VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
tartatus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.06.2008 20:38

VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od tartatus »

Vopred sa ospravedlnujem ak sa blbo spytam nakolko som VW este nevlastnil a nemam absolutny prehlad o tejto znacke.
Avsak uvazujem o kupe tohto vozidla: VW Passat Variant Busines 2.0 FSI 6st. 4Motion
Nikde na VW stranke som vsak nenasiel od kedy sa tato verzia passatu vyraba. Pripadne na kedy je cca planovany facelift tohto modelu ci dokonca novy model.
Za Vase skusenosti ci vedomosti budem vdacny.

tartatus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.06.2008 20:38

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od tartatus »

no bud nikto neviete, alebo sem nikto nechodi, alebo na mna zvysoka kaslete :D no nic diky aj tak . . .

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od Tomasek1234 »

Zadnej facelift ted nebude na to je jeste moc brzo. Nevim na kolik je to extra auto ci vybava ale podle me se vyrabi stejne dlouho jako ostatni B6 tzn od 2005.

Google vyplivnul jako prvni toto http://volkswagen.katalog-automobilu.cz ... i-4motion/

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od Paskal »

tartatus píše:Vopred sa ospravedlnujem ak sa blbo spytam nakolko som VW este nevlastnil a nemam absolutny prehlad o tejto znacke.
Avsak uvazujem o kupe tohto vozidla: VW Passat Variant Busines 2.0 FSI 6st. 4Motion
Nikde na VW stranke som vsak nenasiel od kedy sa tato verzia passatu vyraba. Pripadne na kedy je cca planovany facelift tohto modelu ci dokonca novy model.
Za Vase skusenosti ci vedomosti budem vdacny.
Hele,musiš taky čítať a ně iba len písať. :)
Keby si kuknul hen tu tak to věš hněd od kedy sa vzrábá 3Cčko :P
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=35&t=9000

tartatus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.06.2008 20:38

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od tartatus »

ospravedlnujem sa. hnevam sa presne na toto iste na inom webe kde posobym tak ako vy tu :) ALE (vzdy je nejake ale) kedze som posledne 3 tyzdne intenzivne hladal znacku ktoru si kupit, a bolo ich pozehnane, behanim po autosalonoch ci zhanani info na weboch, som z toho unaveny a mam toho plne zuby . . . tod dovod ze sa mi fakt nechcelo hladat. Opravedlnujem sa este raz a dakujem za pochopenie a aj za informaciu. Z celeho radu aut co som presiel som sa rozhodol ze ostavam pri znacke VW. Jedine coho sa obavam je ze VW je v spici rebricka zlodejov automobilov. . .

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od šimek »

tartatus píše:ospravedlnujem sa. hnevam sa presne na toto iste na inom webe kde posobym tak ako vy tu :) ALE (vzdy je nejake ale) kedze som posledne 3 tyzdne intenzivne hladal znacku ktoru si kupit, a bolo ich pozehnane, behanim po autosalonoch ci zhanani info na weboch, som z toho unaveny a mam toho plne zuby . . . tod dovod ze sa mi fakt nechcelo hladat. Opravedlnujem sa este raz a dakujem za pochopenie a aj za informaciu. Z celeho radu aut co som presiel som sa rozhodol ze ostavam pri znacke VW. Jedine coho sa obavam je ze VW je v spici rebricka zlodejov automobilov. . .
Pořád se neomlouvej, tady je mnohem víc a horších exotů. Sám vím co to obnáší když se člověk má rozhodnout co koupit, taky jsem byl z toho pěkně v prdeli a už mě to nebavilo.

tartatus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.06.2008 20:38

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od tartatus »

tak a je rozhodnute stanem se majitelom tohto krasneho auticka. . . este musim doriesit zabezpecenie. niekde som cital ze sa neodporuca zobrat alarm priamo od vyrobcu. neviem ci s tym suhlasite. Myslite ze "Zedder" a "Magicar 100 AS" by stacili na zabezpecenie alebo by ste este nieco odporucili ? Pripadne by ma zaujimalo ci sa da magicar pouzit aj pri uz namontovanom alarme z dielne VW. dakujem

