Passat 3C a nerovnosti

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
usak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 13.10.2007 16:21
Bydliště: Passat
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od usak »

Tak uplne stoprocentne to s tim MTF volantem nevim, ale nekupoval jem jej kvuli BT,ale kvuli odbloku obrazu DVD na RNS510. Volant stal asi 160eur vcetne postovneho.
Podvolantovka na pripojeni stoji cca 2-2,5tis.
Jinak BT muzete objednat original na strance http://www.auto.asp2.cz za cenu kolem 5tis...
ve VW mi rekli 17tis, myslim

Uživatelský avatar
lubik2004
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od lubik2004 »

K té spotřebě...
První den, co jsem obul ty 18ctky (šíře pneu 225) vyskočila dlouhodobá z 5,9l na 6,5l, a to během jednoho odpoledne a ujetých cca 50-60km. Teď po několika dnech se mi podařilo ji stáhnout na 6,2-6,3l a myslím, že to půjde ještě níž. Nicméně nějvětší záhul tomu dávají rozjezdy... úplně cítím, jak to autu dává zabrat. Ale jak už tu řekl paja, je to fyzika :)

L.

Uživatelský avatar
zidane
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od zidane »

Ahoj kluci,
tak mám za sebou garanční servis, tady je seznam problémů, s kterýma jsem tam šel a řešení které bylo provedeno:

1. Při přejezdu nerovností se při přejezdu a zhoupnutí se zespoda od přední nápravy ozývá divný plastový zvuk jakoby se nadzvednuly plasty, stav se zhoršuje

První den mi volali, že mám pod podlahou poškozené plasty a že se v tom už někdo hrabal a místo originálního šroubu se to snažil uchytit samořezným šroubem. Pochopitelně se na to záruka nevztahuje což chápu. Volal mi technik s tím, že to vymění a opraví, ale že si to budu muset zaplatit. Řekl jsem jako vždy: "...když to vyřeší problém tak ANO...". Jednalo se o nějaké plasty za 700 Kč + práce 700 Kč. Nicméně jsem tam přijel ten den večer. Technik po mě rovnou chtěl zaplatit fakturu a poté abych si vůz převzal, s čímž jsem nesouhlasil, chtěl jsem zkušební jízdu, protože toto byl pro mě primární problém proč jsem do servisu hlavně jel. Zkusil to ještě tím stylem, že prej dokud nezaplatím za služby tak musí řídit on na což sem mu odvětil, že je mi to jedno, že to uslyším a ucítím i ze sedadla spolujezdce....tak jsme se šli projet....no a jak myslíte, že to dopadlo...no dá se předvídat...problém pochopitelně vyřešen nebyl. Sám technik uznal, že podobné zvuky tam nepatří a ikdyž potom nahodil kyselý ksichtík a začal být více protivnější tak uznal, že tam je něco špatně....Následovala otázka v kanceláři jestli jsem ochoten zaplatit stávající fakturu a přijet s toutou závadou jindy, na což jsem vyvalil na něj oči a v klidu jsem mu vysvětlil, že reklamovaná závada nebyla odstraněna a že dokud nebude vyřešena tak si auto nepřevezmu a nic nezaplatím. Takže jsem mu řekl, že jim dám ještě jeden den na vyřešení, takže si tam auto nechali. Problém spočíval v nějakých pouzdrech - silentblocích - u ramen...prej se to stává, že je to hlavně českýma cestama, v záruce se prej mění celá pouzdra a silentbloky - 1ks za 2500 Kč, mění se to v páru. Teďka už prej výrobce dělá tyto díly z lepšího materiálu a měl by vydržet více. Mimo záruku se to prej řeší vyčištěním a promazáním speciální látkou...Za opravu tohoto problému naúčoval servis VW cca 6 tisíč Kč. Problém byl vyřešen a jsem spokojen. Snad to vydrží aspoň 60 tisíc km.

