Passat 3C a nerovnosti

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
zidane
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od zidane »

koldavideo píše: Ta brzda se musí odbrzdit i když se rozjíždíš dopředu. Buď to chce přidat více plynu nebo nejsi připoutaný bezp pásem.
Bohužel to takhle nefunguje, je to tak sice v návodu, ale ptal jsem se v servisu a funguje to pouze když máš funkci auto-hold, asistent pro rozjezd atd.
Nevadí, je to blbost, která mě moc neovlivní :-)
Jinak jak si psal, že Ti drnčí ve dveřích tak se obávám, že to začalo i u mě na levé straně (dálnice, kostky), něco tam rezonuje a není to příjemné, ikdyž kdoví co to je, protože D1 stojí za...
Co se týče palubky tak mě to irituje čím dál víc, jak to zavrže - ty tvrdý plasty při prejezdu nerovnosti atd...asi to půjdu zkusit reklamovat, ikdyž už teď je mi jasné, že nepochodím...
Ad. problémy, které jsem popisoval tak v servisu řekli, že to nejspíše budou silentbloky nebo něco podobného...to mám teda radost, auto má najeto 58 tis. což je podle mě na silentblok brzo a řešit to každých 50 tisíc to mám pěkné vyhlídky.
Jinak jsem s Passatta nadšený, ale u auta za mega prostě výše uvedené pořádně zamrzí a irituje, ale možná, že je to u jiných aut a značek podobné a jsem citlivka :-(
Pánové, jak se pozná, že začíná zlobit spojka? Mě se zdá - hlavně při častém rozjíždění v Praze v kolonách - , že mi trošku prokluzuje, hlavně na jedničku při rozjezdu, jakoby nástup síla jemně zacuká....nevím jeslti je to spojkou nebo jsem si s autem ještě ne úplně sednul (zatím prvních 3 tis. km)...díky za každý názor/postřeh

Jinak kola BROCK 12 jsou skvělá, ale není 17tka už moc na naše šílené silnice? Nebude auto sice krásně vypadat, ale neúměrně tomu více trpět než na 16tkách? Jaký je Váš názor na tohle? Já tam nechám na zimu plech, ale na jaře to budu řešit.

Uživatelský avatar
Marian
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od Marian »

Já si myslím,že 17" jsou ještě v poho na takové auto.Řekl bych tak akorát.Já tam mám origo alu 16" na zimu a vypadají na autě jak 15.Takové malinké kolečka. :lol: Na léto jdu určitě do 17" :wink:
Vw Touran 1,9 Tdi DSG

Uživatelský avatar
lubik2004
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od lubik2004 »

zidane píše:
koldavideo píše: Ta brzda se musí odbrzdit i když se rozjíždíš dopředu. Buď to chce přidat více plynu nebo nejsi připoutaný bezp pásem.
Bohužel to takhle nefunguje, je to tak sice v návodu, ale ptal jsem se v servisu a funguje to pouze když máš funkci auto-hold, asistent pro rozjezd atd.
Nevadí, je to blbost, která mě moc neovlivní :-)
Jinak jak si psal, že Ti drnčí ve dveřích tak se obávám, že to začalo i u mě na levé straně (dálnice, kostky), něco tam rezonuje a není to příjemné, ikdyž kdoví co to je, protože D1 stojí za...
Co se týče palubky tak mě to irituje čím dál víc, jak to zavrže - ty tvrdý plasty při prejezdu nerovnosti atd...asi to půjdu zkusit reklamovat, ikdyž už teď je mi jasné, že nepochodím...
Ad. problémy, které jsem popisoval tak v servisu řekli, že to nejspíše budou silentbloky nebo něco podobného...to mám teda radost, auto má najeto 58 tis. což je podle mě na silentblok brzo a řešit to každých 50 tisíc to mám pěkné vyhlídky.
Jinak jsem s Passatta nadšený, ale u auta za mega prostě výše uvedené pořádně zamrzí a irituje, ale možná, že je to u jiných aut a značek podobné a jsem citlivka :-(
Pánové, jak se pozná, že začíná zlobit spojka? Mě se zdá - hlavně při častém rozjíždění v Praze v kolonách - , že mi trošku prokluzuje, hlavně na jedničku při rozjezdu, jakoby nástup síla jemně zacuká....nevím jeslti je to spojkou nebo jsem si s autem ještě ne úplně sednul (zatím prvních 3 tis. km)...díky za každý názor/postřeh

