem, že nechápu 8O
Ale dám ti dobrou radu - po zkušenostech třeba jen s Etkou a podobným softem a i jinýma věcma, vyplatilo se mi zaplatit nebo si připlatit a měl jsem to vždy super :!: A pokud vezmeš kabel od paskala, tak ti bude 100% chodit jak má :wink: :!: Vyplatí se to.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

cautions
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 06.10.2007 13:45
Bydliště: Košice SR

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od cautions »

ak máte niekto záujem tak vám poslem na dobierku originál OBD II Diagnostic USB Cable KKL VAG COM 409.1 za 2000KC(2500sk)+ postovne
VW passat B5,5 Variant 2003 1,9TDI 96KW 6 qualt

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od koldavideo »

cautions píše:ak máte niekto záujem tak vám poslem na dobierku originál OBD II Diagnostic USB Cable KKL VAG COM 409.1 za 2000KC(2500sk)+ postovne
Jenže pokud jsem to správně pochopil , tak tento je mi k ničemu , já potřebuju HEX-CAN :wink:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od Paskal »

golfgti16vv píše:jo presne ten schanim mohl bys ho poslat na dobirku
Jasně...odpověděl sem ti na tvou SZ :wink:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“