Park pilot Passat B6 typ 3C confortline funguje-nefunguje

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
jprichmond
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 20.02.2008 11:51
Bydliště: Ostrava

Park pilot Passat B6 typ 3C confortline funguje-nefunguje

Příspěvek od jprichmond »

Zdravím všechny znalce parkpilota. Po první zimě se mi začal bláznit parkpilot. Celou zimu fungoval ok ale pak jako když utne nefunkční, v service rozebrali, otestovali že je vše OK ale do týdne to samé... Jak jsem odpozoroval a servis mi potvrdil pokud je hodně zima a prší - vlhkost tak to přestane fungovat... jak se oteplí a vysvitne slunce vše funguje jako by se nic nedělo. S výmenou kabeláže kterou mi v servise nabízení zatím nesouhlasím. Je toto normální ? Nevíte kde by mohl být "šotek ", prý za všechno může senzor před řidičem, který je ovšem OK.
Díky za názor.
Jarek

Tak to nakonec v servisu vyměnili kabeláž k senzorům v přední části a je pokoj :)
Vše funguje a je OK. Hurá si užívat VW.
J
Naposledy upravil(a) jprichmond dne 12.06.2009 08:06, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Park pilot Passat B6 typ 3C confortline funguje-nefunguje

Příspěvek od Mára_VR6 »

Pokud jim v servisu VAS nic neřekne, tak jsou na to taky krátký. Jak přesně se to projevuje, proberu to v práci s technikama.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Park pilot Passat B6 typ 3C confortline funguje-nefunguje

Příspěvek od koldavideo »

jprichmond píše:Zdravím všechny znalce parkpilota. Po první zimě se mi začal bláznit parkpilot. Celou zimu fungoval ok ale pak jako když utne nefunkční, v service rozebrali, otestovali že je vše OK ale do týdne to samé... Jak jsem odpozoroval a servis mi potvrdil pokud je hodně zima a prší - vlhkost tak to přestane fungovat... jak se oteplí a vysvitne slunce vše funguje jako by se nic nedělo. S výmenou kabeláže kterou mi v servise nabízení zatím nesouhlasím. Je toto normální ? Nevíte kde by mohl být "šotek ", prý za všechno může senzor před řidičem, který je ovšem OK.
Díky za názor.
Jarek
Mrkni na fórum škodahome . Někdo to tam už řešil. Měl ten samý problém na octavii a úspěšně to vyřešili. Snad Ti to pomůže.

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Park pilot Passat B6 typ 3C confortline funguje-nefunguje

Příspěvek od Octava »

ja to mam taky na mem B5,5,jak prsi a je zima tak to dela jen proste sluhej neprerusovanej ton a nefunguje.

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Park pilot Passat B6 typ 3C confortline funguje-nefunguje

Příspěvek od Palko »

jprichmond píše:Zdravím všechny znalce parkpilota. Po první zimě se mi začal bláznit parkpilot. Celou zimu fungoval ok ale pak jako když utne nefunkční, v service rozebrali, otestovali že je vše OK ale do týdne to samé... Jak jsem odpozoroval a servis mi potvrdil pokud je hodně zima a prší - vlhkost tak to přestane fungovat... jak se oteplí a vysvitne slunce vše funguje jako by se nic nedělo. S výmenou kabeláže kterou mi v servise nabízení zatím nesouhlasím. Je toto normální ? Nevíte kde by mohl být "šotek ", prý za všechno může senzor před řidičem, který je ovšem OK.
Díky za názor.
Jarek
Na Passaty 3C jsou kvůli problémům s parkovacími čidly svolávací akce kdy stačí jen navštívit autorizovaný servis který bezplatně tyto čidla vymění.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
lubik2004
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Park pilot Passat B6 typ 3C confortline funguje-nefunguje

Příspěvek od lubik2004 »

O svolávací akci nevím, ale dělalo mi to to samé, nepřerušovaný tón... Vyměnili mi všechny 4 přední čidla zatím je vše ok.

jprichmond
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 20.02.2008 11:51
Bydliště: Ostrava

Re: Park pilot Passat B6 typ 3C confortline funguje-nefunguje

Příspěvek od jprichmond »

Tak už je to v rámci záruky odstraněno, vyměnili přední čidla a zatím OK.
Pokud někdo máte stejný problém řeště přes záruku...

Ahojte
J

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“