Koupě B6

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Radegman
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 07.04.2008 21:11
Bydliště: New Jičín

Re: Koupě B6

Příspěvek od Radegman »

rapid.direct píše:
Radegman píše:
a co jsi a kde četl od Molczika

viewtopic.php?f=52&t=58684 :!:
nějak to nemůžu najít
VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW 6-ti kvalt a bývalá Mazda 323F 2.0, 106kW

Uživatelský avatar
Radegman
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 07.04.2008 21:11
Bydliště: New Jičín

Re: Koupě B6

Příspěvek od Radegman »

Tak už mám vybráno a jestli vše klapne jak má, tak příští týden je doma, už se nemůžu dočkat :D :D
VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW 6-ti kvalt a bývalá Mazda 323F 2.0, 106kW

Uživatelský avatar
olmic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

Re: Koupě B6

Příspěvek od olmic »

Ahoj, hodím do placu i svůj počin :) V lednu jsem se rozhodl, že chci passata pro rodinku a cena byla jasná, musím se vejít do 240t. V tu chvíli jsme vlezl na mobile a hledal, hlavní co bylo byl climatronik, první majitel a nafta. Taky jsme se vyhýbal bazarům, kde už v názvu byl nějaký turek či podobný čmoud. Nakonec jsem našel auto u Norimberka a po tel dohodě, že sedí mé požadavky jsem vyrazil. Auto odpovídalo uvedeným údajům a nebyl žádný problém s projetím a pod. Prodejce měl normální show room takže docela i solidní prostředí, auto nám půjčil zařídil samozřejmě značky a mi nakonec odjeli do ČR. Popisovat kontrolu čísel an oknech a pod kravinky asi nemá cenu. Nakonec jsem dovez teda B5,5 74kW, 11/2003 model 2004 160t najeto po prvním majiteli, tredline nebo jak to je označené. Jediné z čeho jsme měl strach byly Km ty jsme tam neměl jak zkontrolovat,ale po příjezdu do ČR jsem zajel k známémů do Škodovky a ten je potvrdil a mě spadnul poslední šutr ze strdce. Nakonec po jeho kompletní prohlídce konstatoval, že jsem vybral velmi dobrý vůz.
A po 2měsících jsme podobně postupoval při koupi auta pro rodiče, ale to byla ještě větší sranda :)

Uživatelský avatar
Radegman
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 07.04.2008 21:11
Bydliště: New Jičín

Re: Koupě B6

Příspěvek od Radegman »

tak to gratuluji já mám rok 2002, taky první majitel, servisní knížka, najeto 113 000 km a 96 kW, už to mám v čechách a prej to všechno sedí, tak jsem zvědav dneska v noci proto vyrážím
VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW 6-ti kvalt a bývalá Mazda 323F 2.0, 106kW

Uživatelský avatar
olmic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

Re: Koupě B6

Příspěvek od olmic »

Tak držím pěsti ať to je OK :) a pořádně ho užiješ.

Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě B6

Příspěvek od wladi »

Ja som tiez len pred asi 3 tyzdnami kupil Passata Varianta, 2001 96kW Highline..som spokojnucky, spotreba dobra a vyzera paradne...presiel som z Mondea 2002...neda sa to porovnat, jedine co mi chyba je ten podvozok mondeacky a jeho stabilita..ale to asi vyriesim lepsimi pruzinami..tak nech vam robia vase auticka len radost

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě B6

Příspěvek od Mára_VR6 »

dobře jsi udělal, ford fůůůj, pašík je auto :!:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě B6

Příspěvek od wladi »

Mára_VR6 píše:dobře jsi udělal, ford fůůůj, pašík je auto :!:
To uz viem aj ja :) ale podvozok na nezaplatenie

Uživatelský avatar
Radegman
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 07.04.2008 21:11
Bydliště: New Jičín

Re: Koupě B6

Příspěvek od Radegman »

tak je doma a je to super, dneska jsem s ním přijel, tak si to užívám
VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW 6-ti kvalt a bývalá Mazda 323F 2.0, 106kW

