Jakou B6?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kempes
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará dobrá Ostravwa :)

Jakou B6?

Příspěvek od Kempes »

Čaute chlopi, koukal jsem po B6 (poslední model passata = 3C) v inzerátech a zarazilo mě, že jsem našel auto rv. 07 s motorem 1.9 TDI 77kW 4motion a byl levnější než rv. 06 2.0 TDI v klasickým předohrabu, výbava byla docela identická, na pár kravinek .. pochopil jsem teda správně, že motor 2.0 TDI je už "něco víc" ?

Rád bych, kdyby sem napsal někdo, kdo měl možnost porovnat tohle auto v různých motorizacích a co by nejvíce doporučil .. určitě chci kombíka ve čtyřkolce a f tdy :wink: :D

Uživatelský avatar
PPetr
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou B6?

Příspěvek od PPetr »

No já myslel že 4motion se v naftě dával jen do TDI 103kw 8O
ubytování v Praze: ZDE

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou B6?

Příspěvek od vaha »

Kempes píše:Čaute chlopi, koukal jsem po B6 (poslední model passata = 3C) v inzerátech a zarazilo mě, že jsem našel auto rv. 07 s motorem 1.9 TDI 77kW 4motion a byl levnější než rv. 06 2.0 TDI v klasickým předohrabu, výbava byla docela identická, na pár kravinek .. pochopil jsem teda správně, že motor 2.0 TDI je už "něco víc" ?

Rád bych, kdyby sem napsal někdo, kdo měl možnost porovnat tohle auto v různých motorizacích a co by nejvíce doporučil .. určitě chci kombíka ve čtyřkolce a f tdy :wink: :D
pochopil jsi správně,to víš nový motor a technologie :lol: osobně bych možná radši volil 1,9TDI přeci jenom je to léty ověřená klasika,než 2.0TDI né že by ten motor byl špatný,ale na 1,9TDi to nemá 8)

cautions
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 06.10.2007 13:45
Bydliště: Košice SR

Re: Jakou B6?

Příspěvek od cautions »

vaha píše:
Kempes píše:Čaute chlopi, koukal jsem po B6 (poslední model passata = 3C) v inzerátech a zarazilo mě, že jsem našel auto rv. 07 s motorem 1.9 TDI 77kW 4motion a byl levnější než rv. 06 2.0 TDI v klasickým předohrabu, výbava byla docela identická, na pár kravinek .. pochopil jsem teda správně, že motor 2.0 TDI je už "něco víc" ?

Rád bych, kdyby sem napsal někdo, kdo měl možnost porovnat tohle auto v různých motorizacích a co by nejvíce doporučil .. určitě chci kombíka ve čtyřkolce a f tdy :wink: :D
pochopil jsi správně,to víš nový motor a technologie :lol: osobně bych možná radši volil 1,9TDI přeci jenom je to léty ověřená klasika,než 2.0TDI né že by ten motor byl špatný,ale na 1,9TDi to nemá 8)
svata pravda......mam znameho vo VW servise a ten nadava ako zid na tie 2.0 TDI....vraj naj nepodarok od VW co zatial vymysleli
VW passat B5,5 Variant 2003 1,9TDI 96KW 6 qualt

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou B6?

Příspěvek od šimek »

Také jsem neslyšel žádnou chválu na ty motory a kamarád ho tam má a už 3x problém s čerpadlem, vzal bych taky ověřený 1.9 TDI.

Uživatelský avatar
Kempes
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará dobrá Ostravwa :)

Re: Jakou B6?

Příspěvek od Kempes »

Paráda, já byl původně pro tu 2.0 TDI, říkal jsem si, že jak se ho budu chtít za pět let zbavit, tak mě každe s 1.9 TDI pošle do muzea :D

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou B6?

Příspěvek od šimek »

Kempes píše:Paráda, já byl původně pro tu 2.0 TDI, říkal jsem si, že jak se ho budu chtít za pět let zbavit, tak mě každe s 1.9 TDI pošle do muzea :D
Hmmm, teď by jsi byl spíš ty víc v servisu než na silnici.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“