VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od Currahee »

U Rexe taky ne. Je tam i GSM, tak se to jistí dvakrát a pokud není signál ani jeden, tak o tom vím, protože mi to alarm pošeptá do ucha 8)
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od rapid.direct »

Currahee píše:U Rexe taky ne. Je tam i GSM, tak se to jistí dvakrát a pokud není signál ani jeden, tak o tom vím, protože mi to alarm pošeptá do ucha 8)
Na kolik tě to vyšlo? 8)

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od Currahee »

Nechával jsem ještě dělat modul na autom.rozsvěcení, nějaké drobnosti a koupil sólo náklon čidlo k tomu Athosu, tak komplet s daní 21kKč.
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

tartatus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.06.2008 20:38

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od tartatus »

Mára_VR6 píše:akorát počítej, že s tímhle motorem tě to sežere :!:

nesezere . . . na tom se musi vediet jazdit, ted jezdim na 2 litre mazde xedos 6, 2 litre mercedes C Tmodel a jazdil som na pozicanom 3,5 litre Mercedes ML - toto ta sezere. . . v meste som nameral priemernu spotrebu pri celodennom blbnuti 19,4 litra. (priemer to malo po 40.000 km 14litrov) Tak som ho po mesiaci vratil ze to nechcem :)) nech to preda inemu samovrahovi.
Musim akurat zistit aku riadiacku ma passat (dany model). Pokial ma Bosh riadiacku tak je to ok. Totiz VW montuje riadiacky 2 znaciek. Kdezto Bosh je ta lepsia.
Naposledy upravil(a) tartatus dne 25.06.2008 08:36, celkem upraveno 2 x.

tartatus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.06.2008 20:38

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od tartatus »

šimek píše:
tartatus píše:tak a je rozhodnute stanem se majitelom tohto krasneho auticka. . . este musim doriesit zabezpecenie. niekde som cital ze sa neodporuca zobrat alarm priamo od vyrobcu. neviem ci s tym suhlasite. Myslite ze "Zedder" a "Magicar 100 AS" by stacili na zabezpecenie alebo by ste este nieco odporucili ? Pripadne by ma zaujimalo ci sa da magicar pouzit aj pri uz namontovanom alarme z dielne VW. dakujem
Určitě nedoporučuji kombinaci dvou alarmů, akorát se to pere. Jinak Magicar je špica a zrovna ten tvůj typ jeden z klubáků do Pásowce montoval, respektive nechal namontovat. Já bych si origo ani nedával. Jinak nevím jestli tady někdo Zeder montuje, to si dřív zjisti, vím jen o Slovensku. Jinak klasika, pojistka, zámek převodovky, alarm, já mám ještě zámek na pedály Bullock a jsem s tím max spokojen. Navím jsem si nechal namontit tajný vypínač. Co víc člověk může udělat, pak už jedině satelit, ale na to nemám.

Vcera som sedel na pive s kamaratom, ktory mi odporucil tajny vypinac. Takze si dam poradit a origo alarm tam ani nedam. . . Uz len najst znameho ktory mi tam Magicar a tajny vypinac spravi ;)

tartatus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.06.2008 20:38

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od tartatus »

Currahee píše:Nechával jsem ještě dělat modul na autom.rozsvěcení, nějaké drobnosti a koupil sólo náklon čidlo k tomu Athosu, tak komplet s daní 21kKč.

Hmm a rocne v prepocte na SK cca 5 litrov ze ? Neviem, osobne si myslim ze je to dost. . . urcite je to vyborna vec ale s tymto zatial neratam. . . mozno casom . ..

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od Currahee »

tartatus píše:
Currahee píše:Nechával jsem ještě dělat modul na autom.rozsvěcení, nějaké drobnosti a koupil sólo náklon čidlo k tomu Athosu, tak komplet s daní 21kKč.

Hmm a rocne v prepocte na SK cca 5 litrov ze ? Neviem, osobne si myslim ze je to dost. . . urcite je to vyborna vec ale s tymto zatial neratam. . . mozno casom . ..
Tak povídej. Máš barák se zahradou nebo garáž? Já parkuju na ulici. Každou chvíli brečím, že mi to nějaká svině feťácká očeše. Satelit a Rex mi dává aspoň trochu duševního klidu i když je to prdlajs platný. Když to budou chtít ukrást, tak to stejně ukradnou, ale budou to mít aspoň těžší :roll:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

tartatus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.06.2008 20:38

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od tartatus »

