Diagnostika B6

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Diagnostika B6

Příspěvek od koldavideo »

Protože se nedokážu zorientovat v nabídce , ptám se tady. Jaký kabel a jaký SW potřebuju k připojení Passat B6 (2006) k notebooku?

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od koldavideo »

Jen doplním . Přes USB.

Uživatelský avatar
SpeedyJ
Pilot
Pilot
Příspěvky: 720
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od SpeedyJ »

koldavideo píše:Jen doplním . Přes USB.
Vag co umi CAN.
Opravuji Climatronic Golf 3/4, Passat B3/4/5,T4, Sharan ... (možnost starších dílů)

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od Paskal »

kabel HEX-CAN USB + VAG-COM 704.1 CZ ti mužu nabídnout. :)
Mužeš stím Diagnostikovat jak starši auti s KKL...tak i nejnovější (což je tvoje auti) s CAN sběrnicí.Určeno pro vozy koncernu (Audi/VW/Seat/Škoda...) a dále auta jiných, převážně evropských značek standardu OBDII a EOBD! Podporuje nové modely vozidel vyžadující přímou CAN diagnostiku, např. Golf V., Octavia II., Touran, Passat B6, Audi A3/A4/A6 a další... :wink:

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od koldavideo »

To bude asi drahé že? Mě to zajímá hlavně ze zvědavosti. Chci si pořídit parkovaci asistent přední a zadní z octavie II a bude se to muset povolit přes diag. Známej co dělá škodovky mi v tom nechce pomoci. Z instalace do passatu má strach (spíš se mu ale nechce páč by mu to dlouho trvalo) . A tak jsem to chtěl zkusit. řídící jednotka a čidla mají stejné označení jak škoda ta vw. Musí to jít ne?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od Paskal »

koldavideo píše:To bude asi drahé že? Mě to zajímá hlavně ze zvědavosti. Chci si pořídit parkovaci asistent přední a zadní z octavie II a bude se to muset povolit přes diag. Známej co dělá škodovky mi v tom nechce pomoci. Z instalace do passatu má strach (spíš se mu ale nechce páč by mu to dlouho trvalo) . A tak jsem to chtěl zkusit. řídící jednotka a čidla mají stejné označení jak škoda ta vw. Musí to jít ne?
Zaleži čemu řikaš drahé... :) 5 Tacu :wink:

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od koldavideo »

Cena to bude asi dobrá , ale na to abych to měl pak v šuplíku je to dost. Já měl představu do 2tis. Sw bude určitě někde na netu. Zkusím tady ještě oslovit někoho kdo by mi ten parkovací asistent namontoval. To by bylo úplně nejlepší :wink:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od Paskal »

koldavideo píše:Cena to bude asi dobrá , ale na to abych to měl pak v šuplíku je to dost. Já měl představu do 2tis. Sw bude určitě někde na netu. Zkusím tady ještě oslovit někoho kdo by mi ten parkovací asistent namontoval. To by bylo úplně nejlepší :wink:
Ty si z nějakého levného kraje 2 tis. !!! :roll:
Jak maš na Pašika tak musiš mít i na Kábel. :mrgreen: A nebo budeš platit těm kdo ti to bude Diadnostikovat atd.n :) Soft na netu seženeš ale ne plnou verzi. 8)

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od koldavideo »

Něco jsem našel tady:
http://www.cardiag.cz/cz/autodiagnostik ... bel-3.html

Co se týče peněz. Není to o tom když má člověk peníze na auto tak musí mýt i na kabel. Je to i otázka priorit. Pak bych měl uloženo v šulíku zbytečně 5tis, nebo je můžu použít k něčemu užitečnšjšímu. ne? :wink:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od Paskal »

koldavideo píše:Něco jsem našel tady:
http://www.cardiag.cz/cz/autodiagnostik ... bel-3.html

Co se týče peněz. Není to o tom když má člověk peníze na auto tak musí mýt i na kabel. Je to i otázka priorit. Pak bych měl uloženo v šulíku zbytečně 5tis, nebo je můžu použít k něčemu užitečnšjšímu. ne? :wink:
Divej...ja ti to nenutim. :P

A to co si tu hodil ten odkaz tak ten Káblik si mužeš strčit do P****e :gey: :lol:
Proto že s nim svoje auti nezdiagnostikuješ. 8)
Asi o tom víš hodně tak dělej jak myslíš. :brsh1:

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od teekey »

2koldavideo, Paskal ma pravdu. Ten kabel co potrebujes se bezne na netu prodava i za desitku (a o pivni tacky nejde)! Jo, kdyby si mel starsi auto, mohl jsi si koupit podomacku zbastleny kabel za 500CZK a nebo pak ty "fungl" kabliky za cenu od 1100-2200CZK, ale jak uz psal Paskal, sve auto tim nenapichnes, tak bud ho koupis od nej a nebo nekde jinde (pod 5 ale tezko) a nebo si budes nechavat diagnostikovat auto nekde u nekoho = pokazde nekoho otravovat a casto za to take neco cvaknes. My co jezdime a preventivne diagnostikujeme sve auto alespon 1x tydne sme porizovali kabel nejpozdeji mesic po koupi vozu ;-)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od Currahee »

Přesně tak a já si koupil KKL a nedávno HEX CAN a teď VAGtacho abych se do nich mohl zamotat sám a nemusel si půjčovat :lol: bo mě to baví :gey:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od koldavideo »

Na druhou stranu mám auto v záruce na dva roky. Jak je to v těchto případech? nepřijdu o ni?

Uživatelský avatar
ToMkA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od ToMkA »

Zdarec,
ja bych ten kabel koupil, kde se da sehnat za petku(nebo min)? a na co bych si mel dat pri koupi pripadne pozor?

diky

Tom :gey:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Diagnostika B6

Příspěvek od Paskal »

ToMkA píše:Zdarec,
ja bych ten kabel koupil, kde se da sehnat za petku(nebo min)? a na co bych si mel dat pri koupi pripadne pozor?

diky

Tom :gey:
U mě. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“