2. Rezonance – drnčení palubní desky a jejího okolí (pás palubní desky atd.), nelze říci odkud přesně zvuky vycházejí, jak kdy…

Dle informací vyřešeno rozebráním, přitažením a zatěsněním....zatím to vypadá, že to dost pomohlo

3. Rezonance ve dveřích – táhla?

Dle informací vyřešeno rozebráním, přitažením a zatěsněním....zatím to vypadá, že to dost pomohlo

4. Rezonance – drnčení světýlka pod clonou spolujezdce

Dle informací vyřešeno rozebráním, přitažením a zatěsněním....zatím to vypadá, že to dost pomohlo

5. Pískání nejspíše levého předního kola, zejména pokud vůz delší dobu stojí a je aktivována ruční brzda

Závada se jim neprojevila, je fakt, že to nedělá vždycky a mohlo se jedna o nečistoty atd...je prostě zima.

6. Cvakání v „budíkách“ – např. po delší jízdě v budíkách jakoby něco cvaká/spíná

Dle informací se k tomu staví přímo výrobce tak, že je si toho vědom, ale nelze reklamovat, jedná se o konstrukční projev - vlastnost dílu, jedná se o servomotorky klimatizace, které optimalizují činnost klapek či podobně...

7. El. Ruční brzda se při rozjezdu automaticky nedeaktivuje, i když by podle návodu měla

Tohle se jim prej neprovilo a nic neopravovali, nicméně si myslím, že ANO, ale pouze to nepřiznali - sic nevím z jakého důvodu. Měl jsem s tím opravdu problémy, ikdyž jsem byl připoután tak se brzda nedeakvivovala. Nyní se brzda deaktivuje už po jemném sešlápnutí plynového pedálu.

8. Pískání při vypnutí motoru, i po zamčení, do zhasnutí budíků – baterie? Zvuk vychází z motorové části.

Není závada, je to vlastnost, po vypnutí motoru ještě dobíhá nějaký servo - nebo co, přesně už si nepamatuji

9. Po vyjetí z myčky svítilo dva dny na PC „– Vadné levé přední obrysové světlo“ a nesvítila žárovka...zatéká do světla?

Výměna žárovky, bylo poškozené vlákno.

10. Stává se, že při jízdě se ozve akustický signál a zobrazí se otevřené dveře spolujezdce a přitom se rozsvítí světýlka.....občas je také na PC zobrazené otevřené dveře spolujezdce před rozjezdem i když jsou dveře zavřeny.

Výměna zámku dveří spolujezdce - problém s mikrospínačem...

To je snad vše, jenom pro vaši informaci. Potom dám vědět jk se auto chová po delším nájezdu od opravy. Ale myslím, že se vám bude především hodit zkušenost s problémem číslo 1.

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od Barthez »

zidane píše:Ahoj kluci,
tak mám za sebou garanční servis, tady je seznam problémů, s kterýma jsem tam šel a řešení které bylo provedeno:

1. Při přejezdu nerovností se při přejezdu a zhoupnutí se zespoda od přední nápravy ozývá divný plastový zvuk jakoby se nadzvednuly plasty, stav se zhoršuje