Currahee píše:
tartatus píše:
Hmm a rocne v prepocte na SK cca 5 litrov ze ? Neviem, osobne si myslim ze je to dost. . . urcite je to vyborna vec ale s tymto zatial neratam. . . mozno casom . ..
Tak povídej. Máš barák se zahradou nebo garáž? Já parkuju na ulici. Každou chvíli brečím, že mi to nějaká svině feťácká očeše. Satelit a Rex mi dává aspoň trochu duševního klidu i když je to prdlajs platný. Když to budou chtít ukrást, tak to stejně ukradnou, ale budou to mít aspoň těžší :roll:
Jo jasne mam barak s garazi a ve firmne mam auto pod oknem takze proto muj postoj ze se mi to zda drahe. . . V tvem pripade jde spis o nevyhnutnost. . . No kdyz to budou chtit ukrast tak si pro to vlezou i do garaze ;) asi na noc aktivuji minove pole :) skoda ze na Slovensku neplati zakon tak jako v americe. . . na vlastnim pozemku muzes zlodeje i zastrelit . . .

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od šimek »

tartatus píše:
Currahee píše: Tak povídej. Máš barák se zahradou nebo garáž? Já parkuju na ulici. Každou chvíli brečím, že mi to nějaká svině feťácká očeše. Satelit a Rex mi dává aspoň trochu duševního klidu i když je to prdlajs platný. Když to budou chtít ukrást, tak to stejně ukradnou, ale budou to mít aspoň těžší :roll:
Jo jasne mam barak s garazi a ve firmne mam auto pod oknem takze proto muj postoj ze se mi to zda drahe. . . V tvem pripade jde spis o nevyhnutnost. . . No kdyz to budou chtit ukrast tak si pro to vlezou i do garaze ;) asi na noc aktivuji minove pole :) skoda ze na Slovensku neplati zakon tak jako v americe. . . na vlastnim pozemku muzes zlodeje i zastrelit . . .
To neplatí ani tady u nás, někdy by to byla potřeba.

komin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 11.03.2008 11:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od komin »

Farmarsky zakon plati aj na slovensku len by ste museli poznat zakony vsak :-) a mat trochu odvahy aj vyuzit tu moznost ktoru vam dava staci sa trosku venovet aj svojim pravam a zistite na co vsetko mate narok len o tom neviete :wink:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od šimek »

komin píše:Farmarsky zakon plati aj na slovensku len by ste museli poznat zakony vsak :-) a mat trochu odvahy aj vyuzit tu moznost ktoru vam dava staci sa trosku venovet aj svojim pravam a zistite na co vsetko mate narok len o tom neviete :wink:
Takže koupit pušku a zabíjet?

komin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 11.03.2008 11:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od komin »

no ak ich prichytis na svojom pozemku a neupocuvnu vyzvu na opustenie tvojho pozemku tak sa mas pravo branit aj strielat ak mas zbran legalne :wink:

tartatus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.06.2008 20:38

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od tartatus »

komin píše:no ak ich prichytis na svojom pozemku a neupocuvnu vyzvu na opustenie tvojho pozemku tak sa mas pravo branit aj strielat ak mas zbran legalne :wink:
no pokial je to zlodej mile rad pocuvne vyzvu na opustenie pozemku ;)) aj s lupom . . .

Inak z pravidla plati, ze ked uz pouzit zbran, tak tak aby ten druhy uz nevypovedal a do ruky mu strcit noz :) to mam radu od policajta :)) Takze bacha aby ste neboli v nespravnom case na nespravnom mieste lebo mozme kazdy jeden skoncit s nozom v ruke a gulkou v hlave. . . Nech zije pravne poradenstco PZ SR :))

EDIT: Som zabudol dodat ze na Slovensku mas mozno pravo sa branit a aj strielat avsak pokial to nedoriesis (vid vyssie) tak mozes napokon skoncit v base ty za pouzitie neprimeranej sily ci neprimeraneho sposobu obrany a ublizenim na zdravi . . . lebo si spravil zo zlodeja mrzaka. . . je nepodstatne ze u teba kradol . . . :lol:

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od Currahee »

První musí jít do luftu, aby sis vyčistil vrtání od koroze jinak balistika pozná, že jsi střílel rovnou. Druhá musí jít na hlavu nebo komoru, aby ten šmejd nechtěl bolestný :lol:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

komin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 11.03.2008 11:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat Variant 4Motion r.v. 2008

Příspěvek od komin »

No vidite ze to ovladate len to treba pouzit v tu spravnu chvilu :wink:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“