Jinak kola BROCK 12 jsou skvělá, ale není 17tka už moc na naše šílené silnice? Nebude auto sice krásně vypadat, ale neúměrně tomu více trpět než na 16tkách? Jaký je Váš názor na tohle? Já tam nechám na zimu plech, ale na jaře to budu řešit.
Já funkci Auto-Hold bohužel nemám :( nicméně mně to funguje, ať už na zpátečku tak i dopředu, auto se při zapnutém bezpečtnostním pásu odbrzdí samo... Ale vypozoroval jsem, že když stojím v opravdu prudkém kopci, neodbrzdí se - musím stisknout tlačítko (na brzdový pedál šlapat netřeba) - zřejmě to nějak souvisí s náklonovým čidlem.

K té vaší diskusi ohledně 16" - 17" kol... Já si na léto pořídil 18" :lol: 8) originál VW pro Phaeton. Jakmile se trošku oteplí, už je obuju, nemůžu se dočkat, aby auto vypadalo zase k světu, no a pochlubím se tady fotkou :)

L.

Uživatelský avatar
zidane
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od zidane »

lubik2004 píše:K té vaší diskusi ohledně 16" - 17" kol... Já si na léto pořídil 18" :lol: 8) originál VW pro Phaeton. Jakmile se trošku oteplí, už je obuju, nemůžu se dočkat, aby auto vypadalo zase k světu, no a pochlubím se tady fotkou :)
L.
Super, kolik taková sranda stojí?

Uživatelský avatar
lubik2004
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od lubik2004 »

zidane píše:
lubik2004 píše:K té vaší diskusi ohledně 16" - 17" kol... Já si na léto pořídil 18" :lol: 8) originál VW pro Phaeton. Jakmile se trošku oteplí, už je obuju, nemůžu se dočkat, aby auto vypadalo zase k světu, no a pochlubím se tady fotkou :)
L.
Super, kolik taková sranda stojí?
Nejde přece o peníze... :)
Ty co jsem sehnal, jsou nový, nepoužitý... U VW stojí jedno cca 11-13 tisíc.
Samozřejmě jsem je nekupoval za plnou cenu 8)

V sobotu je zkusím na autíko cvičně hodit, když bude hezky... Pak ukážu foto.

PS Ty originál kola Chicago jsou ale stejně nej...

Uživatelský avatar
usak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 13.10.2007 16:21
Bydliště: Passat
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od usak »

Zdravim panove, prikladam jednu fotecku jen z telefonu kdyz jsem v pondeli obul 18¨... :-). Jeste snizit a budeto uplne podle predstav.
Jinak se svou 2.0TDi, chip mam najeto jiz 92tis. Ted jsem vymenil 16ky za 18ky a jsem uplne prekvapen tim razantnim poklesem vykonu a vyssi spotrebou. byla dlouhodoba 6,5- tedsla s koly 18 na 7,8l/100km. :lol:
Kola jsou original Audi. Z nove A6, stredy na kolech sedi, tak uz jsem je take vymenil.
Jinak co resim:
- ted jsem koupil multifunkcni volant, budu predelavat
- schanim chrom hagusy , stoji 190eur
- koupil jsem RNS 510 jiz pred 3 mesici, a stale resim odblok obrazu
- chystam se na zapojeni bluetooth VW
Přílohy
11022008.jpg

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od Barthez »

usak píše:Zdravim panove, prikladam jednu fotecku jen z telefonu kdyz jsem v pondeli obul 18¨... :-). Jeste snizit a budeto uplne podle predstav.
Jinak se svou 2.0TDi, chip mam najeto jiz 92tis. Ted jsem vymenil 16ky za 18ky a jsem uplne prekvapen tim razantnim poklesem vykonu a vyssi spotrebou. byla dlouhodoba 6,5- tedsla s koly 18 na 7,8l/100km. :lol:
Kola jsou original Audi. Z nove A6, stredy na kolech sedi, tak uz jsem je take vymenil.
Jinak co resim:
- ted jsem koupil multifunkcni volant, budu predelavat
- schanim chrom hagusy , stoji 190eur
- koupil jsem RNS 510 jiz pred 3 mesici, a stale resim odblok obrazu
- chystam se na zapojeni bluetooth VW
No ty voe. Ja chci dat taky 18ky, ale kdyz tak koukam jak Ti sla spotreba nahoru, tak o nich nejak vaham. Jsi si jist tou spotrebou? Jinak bych chtel resit stejne veci jako ty, protoze je tam taky nemam. Ten modrej zub me sere, pac je strasnej problem je sehnat.....
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
ropo39
Řidič
Řidič
Příspěvky: 187
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od ropo39 »