První den mi volali, že mám pod podlahou poškozené plasty a že se v tom už někdo hrabal a místo originálního šroubu se to snažil uchytit samořezným šroubem. Pochopitelně se na to záruka nevztahuje což chápu. Volal mi technik s tím, že to vymění a opraví, ale že si to budu muset zaplatit. Řekl jsem jako vždy: "...když to vyřeší problém tak ANO...". Jednalo se o nějaké plasty za 700 Kč + práce 700 Kč. Nicméně jsem tam přijel ten den večer. Technik po mě rovnou chtěl zaplatit fakturu a poté abych si vůz převzal, s čímž jsem nesouhlasil, chtěl jsem zkušební jízdu, protože toto byl pro mě primární problém proč jsem do servisu hlavně jel. Zkusil to ještě tím stylem, že prej dokud nezaplatím za služby tak musí řídit on na což sem mu odvětil, že je mi to jedno, že to uslyším a ucítím i ze sedadla spolujezdce....tak jsme se šli projet....no a jak myslíte, že to dopadlo...no dá se předvídat...problém pochopitelně vyřešen nebyl. Sám technik uznal, že podobné zvuky tam nepatří a ikdyž potom nahodil kyselý ksichtík a začal být více protivnější tak uznal, že tam je něco špatně....Následovala otázka v kanceláři jestli jsem ochoten zaplatit stávající fakturu a přijet s toutou závadou jindy, na což jsem vyvalil na něj oči a v klidu jsem mu vysvětlil, že reklamovaná závada nebyla odstraněna a že dokud nebude vyřešena tak si auto nepřevezmu a nic nezaplatím. Takže jsem mu řekl, že jim dám ještě jeden den na vyřešení, takže si tam auto nechali. Problém spočíval v nějakých pouzdrech - silentblocích - u ramen...prej se to stává, že je to hlavně českýma cestama, v záruce se prej mění celá pouzdra a silentbloky - 1ks za 2500 Kč, mění se to v páru. Teďka už prej výrobce dělá tyto díly z lepšího materiálu a měl by vydržet více. Mimo záruku se to prej řeší vyčištěním a promazáním speciální látkou...Za opravu tohoto problému naúčoval servis VW cca 6 tisíč Kč. Problém byl vyřešen a jsem spokojen. Snad to vydrží aspoň 60 tisíc km.

2. Rezonance – drnčení palubní desky a jejího okolí (pás palubní desky atd.), nelze říci odkud přesně zvuky vycházejí, jak kdy…

Dle informací vyřešeno rozebráním, přitažením a zatěsněním....zatím to vypadá, že to dost pomohlo

3. Rezonance ve dveřích – táhla?

Dle informací vyřešeno rozebráním, přitažením a zatěsněním....zatím to vypadá, že to dost pomohlo

4. Rezonance – drnčení světýlka pod clonou spolujezdce

Dle informací vyřešeno rozebráním, přitažením a zatěsněním....zatím to vypadá, že to dost pomohlo

5. Pískání nejspíše levého předního kola, zejména pokud vůz delší dobu stojí a je aktivována ruční brzda

Závada se jim neprojevila, je fakt, že to nedělá vždycky a mohlo se jedna o nečistoty atd...je prostě zima.

6. Cvakání v „budíkách“ – např. po delší jízdě v budíkách jakoby něco cvaká/spíná

Dle informací se k tomu staví přímo výrobce tak, že je si toho vědom, ale nelze reklamovat, jedná se o konstrukční projev - vlastnost dílu, jedná se o servomotorky klimatizace, které optimalizují činnost klapek či podobně...

7. El. Ruční brzda se při rozjezdu automaticky nedeaktivuje, i když by podle návodu měla

Tohle se jim prej neprovilo a nic neopravovali, nicméně si myslím, že ANO, ale pouze to nepřiznali - sic nevím z jakého důvodu. Měl jsem s tím opravdu problémy, ikdyž jsem byl připoután tak se brzda nedeakvivovala. Nyní se brzda deaktivuje už po jemném sešlápnutí plynového pedálu.

8. Pískání při vypnutí motoru, i po zamčení, do zhasnutí budíků – baterie? Zvuk vychází z motorové části.

Není závada, je to vlastnost, po vypnutí motoru ještě dobíhá nějaký servo - nebo co, přesně už si nepamatuji

9. Po vyjetí z myčky svítilo dva dny na PC „– Vadné levé přední obrysové světlo“ a nesvítila žárovka...zatéká do světla?

Výměna žárovky, bylo poškozené vlákno.

10. Stává se, že při jízdě se ozve akustický signál a zobrazí se otevřené dveře spolujezdce a přitom se rozsvítí světýlka.....občas je také na PC zobrazené otevřené dveře spolujezdce před rozjezdem i když jsou dveře zavřeny.

Výměna zámku dveří spolujezdce - problém s mikrospínačem...

