Passat 3C a výměna žárovek

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
zidane
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od zidane »

Mára_VR6 píše:a nepotí se ti to světlo?
čoveče vůbec, všechno se zdá v pořádku :roll:

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od fx99 »

tak sem vymenil tu zarovku v mlhovce a stejne nesviti. v oktavce sel ten spinac mohl vytahnout na dvakrat .prvni poloha predni mlha,druha poloha zadni mlha. v pasíkovi jde jen poloha jedna a sviti predni mlha druha nejde kua .nemuzete nekdo poradit jak na to 8O 8O 8O

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od re5pekt »

fx99 píše:tak sem vymenil tu zarovku v mlhovce a stejne nesviti. v oktavce sel ten spinac mohl vytahnout na dvakrat .prvni poloha predni mlha,druha poloha zadni mlha. v pasíkovi jde jen poloha jedna a sviti predni mlha druha nejde kua .nemuzete nekdo poradit jak na to 8O 8O 8O
Jestli mas predni i zadni mlhovky, tak musis mit 2 polohy, prvni - predni, druha - zadni.. Kdyz mas zaplnutou zadni mlhovku, tak mas na budikach kontrolku oranzovou, na predni mlhy neni kontrolka na budikach. Mozna mas v haji vypinac??

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od Mára_VR6 »

A máš na vypínači oba dvy symboly mlhovek?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od fx99 »

jo jsou tam oba dva symboly ,asi je v řiti celej vypínač.nemate nekdo tucha kolik koštuje :?: :roll:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od Mára_VR6 »

cca 1300,-
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od fx99 »

a koupim to ve vw ju ,vyměnu bych měl zvladnout sam ne,jenom se to vyhodí odpojí a da novej :wink:

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od fx99 »

8O Hele chci se zeptat kdyz svítej potkavaci světla svítej při tom aj abrysova světla :?: :?: :?: uz sem z toho važne jelen :roll: :roll: :roll: dík

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od re5pekt »

To vis ze svitej :wink:

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od fx99 »

mně nesvitej :!: pise to zavada leveho obrysoveho svetla ,ale jenom nekdy kdaz jako rosvitim aobrysovky tak po chvilce zhasnou. a hele je normalní ze jedno svetlo je hela a druhe valeo asi ne co :?: asi to bylo nekde strejchly co :?: při vymene je potreba sundat naraznik :?: uz sem z toho vazne jelen 8O

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od Mára_VR6 »

Nech si to někde zkouknout a hlavně napíchnout. Jinak co se toho štrejchnutí týče, hoď mi do SZ VIN a já se ti kouknu co s tím bylo, pokud bude něco v databázi. Teda pokuď chceš
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

ZdeněkH
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.01.2009 17:59

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od ZdeněkH »

Zdravím, teď jsem s levou potkávací žárovkou u Passata B5.5 (2003) bojoval také, když jsem si nechtěl ulomit ruku, tak jsem musel patici se žárovkou vyndavat levou rukou a stát zády k boku auta, abych jí vyndaval "za zády". Je třeba pootočit patici vlevo. Nicméně světlo stále nesvítí, pojista i žárovka byly v pořádku :cry: . Má prosím někdo nápad, co hledat dál?

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od Mára_VR6 »

Jo tak to jedině zkusit proměřit, jestli tam jdou proudy. Pokud ne, tak check pojistky :wink:
Jinak.... neee, že by jsme tě tady nechtěli, to ani v nejmenším, ale tady je sekce pro Passaty 05 a výše :!: :wink:
Příště pls tady :arrow: http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=35
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zidane
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od zidane »

zidane píše:Ahoj,
kluci, nedávno jsem se ptal jak vyměnit obrysovku, pochopitelně jsem na to nenašel čas takže jsem se na to....zajímavé je, že cca po měsíci kontrolka přestala svítit a obrysovka zase svítí 8O , mám podezření, že tomu tak je po návštěvě myčky...nevíte čím by to mohlo být? Doufám, že neteče do světla nebo podobně.
Tak a je to tady znova a opět po návštěvě myčky. Hodinu jezdím, pak si říkám v neděli že umyju pašíka, protože byl celej od soli, zaplatím program se spodním mytím, nastoupí chlapík s vapkou aby vodou nejdříve smyl nečistoty čili vypnu pašíka, nechám se ošplíchat, zastrčím klíček a zase "vadné pravé obrysové světlo"...od té doby zase nesvítí...tak už vážně nevím čím to může být, světlo se nepotí, svítí naprosto v pořádku, ale tohle je už potřetí...nevíte někdo čím to může být? Tam musí asi někde téct do světla, jinak to nechápu....zase do servisu a měnit blbou obrysovku anebo čekat že to po měsíci začne fungovat stejně jako tomu bylo v posledním případě, máte někdo stejné problémy?

777Matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 29.11.2009 14:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a výměna žárovek

Příspěvek od 777Matess »

Tak mě to pravý světlo, tedy parkovačka blbne taky. Rozsvítí se kontrolka a žárovka nesvítí. Poprvé jsem ji vyndal a znovu nasadil a šla. Dnes jsem to zase zkusil a nešla. Koupil jsem tedy novou a ta taky nešla. Po povytahování všech pojistek na pravé straně palubky zase svítila. Prorože mám manuál v italštině, nevím, která pojistka to je. Navíc jsem jednu pojistku omylem přehodil, ale to už je jiná pohádka.
*-_-*-_-*-_-*-_-*-_-*

... není auto jako auto ...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“