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Koupě B6

Příspěvek od molczik »

olmic píše:Ahoj, hodím do placu i svůj počin :) V lednu jsem se rozhodl, že chci passata pro rodinku a cena byla jasná, musím se vejít do 240t. V tu chvíli jsme vlezl na mobile a hledal, hlavní co bylo byl climatronik, první majitel a nafta. Taky jsme se vyhýbal bazarům, kde už v názvu byl nějaký turek či podobný čmoud. Nakonec jsem našel auto u Norimberka a po tel dohodě, že sedí mé požadavky jsem vyrazil. Auto odpovídalo uvedeným údajům a nebyl žádný problém s projetím a pod. Prodejce měl normální show room takže docela i solidní prostředí, auto nám půjčil zařídil samozřejmě značky a mi nakonec odjeli do ČR. Popisovat kontrolu čísel an oknech a pod kravinky asi nemá cenu. Nakonec jsem dovez teda B5,5 74kW, 11/2003 model 2004 160t najeto po prvním majiteli, tredline nebo jak to je označené. Jediné z čeho jsme měl strach byly Km ty jsme tam neměl jak zkontrolovat,ale po příjezdu do ČR jsem zajel k známémů do Škodovky a ten je potvrdil a mě spadnul poslední šutr ze strdce. Nakonec po jeho kompletní prohlídce konstatoval, že jsem vybral velmi dobrý vůz.
A po 2měsících jsme podobně postupoval při koupi auta pro rodiče, ale to byla ještě větší sranda :)
Tak to je hodně dobrej kup. Já kupoval pro otce Pásovce asi před měsícem sice konec roku 2004, 96kW v plné palbě vč. kůže, chrompaketu...ale byl podstatně dražší. :| Ale samozřejmě serviska, docela málo najeto atd.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Radegman
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 07.04.2008 21:11
Bydliště: New Jičín

Re: Koupě B6

Příspěvek od Radegman »

tak po pár dnech jsem stále nadšen, tak je to 8/2002 96kW, 6-ti kvalt prý trendline, nevím přesně zatím se v tom orientuju, jinak super ,akorát pár věcí vychytat myslím že mi moc nefunguje vyhřívání sedaček a nejde mi normálně otevřít kufr, jen přes klíček, ale to se vychytá,jinak mám navíc plecháče 16 a jsou na tom letní, tak kdyby někdo chtěl :lol:
Přílohy
DSC00061.JPG
90de_27.JPG
VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW 6-ti kvalt a bývalá Mazda 323F 2.0, 106kW

gagan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 19.09.2008 20:23

Re: Koupě B6

Příspěvek od gagan »

zdravim,
chci koupit 3C a potrebuju poradit a moooc vas vsechny prosim o jakoukoliv radu nebo nazor!!!!
dnes rano mi ukradli oktavku a dalsi tri auta v ulici - samosrejme skodovky! takze premyslim co za jinou znacku ktera se tak nekrade - vim ze VW na tom neni lip ale snad jo - necham do toho dat sherlog a bude.....ted k tomu autu: Volkswagen Passat 2.0 TDI 4motion Comfortline najeto 72 tis a cena 350. chci se jen zeptat jestli treba nevzit o 50 tis levnejsi s najeto 170 tis. fakt nevim kolik ty motory vydrzi a jestli to bude stat za to. oba dva vozy maji 2.0 TDI a maji servsiku - byvala auta z operativniho leasingu - mooc vas vsechny prosim o radu nebo nazor.....fakt nevim co ted-hledam nejaky jiny auto po oktavce ptz to co sem dnes zazil rano kdyz auto bylo fuc uz zazit nechci tak snad dloufam ze VW bude lepsi. TAKZE KTEREJ LIDI??? =) =) =)
cuzzzz

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě B6

Příspěvek od Mára_VR6 »

2 ALL: než někam vlezu a něco plácnu, tak se nejdřív rozhlídnu :!: Kdo chce paštiku do rv 2005 je tady mimo mísu:roll: a kdo chce past po rv 2005 tak je tady doma a bude nejdřív HLEDAT :!:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“