To je snad vše, jenom pro vaši informaci. Potom dám vědět jk se auto chová po delším nájezdu od opravy. Ale myslím, že se vám bude především hodit zkušenost s problémem číslo 1.
Cau pane. Moc si vazim, ze sem tyhle zkusenosti pises. Chystam se taky na garanci a mam jen male chybky, ktare dle tveho popisu jsou v garanci. Jedno Ti ale musim vytknout. O tech pazvucich na napravach jsem to uz nekomu psal ( mozna i v tomhle tematu ) a je to konstrukcni chyba VW a je uznana. Tudiz by jsi za ni NEMEL platit nesmyslnejch 6K. Kamarad dela u Exnera v PHA a tyhle silenbloky se tam prej menej jak na bezicim pasu a to vse v ramci garance vozidla ( nevim jak stareho mas prassata ) a orig. dil stoji 1500.- x 2 a prace. Plati to VW. Ptal jsem se ho specielne na tuhle zavadu. Me to nastesti zatim nedela, tak mam klid.

Jsem rad, ze si nekdo da praci a napise to sem.....
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od koldavideo »

zidane píše:Ahoj kluci,
tak mám za sebou garanční servis, tady je seznam problémů, s kterýma jsem tam šel a řešení které bylo provedeno:

1. Při přejezdu nerovností se při přejezdu a zhoupnutí se zespoda od přední nápravy ozývá divný plastový zvuk jakoby se nadzvednuly plasty, stav se zhoršuje

První den mi volali, že mám pod podlahou poškozené plasty a že se v tom už někdo hrabal a místo originálního šroubu se to snažil uchytit samořezným šroubem. Pochopitelně se na to záruka nevztahuje což chápu. Volal mi technik s tím, že to vymění a opraví, ale že si to budu muset zaplatit. Řekl jsem jako vždy: "...když to vyřeší problém tak ANO...". Jednalo se o nějaké plasty za 700 Kč + práce 700 Kč. Nicméně jsem tam přijel ten den večer. Technik po mě rovnou chtěl zaplatit fakturu a poté abych si vůz převzal, s čímž jsem nesouhlasil, chtěl jsem zkušební jízdu, protože toto byl pro mě primární problém proč jsem do servisu hlavně jel. Zkusil to ještě tím stylem, že prej dokud nezaplatím za služby tak musí řídit on na což sem mu odvětil, že je mi to jedno, že to uslyším a ucítím i ze sedadla spolujezdce....tak jsme se šli projet....no a jak myslíte, že to dopadlo...no dá se předvídat...problém pochopitelně vyřešen nebyl. Sám technik uznal, že podobné zvuky tam nepatří a ikdyž potom nahodil kyselý ksichtík a začal být více protivnější tak uznal, že tam je něco špatně....Následovala otázka v kanceláři jestli jsem ochoten zaplatit stávající fakturu a přijet s toutou závadou jindy, na což jsem vyvalil na něj oči a v klidu jsem mu vysvětlil, že reklamovaná závada nebyla odstraněna a že dokud nebude vyřešena tak si auto nepřevezmu a nic nezaplatím. Takže jsem mu řekl, že jim dám ještě jeden den na vyřešení, takže si tam auto nechali. Problém spočíval v nějakých pouzdrech - silentblocích - u ramen...prej se to stává, že je to hlavně českýma cestama, v záruce se prej mění celá pouzdra a silentbloky - 1ks za 2500 Kč, mění se to v páru. Teďka už prej výrobce dělá tyto díly z lepšího materiálu a měl by vydržet více. Mimo záruku se to prej řeší vyčištěním a promazáním speciální látkou...Za opravu tohoto problému naúčoval servis VW cca 6 tisíč Kč. Problém byl vyřešen a jsem spokojen. Snad to vydrží aspoň 60 tisíc km.

