xenony passat 3c 2,0tdi 2006

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
baki.info
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 08.03.2008 19:51

xenony passat 3c 2,0tdi 2006

Příspěvek od baki.info »

hallo,nejdrive zdravim vsechny vw-sty.
mam problem,ctel bych do pasika xenony-ty mam (ofiko musi mit regulaci zatizeni a myti)
neprestavoval nekdo uz tohle auto? :D

Uživatelský avatar
Vasa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 360
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony passat 3c 2,0tdi 2006

Příspěvek od Vasa »

už se něco změnilo nebo ještě nikdo nezkoušel origo xenonový lampy do 3C3 s cornerem ???

Uživatelský avatar
FetesBrod
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 12.07.2008 16:31
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: xenony passat 3c 2,0tdi 2006

Příspěvek od FetesBrod »

Ahoj, někde psali, že u nových aut je to problém, protože mají detekci vlákna v žárovce, pokud ho nenajdou, bude se něco dít :)

Uživatelský avatar
Vasa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 360
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony passat 3c 2,0tdi 2006

Příspěvek od Vasa »

no to je jasný že bez nakódování gateway a centrální elektriky to nepůjde.
mě šlo spíš jestli někdo obešel čidla na náklon aby to nějak chodilo

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony passat 3c 2,0tdi 2006

Příspěvek od vaha »

Vasa píše:no to je jasný že bez nakódování gateway a centrální elektriky to nepůjde.
mě šlo spíš jestli někdo obešel čidla na náklon aby to nějak chodilo
tak čidla na náklon nepotřebuješ,akorát ti asi nebude fungovat regulace a manuán tam nedáš

Uživatelský avatar
Vasa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 360
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony passat 3c 2,0tdi 2006

Příspěvek od Vasa »

no já jsem chtěl aby šel aspoň corner a náklon do zatáček (kterej závisí na čidlech který tam jsou) a ten náklon nahoru dolů přepojit na kolečko jak u Octavie I.

Uživatelský avatar
JarinoRS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.09.2008 13:25
Bydliště: Rimavská Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony passat 3c 2,0tdi 2006

Příspěvek od JarinoRS »

ahoj chlapi, tak som sa dal do prestavby svetiel, kupil som original bi-xenony s natacanim, svetla su zalozene, chybali mi k nim ale prechodky. tie som si objdnal na e-bay, nakolko mi vo VW povedali, ze take nieco neexistuje. svetla svietia perfektne, ale nenatacaju a zatial nesvieti ani zakrutove svetlo. moze mi niekto poradit ako na to? zatial sa cez PC nic neriesilo, len sa zalozili svetla a prechodky. budem Vam vdacny za kazdy postreh. Dakujem

Uživatelský avatar
Ivo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vranovice
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony passat 3c 2,0tdi 2006

Příspěvek od Ivo »

Tak puvodni majitel se o to same pokousel na aute co mam, ale skoncil na tom, ze by musel vymenit nejake ridici jednotky, jinak se to nenatacelo, ba ani nesklapelo (cidla na napravach). Puvodne tam totiz byly jen jen halogeny. Sady se tedy zbavil a koupil jednoduchou, co se jen vymeni zarovky a dodaji startery.
Xenony tedy mam (nikoliv bi), ale ma to jeden zadrhel, vetsinou se nerozsiti prave svetlo. Tedy rozsviti,a le hned zase zhasne. RJ vyhodnoti velky odber jako prdlou normalni zarovku. Toto by se podle me dalo nejak jednoduse prekodovat v RJ, ze tam je xenon a ne zarovka, tak to ma vetsi odber pri rpzsviceni. Neporadite nekdo? Nebo jeste lepe, neumite to nekdo v okoli Brna dat dohromady? Plus vymazani servisniho inetrvalu... :oops:
Ivo

Uživatelský avatar
JarinoRS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.09.2008 13:25
Bydliště: Rimavská Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony passat 3c 2,0tdi 2006

Příspěvek od JarinoRS »

mne svieta stretavacky vporiadku, nefunguje akurat natacanie a zakrutove svietenie, verim, ze po zapisani do PC to pojde, dneska mi to poslali z DE kde som kupoval kable. to som fakt jediny, ktory tu prestavbu aj realizoval? ak ano a rozbeham vsetko, beriem za to tantiemy :D :D :D

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: xenony passat 3c 2,0tdi 2006

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak to držím palčáky, ať se ti to povede :wink: :D
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Ivo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vranovice
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony passat 3c 2,0tdi 2006

Příspěvek od Ivo »

JarinoRS píše:mne svieta stretavacky vporiadku, nefunguje akurat natacanie a zakrutove svietenie, verim, ze po zapisani do PC to pojde, dneska mi to poslali z DE kde som kupoval kable. to som fakt jediny, ktory tu prestavbu aj realizoval? ak ano a rozbeham vsetko, beriem za to tantiemy :D :D :D
Tak jak ty skoncil i ten puvodni majitel meho auta. Neslo prepsat ridici jednotky, musely by se menit. Na ty nataceci bixenony tam pry jsou uplne jine. :?
Ivo

Uživatelský avatar
JarinoRS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.09.2008 13:25
Bydliště: Rimavská Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: xenony passat 3c 2,0tdi 2006

Příspěvek od JarinoRS »

prisiel mi z Nemecka navod ako na to, vraj to ma fungovat. skusim to kuknut cez vikend. a ak nie, nevadi, svietit to svieti, ak to nebude natacat, nestve ma to. len by ma to potesilo :wink:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“