koldavideo píše:Zdravím.
Také jsem si myslel že rezonuje něco ve dveřích. Rezonace byly slyšet při nízkých otáčkách motoru. Zjistil jsem ale že to nedělají dveře ale ten tvrdý plastový okrasný nesmysl na palubní desce. Vždy když ho přitlačím - rezonance ustanou.
Ovšem "drnčení" a nepříjemný hluk při příčných nerovnostech - to je katastrofa. Škoda že jsem to nevěděl před tím než jsem si auto koupil. Nebudu to tady srovnávat s jinými auty, protože by se opět do mě někdo pustil že pomlouvám VW. Někde jsem zaslechl že v roce 2009 má být facelift - tak to snad odstraní (ale to nám už bude asi prd platné že? :wink: ) . Až Ti to opraví napiš. Mám to také v záruce tak ať vím na co si dát pozor než záruka bude u konce.
OT : jinak mám sedan 1,9TDi/77kW, Comfortline - zatím 2x reklamace centrální zamykání a problém s otevíráním kufru (ale když mrzne tak se stejně neotevře).
Nemáte někdo ve svém autě origo HF sadu premium? Musí se do toho dokupovat nějaký adaptér. Chtěl bych univerzální bluetooth . Na ebay.de ho mají za 100euro a u nás za to chtějí 6000kč. Zajímalo by mě jakým způsobem se to ovládá atd... Dík
pre inšpiraciu pozri http://www.autoalarmy.sk/katalog/autodo ... ee/parrot/ ja mam konkretne Parrot CK v 3,11 som s tym absolutne spokojny, pri prvej aktivacii z bluetooth telefonom si ho telefon da do pameti ako parove zariadenie a ak sii na telefone nechaš bluetooth zapnute stale zakaždym ked prideš do auta automaticky sa ti k radiu prihlasi a je jedno či daš fon do kufra alebo ho maš v taške alebo bočnom vrecku o nič sa nestaraš telefon a radio si to vybavy bez teba, na mojom mam na palubovke jeden doplnok na ktorom je tlačitko zo simbolom červeny a zeleny telefon a je to klasika, červeným prichadzajuci hovor zamietneš zelenym prijmeš, v reprakoch ti zvoní presne ten ton zvonenia ako maš nastaveny v telefone a zaroven sa vypne radio a v rprakoch je len telefon je to hodne konfortne, doporučujem

Uživatelský avatar
lubik2004
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od lubik2004 »

usak píše:Zdravim panove, prikladam jednu fotecku jen z telefonu kdyz jsem v pondeli obul 18¨... :-). Jeste snizit a budeto uplne podle predstav.
Jinak se svou 2.0TDi, chip mam najeto jiz 92tis. Ted jsem vymenil 16ky za 18ky a jsem uplne prekvapen tim razantnim poklesem vykonu a vyssi spotrebou. byla dlouhodoba 6,5- tedsla s koly 18 na 7,8l/100km. :lol:
Kola jsou original Audi. Z nove A6, stredy na kolech sedi, tak uz jsem je take vymenil.
Jinak co resim:
- ted jsem koupil multifunkcni volant, budu predelavat
- schanim chrom hagusy , stoji 190eur
- koupil jsem RNS 510 jiz pred 3 mesici, a stale resim odblok obrazu
- chystam se na zapojeni bluetooth VW
Audina mu sluší, velmi!
K té spotřebě... pánové, to přece nemá význam řešit každej litřík... Dle mých zkušeností a názoru, je to většinou způsobeno neutuchající křečí v pravé dolní končetině :lol:
Já když měl svýho předchozího pašíka taky očipovanýho, tak se mi prostě nechtělo tu nohu z plynu sundávat... když on tak krásně táhnul, dál a dál... A to nejsem žádnej bezmozek, kterej lítá po městě kilem.

Teď mám 3C, 103kW... předchozí majitel měl dlouhodobou 5,5l ! 8O já mám teď 5,9...