2. Rezonance – drnčení palubní desky a jejího okolí (pás palubní desky atd.), nelze říci odkud přesně zvuky vycházejí, jak kdy…

Dle informací vyřešeno rozebráním, přitažením a zatěsněním....zatím to vypadá, že to dost pomohlo

3. Rezonance ve dveřích – táhla?

Dle informací vyřešeno rozebráním, přitažením a zatěsněním....zatím to vypadá, že to dost pomohlo

4. Rezonance – drnčení světýlka pod clonou spolujezdce

Dle informací vyřešeno rozebráním, přitažením a zatěsněním....zatím to vypadá, že to dost pomohlo

5. Pískání nejspíše levého předního kola, zejména pokud vůz delší dobu stojí a je aktivována ruční brzda

Závada se jim neprojevila, je fakt, že to nedělá vždycky a mohlo se jedna o nečistoty atd...je prostě zima.

6. Cvakání v „budíkách“ – např. po delší jízdě v budíkách jakoby něco cvaká/spíná

Dle informací se k tomu staví přímo výrobce tak, že je si toho vědom, ale nelze reklamovat, jedná se o konstrukční projev - vlastnost dílu, jedná se o servomotorky klimatizace, které optimalizují činnost klapek či podobně...

7. El. Ruční brzda se při rozjezdu automaticky nedeaktivuje, i když by podle návodu měla

Tohle se jim prej neprovilo a nic neopravovali, nicméně si myslím, že ANO, ale pouze to nepřiznali - sic nevím z jakého důvodu. Měl jsem s tím opravdu problémy, ikdyž jsem byl připoután tak se brzda nedeakvivovala. Nyní se brzda deaktivuje už po jemném sešlápnutí plynového pedálu.

8. Pískání při vypnutí motoru, i po zamčení, do zhasnutí budíků – baterie? Zvuk vychází z motorové části.

Není závada, je to vlastnost, po vypnutí motoru ještě dobíhá nějaký servo - nebo co, přesně už si nepamatuji

9. Po vyjetí z myčky svítilo dva dny na PC „– Vadné levé přední obrysové světlo“ a nesvítila žárovka...zatéká do světla?

Výměna žárovky, bylo poškozené vlákno.

10. Stává se, že při jízdě se ozve akustický signál a zobrazí se otevřené dveře spolujezdce a přitom se rozsvítí světýlka.....občas je také na PC zobrazené otevřené dveře spolujezdce před rozjezdem i když jsou dveře zavřeny.

Výměna zámku dveří spolujezdce - problém s mikrospínačem...

To je snad vše, jenom pro vaši informaci. Potom dám vědět jk se auto chová po delším nájezdu od opravy. Ale myslím, že se vám bude především hodit zkušenost s problémem číslo 1.
Můžu se zeptat jaký máš modelový rok podle VINu?

Uživatelský avatar
zidane
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od zidane »

Barthez píše:Cau pane. Moc si vazim, ze sem tyhle zkusenosti pises. Chystam se taky na garanci a mam jen male chybky, ktare dle tveho popisu jsou v garanci. Jedno Ti ale musim vytknout. O tech pazvucich na napravach jsem to uz nekomu psal ( mozna i v tomhle tematu ) a je to konstrukcni chyba VW a je uznana. Tudiz by jsi za ni NEMEL platit nesmyslnejch 6K. Kamarad dela u Exnera v PHA a tyhle silenbloky se tam prej menej jak na bezicim pasu a to vse v ramci garance vozidla ( nevim jak stareho mas prassata ) a orig. dil stoji 1500.- x 2 a prace. Plati to VW. Ptal jsem se ho specielne na tuhle zavadu. Me to nastesti zatim nedela, tak mam klid.
Jsem rad, ze si nekdo da praci a napise to sem.....
Máš pravdu, ale těžko bych se tam s nimi dohadoval jestli tam ty plasty poškozený byly nebo nebyly. Jsou dvě možnosti:
1. Nechtělo se jim do výměny těch pouzder a silentbloků a tak vyměnili plasty s tím, že nejspíše "tupej" klient zaplatí, odjede a přinejhorším přijede jindy.
2. Chtěli mě natáhnout.
Jaké máte reference na Auto Exner, je to lepší než Jarov, byl jsem s tím totiž na Jarově. Existuje někde ofic. dokument, kde VW tuto závadu uznává? Pokud je to tedy konstrukční chyba tak by to měli měnit v každém případě, tedy i mimo záruku ne?