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od šimek »

tartatus píše:tak a je rozhodnute stanem se majitelom tohto krasneho auticka. . . este musim doriesit zabezpecenie. niekde som cital ze sa neodporuca zobrat alarm priamo od vyrobcu. neviem ci s tym suhlasite. Myslite ze "Zedder" a "Magicar 100 AS" by stacili na zabezpecenie alebo by ste este nieco odporucili ? Pripadne by ma zaujimalo ci sa da magicar pouzit aj pri uz namontovanom alarme z dielne VW. dakujem
Určitě nedoporučuji kombinaci dvou alarmů, akorát se to pere. Jinak Magicar je špica a zrovna ten tvůj typ jeden z klubáků do Pásowce montoval, respektive nechal namontovat. Já bych si origo ani nedával. Jinak nevím jestli tady někdo Zeder montuje, to si dřív zjisti, vím jen o Slovensku. Jinak klasika, pojistka, zámek převodovky, alarm, já mám ještě zámek na pedály Bullock a jsem s tím max spokojen. Navím jsem si nechal namontit tajný vypínač. Co víc člověk může udělat, pak už jedině satelit, ale na to nemám.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od Mára_VR6 »

akorát počítej, že s tímhle motorem tě to sežere :!:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od Currahee »

šimek píše:
tartatus píše:tak a je rozhodnute stanem se majitelom tohto krasneho auticka. . . este musim doriesit zabezpecenie. niekde som cital ze sa neodporuca zobrat alarm priamo od vyrobcu. neviem ci s tym suhlasite. Myslite ze "Zedder" a "Magicar 100 AS" by stacili na zabezpecenie alebo by ste este nieco odporucili ? Pripadne by ma zaujimalo ci sa da magicar pouzit aj pri uz namontovanom alarme z dielne VW. dakujem
Určitě nedoporučuji kombinaci dvou alarmů, akorát se to pere. Jinak Magicar je špica a zrovna ten tvůj typ jeden z klubáků do Pásowce montoval, respektive nechal namontovat. Já bych si origo ani nedával. Jinak nevím jestli tady někdo Zeder montuje, to si dřív zjisti, vím jen o Slovensku. Jinak klasika, pojistka, zámek převodovky, alarm, já mám ještě zámek na pedály Bullock a jsem s tím max spokojen. Navím jsem si nechal namontit tajný vypínač. Co víc člověk může udělat, pak už jedině satelit, ale na to nemám.
Satelit není zase tak drahý. Nejdražší je vstupní investice kolem 15kKč za alarm s GPS, ale za připojení na PCO platím kolem 4kKč ročně :wink:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od šimek »

Currahee píše:
šimek píše: Určitě nedoporučuji kombinaci dvou alarmů, akorát se to pere. Jinak Magicar je špica a zrovna ten tvůj typ jeden z klubáků do Pásowce montoval, respektive nechal namontovat. Já bych si origo ani nedával. Jinak nevím jestli tady někdo Zeder montuje, to si dřív zjisti, vím jen o Slovensku. Jinak klasika, pojistka, zámek převodovky, alarm, já mám ještě zámek na pedály Bullock a jsem s tím max spokojen. Navím jsem si nechal namontit tajný vypínač. Co víc člověk může udělat, pak už jedině satelit, ale na to nemám.
Satelit není zase tak drahý. Nejdražší je vstupní investice kolem 15kKč za alarm s GPS, ale za připojení na PCO platím kolem 4kKč ročně :wink:
Když jsem chtěl kompletní hlídání a ne jen to, že to víš až když ti to ukradnou, tak to bylo za 40 litrů a je pravda, že pak je to cca 5-6 litrů ročně.

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od rapid.direct »

šimek píše:
Currahee píše: Satelit není zase tak drahý. Nejdražší je vstupní investice kolem 15kKč za alarm s GPS, ale za připojení na PCO platím kolem 4kKč ročně :wink:
Když jsem chtěl kompletní hlídání a ne jen to, že to víš až když ti to ukradnou, tak to bylo za 40 litrů a je pravda, že pak je to cca 5-6 litrů ročně.
Nejlepší alarm je mít garáž :) co se týče parkování doma..... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od Currahee »

šimek píše:
Currahee píše: Satelit není zase tak drahý. Nejdražší je vstupní investice kolem 15kKč za alarm s GPS, ale za připojení na PCO platím kolem 4kKč ročně :wink:
Když jsem chtěl kompletní hlídání a ne jen to, že to víš až když ti to ukradnou, tak to bylo za 40 litrů a je pravda, že pak je to cca 5-6 litrů ročně.
Jo Sherlog je drahej, já mám Rex :wink:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od Tomasek1234 »

No nevim. Satelitni vyhledavani bych si za ty prachy do auta nedal. to by musela bejt RS6. To pak asi jo. To ze ti nejdou misto jde se ti vali rozrezany auto je pekny ale deprimujici. Navic v podzemnich garazich mas asi smulu.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od šimek »

Tomasek1234 píše:No nevim. Satelitni vyhledavani bych si za ty prachy do auta nedal. to by musela bejt RS6. To pak asi jo. To ze ti nejdou misto jde se ti vali rozrezany auto je pekny ale deprimujici. Navic v podzemnich garazich mas asi smulu.
U šerloka ne.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“