Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od standokan »

když to bude vůně tak kolem pul mega je real
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od rapid.direct »

standokan 2 píše:když to bude vůně tak kolem pul mega je real
Voňavky jsou voňavky :mrgreen: ......souhlas!

broza
Závodník
Závodník
Příspěvky: 555
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od broza »

jj, na mobile.de jsou pěkný 3C 17000-18000euro. Přímo ze salonů jako předvaděčky. Najeto kolem 7000km. Takže za půl mega seženeš pěknýho pašíka.

Uživatelský avatar
Bombas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava - Kravaře - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od Bombas »

stříbrnou metlu bych nechtěl :wink: Je to hnus barva, kterou má kdejaká vochcávka...
myslím,že byla IN u BMW v roce 96, když ji začli dávat na tehdy vycházející E39.....zůstal bych u nějaké tmavé, ta je elegantní a vždy IN 8)

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od TNT »

Voe, vsichni chytry jak radija, tak ukazte ty vase trakare... :P :lol: :lol:

biboG60
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 394
Registrován: 08.07.2008 12:42
Bydliště: Slovensko Dolný Kubín

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od biboG60 »

papirex píše:tak pozor na autoscout a mobile.de... jsou tam ceny, které dost dobře neodpovídaj ceně auta... například. našel jse mtam krásnou boru, ve sportovní úpravě... nak jsem napsal, že se o to zajímám. a frajer napsal. ok, nejsem v německu, jsem za prací v anglii a tady mi to řízení vlvo nevyhovuje a kdesicosi. proto to prodával tak levně. že mu mám poslat přes western union prachy a že mi pošlou auto. že mi ho dovezou přímo domů, můžu si ho vyzkoušet a kdyžtak se dá odstoupit od smlouvy. pořád mi to vrtalo hlavou, ale, co je dneska 3000€. tak jsem si je připravil. šel jsem 3x na pobočku western union. jednou byla zavřená, druhá nevěděla, kolik to je přesně korun, že to musím poslat v korunách a tam si to vyberou v jejich měně, a ve třetí nefungovaly počítače. tak jsem si řekl, že to je pech jako prase. ale co už. šel jsem dom a nedalo mi to, tak jsem zkopíroval ten mail a vrazil ho do googlu... ne celý samozřejmě. ale vyhodilo mi to asi 5 odkazů na to, že to jsou podvody a že po nich jde ten jejich... scotlandyard a nějaká rozvědka, či co. neposílat prachy předem, přijet si pro to, podívat se tam a pěkne face to face business...
to jsem řekl, že si tam pro auto skočím do londýna. no letenka asi 1500 kaček, tak to je brnkačka. no zase se kroutil, že to je zavřené v kontejneru a připravené na transport, že to nejde a tak dále. tak bachaaa !!!
ludia zapametajte si jednu vec!! Z RUKY DO RUKY!!!!! nikdy neverte reciam typu že auto priamo k vám dovezu ale musitep oslat prachy na ucet... atď......proste z ruky do ruky.co ak vám donesu starý rozbitý vrak? neviem ako by ste si buchal ihlavy o stenu jadebiljadebil.....
G-lader,supercharged :) jednoducho ho mám rád proste 3000ot./min. a vyssie mňam

Uživatelský avatar
papirex
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od papirex »