Uživatelský avatar
zidane
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od zidane »

koldavideo píše: Můžu se zeptat jaký máš modelový rok podle VINu?
Vyrobeno je to v 07/06, ale modelový rok nevím, jak to zjistím?

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od Barthez »

zidane píše:
Barthez píše:Cau pane. Moc si vazim, ze sem tyhle zkusenosti pises. Chystam se taky na garanci a mam jen male chybky, ktare dle tveho popisu jsou v garanci. Jedno Ti ale musim vytknout. O tech pazvucich na napravach jsem to uz nekomu psal ( mozna i v tomhle tematu ) a je to konstrukcni chyba VW a je uznana. Tudiz by jsi za ni NEMEL platit nesmyslnejch 6K. Kamarad dela u Exnera v PHA a tyhle silenbloky se tam prej menej jak na bezicim pasu a to vse v ramci garance vozidla ( nevim jak stareho mas prassata ) a orig. dil stoji 1500.- x 2 a prace. Plati to VW. Ptal jsem se ho specielne na tuhle zavadu. Me to nastesti zatim nedela, tak mam klid.
Jsem rad, ze si nekdo da praci a napise to sem.....
Máš pravdu, ale těžko bych se tam s nimi dohadoval jestli tam ty plasty poškozený byly nebo nebyly. Jsou dvě možnosti:
1. Nechtělo se jim do výměny těch pouzder a silentbloků a tak vyměnili plasty s tím, že nejspíše "tupej" klient zaplatí, odjede a přinejhorším přijede jindy.
2. Chtěli mě natáhnout.
Jaké máte reference na Auto Exner, je to lepší než Jarov, byl jsem s tím totiž na Jarově. Existuje někde ofic. dokument, kde VW tuto závadu uznává? Pokud je to tedy konstrukční chyba tak by to měli měnit v každém případě, tedy i mimo záruku ne?
To nevim. Ja mam u Exnera jenom toho kamarada. Jinak nevim. Az pujdu na garanci, tak ho dam asi tam. Jinak dnes jsem se s nim o tom znovu bavil a kroutil hlavou jak te natahli.... :?
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
zidane
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od zidane »

Barthez píše:To nevim. Ja mam u Exnera jenom toho kamarada. Jinak nevim. Az pujdu na garanci, tak ho dam asi tam. Jinak dnes jsem se s nim o tom znovu bavil a kroutil hlavou jak te natahli.... :?
Mohli mě "natáhnout" daleko víc kdybych to zaplatit první den, vzal auto a odjel.....ale jak se proti tomu člověk má bránit, když Ti tvrdí, že ty plasty byly poškozené a že se v tom už někdo vrtal...auto jsem koupil ojeté po prvním majiteli takže to je potom těžko říci...

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od Barthez »

zidane píše:
Barthez píše:To nevim. Ja mam u Exnera jenom toho kamarada. Jinak nevim. Az pujdu na garanci, tak ho dam asi tam. Jinak dnes jsem se s nim o tom znovu bavil a kroutil hlavou jak te natahli.... :?
Mohli mě "natáhnout" daleko víc kdybych to zaplatit první den, vzal auto a odjel.....ale jak se proti tomu člověk má bránit, když Ti tvrdí, že ty plasty byly poškozené a že se v tom už někdo vrtal...auto jsem koupil ojeté po prvním majiteli takže to je potom těžko říci...
JJ to mas asi pravdu. Clovek aby pak schanel veskere info o garancich co muzou a co ne..... 8O
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
Marian
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od Marian »

Čaute kluci,nevíte o někom kdo by mi uměl hodil palubní počítač do Passata.Nemám ho vůbec a chtěl bych Maxidot.Díky za každé info. :wink:
Vw Touran 1,9 Tdi DSG

Uživatelský avatar
usak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 13.10.2007 16:21
Bydliště: Passat
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od usak »

Ahoj,mrkni na skodahome forum a nebo sem a zkus najit uzivatele se jmenem Cosby, je tusim z Koprivnice a jiz to delal.