Jen k těm hagusům, to není chrom, ale hliník... Předchozí pašík byl chrom, loupal se dělaly se tam bublinky... 3C má hliník, je matnější a určitě dýl vydrží :)

Uživatelský avatar
lubik2004
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od lubik2004 »

Tak jsem to nevydržel a musel jsem je nasadit... :)
Jen cvičně, asi je na letní ještě trošičku brzy.

Jedno nekvalitní foto z mobilu - ukájet se dovoleno 8)
Přílohy
15022008115.jpg

Uživatelský avatar
usak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 13.10.2007 16:21
Bydliště: Passat
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od usak »

S tou spotrebou jsem si vic nez jist. Jezdim doopravdy hodne, cca 8-10tis/mesicne a ted tam mam zase kvuli vcerejsim alpam 16ky a spotreba byla na nadrzi zase dole.
Jinak s tou BT HF parrot 3100 mate jaksi pravdu, ale jde mi o seznam na maxi dotu a radiu, proto chci original jednotku BT, ta zase potrebuje multifunkcni volant. Ten uz mam,tak snad vyresim 2 mouchy jednou........, vsak vite. BT HF a odblok obrazu DVD na RNS510.

Za ty hlinikove hagusy se omlouvam.

Uživatelský avatar
usak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 13.10.2007 16:21
Bydliště: Passat
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od usak »

Jeste jsem se chtel zeptat, zda nekomu chrasti repro nebo tapeci a repro. Bude muset asi cela vypln dveri dolu a mrknout na to, zacina to byt dost slyset. Je uz tech pazvuku v interieru nejak moc... Pred passatem jsem mel BMW 320d 01, A4 avant 2.5TDI quattro 04 a tyto zvuky jsem nikdy neslychaval.

Uživatelský avatar
paja02
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: plzen

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od paja02 »

zdary - k té spotřebě - to je úplně normální.Jakmile dáš 18tky, tak počítej minimálně půl litru a výše dle šířky pneu.Je to fyzika a valivý odpor :D
Jinak autí máte parádní :D

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od koldavideo »

usak píše:S tou spotrebou jsem si vic nez jist. Jezdim doopravdy hodne, cca 8-10tis/mesicne a ted tam mam zase kvuli vcerejsim alpam 16ky a spotreba byla na nadrzi zase dole.
Jinak s tou BT HF parrot 3100 mate jaksi pravdu, ale jde mi o seznam na maxi dotu a radiu, proto chci original jednotku BT, ta zase potrebuje multifunkcni volant. Ten uz mam,tak snad vyresim 2 mouchy jednou........, vsak vite. BT HF a odblok obrazu DVD na RNS510.

Za ty hlinikove hagusy se omlouvam.
Kde a zakolik jsi sehnal ten mulifunkční volant? Myslíš že je opravdu potřeba na origo HF bluetooth sadu multifunkční volant ? To se mi nezdá. Mám v autě HF bluetooth sadu PREMIUM a multifunkční volant nemám :(
Jinak v autě mám to co je na fotkách, přičemž ten bluetooth adaptér (3C0.051.435.PA)nemůžu nikde sehnat :|

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a nerovnosti

Příspěvek od Barthez »

koldavideo píše:
usak píše:S tou spotrebou jsem si vic nez jist. Jezdim doopravdy hodne, cca 8-10tis/mesicne a ted tam mam zase kvuli vcerejsim alpam 16ky a spotreba byla na nadrzi zase dole.
Jinak s tou BT HF parrot 3100 mate jaksi pravdu, ale jde mi o seznam na maxi dotu a radiu, proto chci original jednotku BT, ta zase potrebuje multifunkcni volant. Ten uz mam,tak snad vyresim 2 mouchy jednou........, vsak vite. BT HF a odblok obrazu DVD na RNS510.

Za ty hlinikove hagusy se omlouvam.
Kde a zakolik jsi sehnal ten mulifunkční volant? Myslíš že je opravdu potřeba na origo HF bluetooth sadu multifunkční volant ? To se mi nezdá. Mám v autě HF bluetooth sadu PREMIUM a multifunkční volant nemám :(
Jinak v autě mám to co je na fotkách, přičemž ten bluetooth adaptér (3C0.051.435.PA)nemůžu nikde sehnat :|
No ja ho taky schanim Mam v aute orig pevnou HF a potrebuji modreho zuba, ale nevim kde a co mam obj. Vite teda nekdo presne?
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“