biboG60 píše:
papirex píše:tak pozor na autoscout a mobile.de... jsou tam ceny, které dost dobře neodpovídaj ceně auta... například. našel jse mtam krásnou boru, ve sportovní úpravě... nak jsem napsal, že se o to zajímám. a frajer napsal. ok, nejsem v německu, jsem za prací v anglii a tady mi to řízení vlvo nevyhovuje a kdesicosi. proto to prodával tak levně. že mu mám poslat přes western union prachy a že mi pošlou auto. že mi ho dovezou přímo domů, můžu si ho vyzkoušet a kdyžtak se dá odstoupit od smlouvy. pořád mi to vrtalo hlavou, ale, co je dneska 3000€. tak jsem si je připravil. šel jsem 3x na pobočku western union. jednou byla zavřená, druhá nevěděla, kolik to je přesně korun, že to musím poslat v korunách a tam si to vyberou v jejich měně, a ve třetí nefungovaly počítače. tak jsem si řekl, že to je pech jako prase. ale co už. šel jsem dom a nedalo mi to, tak jsem zkopíroval ten mail a vrazil ho do googlu... ne celý samozřejmě. ale vyhodilo mi to asi 5 odkazů na to, že to jsou podvody a že po nich jde ten jejich... scotlandyard a nějaká rozvědka, či co. neposílat prachy předem, přijet si pro to, podívat se tam a pěkne face to face business...
to jsem řekl, že si tam pro auto skočím do londýna. no letenka asi 1500 kaček, tak to je brnkačka. no zase se kroutil, že to je zavřené v kontejneru a připravené na transport, že to nejde a tak dále. tak bachaaa !!!
ludia zapametajte si jednu vec!! Z RUKY DO RUKY!!!!! nikdy neverte reciam typu že auto priamo k vám dovezu ale musitep oslat prachy na ucet... atď......proste z ruky do ruky.co ak vám donesu starý rozbitý vrak? neviem ako by ste si buchal ihlavy o stenu jadebiljadebil.....
jejda, no kdyby to byl vrak, tak bych si gratuloval... buď bez obav, nic by nepřišlo. je to podvod jak mraky. už jsem si vzpomně, kdo po nich ještě jde. interpol. myslíte, že ty frajery najdou? a kdy to konečně skončí? rozvedl bych menší diskuzi... hm?
no chip - no speed
no speed - no fun
PapireX - grafika, weby, sítě, kompy
http://www.vkarvine.cz

Uživatelský avatar
Santiago
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1878
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od Santiago »

TNT to vaše fňukání fakt pomůže :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
last train to universe :bot:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od TNT »

Santiago píše:TNT to vaše fňukání fakt pomůže :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mas pravdu predsedo, tohle je mi fakt na nic. :roll: :lol:

Uživatelský avatar
yardaz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od yardaz »

Uměl by někdo dovezt coktu II. combi, 2006 a výše s DSG převodovkou a kolik by měla stát ??????????
Když Pássovec, tak TDI!!!!

http://www.dakoinvest.cz
PRODÁM VAŠI NEMOVITOST, AŤ JE KDEKOLIV, MIMO MĚSÍCE A VENUŠE.........

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od TNT »

yardaz píše:Uměl by někdo dovezt coktu II. combi, 2006 a výše s DSG převodovkou a kolik by měla stát ??????????
Taky to jde.TDI?

Uživatelský avatar
yardaz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od yardaz »

TNT píše:
yardaz píše:Uměl by někdo dovezt coktu II. combi, 2006 a výše s DSG převodovkou a kolik by měla stát ??????????
Taky to jde.TDI?
Rozhodně TDI ale nemusí to být zrovna 103kW, je to pro mojí přítelkyni a bude v tom vozit mimčo... :repa:
DSG je podmínka !
Když Pássovec, tak TDI!!!!

http://www.dakoinvest.cz
PRODÁM VAŠI NEMOVITOST, AŤ JE KDEKOLIV, MIMO MĚSÍCE A VENUŠE.........

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od TNT »

Bych rekl tak kolem 400tis do 50tis km urcite...A i s rozumnou vybavou.

Uživatelský avatar
yardaz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od yardaz »

TNT píše:Bych rekl tak kolem 400tis do 50tis km urcite...A i s rozumnou vybavou.
To by šlo, umí to tady někdo???? :fly2:
Potřeboval bych to s odpočtem DPH. :mrgreen:
Když Pássovec, tak TDI!!!!

http://www.dakoinvest.cz
PRODÁM VAŠI NEMOVITOST, AŤ JE KDEKOLIV, MIMO MĚSÍCE A VENUŠE.........

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reálná cena Passat 3C 2.0TDI DPF 125kW sportline?

Příspěvek od TNT »

yardaz píše:
TNT píše:Bych rekl tak kolem 400tis do 50tis km urcite...A i s rozumnou vybavou.
To by šlo, umí to tady někdo???? :fly2:
Potřeboval bych to s odpočtem DPH.
Jakou ma mit barvu? 8) :lol:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“