Uživatelský avatar
Marian
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od Marian »

usak píše:Ahoj,mrkni na skodahome forum a nebo sem a zkus najit uzivatele se jmenem Cosby, je tusim z Koprivnice a jiz to delal.
Jo s Cosbym jsem mluvil a říkal,že mi to udělá,ale je to tak měsíc spátky,nemá furt čas.Právě jestli tu není nějaký ještě jede machr jako Cosby co to umí taky. 8O
Jinak budu muset počkat na Cosbyho až nebude tak pracovně vytížen. :wink:
Vw Touran 1,9 Tdi DSG

Uživatelský avatar
zidane
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od zidane »

Čau chlapi,

tak mám aktuální info, závada, kterou řešili na Jarově:
10. Stává se, že při jízdě se ozve akustický signál a zobrazí se otevřené dveře spolujezdce a přitom se rozsvítí světýlka.....občas je také na PC zobrazené otevřené dveře spolujezdce před rozjezdem i když jsou dveře zavřeny.
Řešení dle Jarova: Výměna zámku dveří spolujezdce - problém s mikrospínačem...

...je tady zase a to v takovém gardu, že jsme měl v úterý takovou náladu, že jsem to skoro už prodal nebo dal pryč...vysvětlím:
- v únoru se ta závada projevoala tak, že např. při jízdě na vzdálenost 400km se ten signál ozval cca 2-3. Po opravě to na cca dva týdny ustalo. Pak to začalo dělat znova. Bohužel jsem byl poslední měsíc v takovém časovém presu, že jsem neměl čas to řešit...v noci z pondělí na úterý jak všichni víme tak docela mrzlo, ráno jsem rozmrazoval celý auto a pak to začalo...signál a hlášení o otevřených dveřích byl takřka místo rádia tzn. že to byl signál za signálem, palubní PC mi blikalo jako na kolotočích...blik "otevřené dveře", blik "zavřené dveře"...no prostě peklo...pak stálo auto celý den před prací a večer to bylo to samé, ikdyž ne tak extrémní...intervaly mezi "cinknutím" byly delší...
Ve středu ráno to samý jako v úterý....ve středu bylo přes den krásně, na auto svítilo celý den sluníčko a když jsem do něj večer usedal tak bylo nádherně vyhřáté...cestou domů se závada projevovala zase méně.....nicméně se projevuje pořád.
Nevím co si o tom mám myslet, jakoby tam někde teklo nebo něco navlhlo, nějakej kontakt či co...netuším. Byl jsem na Jarově, koukali jako z višně....na otázku "jestli jsem kontroloval zda jsou skutečně dveře zavřené" jsem ho slušně poslal doprdele....nicméně jsem objednán na pondělí, prý si auto nechají nejspíše celé dva dny, aby to celé prověřili, z čehož mám taktéž obrovskou radost....Technick se domnívá, že tam někdo něco probíjí, jak tam ku*va může někde něco probíjet, když to řešili před 1,5 měsícem, je tohle vůbec možné?
volal jsem do Porsche Praha, do Exnera, do Tukasu, do Přerosta, atd....buďto to nechtějí řešit když už to řešil Jarov tak ať si to prej Jarov dořeší anebo mají volné termíny až tak za 14 dní :-(

V pondělí nebo v úterý Vám dám vědět, nicméně u mě značka VW a Passat neskutečně klesá, auto za mega a chová se takhle, prostě zatím obrovské zklamání, naštvání...smíšené pocity...já se ani nedivím, že dávaj na auta 24 měsíců záruku, protože kdyby dali o rok víc tak by se nejspíše nedoplatili...

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od pepanos »

To mě mrzí,že s tím máš takový problémy,jak to tak čtu,tak čím mladší auto,tím větší sra.ka.
Asi už i automobilky najely na výrobu šmejdů,co stěží dožijou do konce záruky,jako výrobci spotřební elektroniky.
Akorát tomu zapoměli přizpůsobit cenovou politiku :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“