Koupě Passat B6

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Bady.New
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 31.07.2008 03:00
Bydliště: Plzeň

Koupě Passat B6

Příspěvek od Bady.New »

Ahoj všichni příznivci VW. Po dlouhém vybírání nového miláčka padlo rozhodnutí na Passat Variant 1,9TDI-96kW, manualní převodovka (2003-2004). Jelikož je to moje první naftové auto, chtěl bych vás poprosit o pár rad, na co bych měl dát při koupi v německu pozor. Zároveň je to i muj první VW, takže nevim na co trpí. Budu moc vděčný za jakoukoliv radu. Děkuju Jirka

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Passat B6

Příspěvek od rapid.direct »

Bady.New píše:Ahoj všichni příznivci VW. Po dlouhém vybírání nového miláčka padlo rozhodnutí na Passat Variant 1,9TDI-96kW, manualní převodovka (2003-2004). Jelikož je to moje první naftové auto, chtěl bych vás poprosit o pár rad, na co bych měl dát při koupi v německu pozor. Zároveň je to i muj první VW, takže nevim na co trpí. Budu moc vděčný za jakoukoliv radu. Děkuju Jirka

Zdar Jirko.....vítej do klubu.... možná bych tě opravil hned ze začátku...to co budeš kupovat je Passat B5.5 (nebo aspoň tady tomu tak říkáme :wink: )......Co se rad týče a dojmů, je myslím tady zbytečné vypisovat na co vše si dát pozor ap. Prolez témata je toho tady spoustu ( asi tak 70-80% lidí tu má 1,9TDI). Přeji dobrý výběr..... :mrgreen:

Alesek07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 23.06.2008 16:22
Bydliště: Pce

Re: Koupě Passat B6

Příspěvek od Alesek07 »

Ahoj.No abych ti popsal moje dojmy.Mám passata cca 2 mesíce a zatim žadny problem.v řízení mi přijde trochu těžší na předek takže na sport jizdu mac není ale zas je pohodlný krom trochu tužšího perování.Posez příjemnej ale na dlouhe cesty zbytečne tvrdé sedadla krom zadních to je křeslo :lol: .Motor ma příjemny tah a na to že je PD tak se zatim zdá docela kutivovány a "tichy"

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Passat B6

Příspěvek od stréc od piva »

Bady.New píše:Ahoj všichni příznivci VW. Po dlouhém vybírání nového miláčka padlo rozhodnutí na Passat Variant 1,9TDI-96kW, manualní převodovka (2003-2004). Jelikož je to moje první naftové auto, chtěl bych vás poprosit o pár rad, na co bych měl dát při koupi v německu pozor. Zároveň je to i muj první VW, takže nevim na co trpí. Budu moc vděčný za jakoukoliv radu. Děkuju Jirka
vem nekoho s VAGem at se ti na to mrkne...kazda chyba najita pres VAG - cena dolu :)
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
vydra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.07.2008 11:01
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Koupě Passat B6

Příspěvek od vydra »

Ahoj já si také teď kupuji passat B5.5 2001 ale zvolil jsem pro mně sympatičtější motor 1.8T, jednak nemám tak velké roční nájezdy, a pak motor je docela povedenej. Jinak vůz má sice certifikát že nebyl havarován, ale když jsem viděl divoce zatmelované svary na pravém podběhu tak už jsem trochu zpozorněl, nehledě na to že je vůz kompletně nově olakovám ( prý ho vandalové oběhly klíčem ), Servisní knihu to má ale první záznam je na 120tis km, voní jako dnešní noviny a ještě nejde ani pořádně otevírat jak je hezky nová. Jízda s passatem je ale velice příjemná a s tímto motorem i tichá, nikde nic neskřípe, necvaká, nehučí, ani nic nevrzlo a to jsem jel po silnici 3třídy, žádná mechanická závada, výbava bohatá Highline a vše funkční.
Vůz může sloužit další roky úplně bez problému, ale když nemá člověk jistotu tak to zamrzí.
Přeji ať dobře pořídíš.

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Koupě Passat B6

Příspěvek od Hudy »

Taky jsem koupil passata 2003 r.v. najeto 140t.km.Před tím jsem měl Renault 19 tak že značný rozdíl,Výborný stav,po prvním majiteli,tady od nás jeden doktor ho prodával tak jsem ho bez dlouhého rozmýšlení vzal.Akorát hodně akční posilovač ale jinak neměnil bych.Ted jedu měnit rozvodoví řemen a trošku mě zarazila cena ale je to vw.Doporučuju.M :D :D :D :D :D :D :D :D ám 1,8 20v Turbo a hafo spokojenost.

gagan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 19.09.2008 20:23

Re: Koupě Passat B6

Příspěvek od gagan »

zdravim,
chci koupit 3C a potrebuju poradit a moooc vas vsechny prosim o jakoukoliv radu nebo nazor!!!!
dnes rano mi ukradli oktavku a dalsi tri auta v ulici - samosrejme skodovky! takze premyslim co za jinou znacku ktera se tak nekrade - vim ze VW na tom neni lip ale snad jo - necham do toho dat sherlog a bude.....ted k tomu autu: Volkswagen Passat 2.0 TDI 4motion Comfortline najeto 72 tis a cena 350. chci se jen zeptat jestli treba nevzit o 50 tis levnejsi s najeto 170 tis. fakt nevim kolik ty motory vydrzi a jestli to bude stat za to. oba dva vozy maji 2.0 TDI a maji servsiku - byvala auta z operativniho leasingu - mooc vas vsechny prosim o radu nebo nazor.....fakt nevim co ted-hledam nejaky jiny auto po oktavce ptz to co sem dnes zazil rano kdyz auto bylo fuc uz zazit nechci tak snad dloufam ze VW bude lepsi. TAKZE KTEREJ LIDI??? =) =) =)
cuzzzz

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: Koupě Passat B6

Příspěvek od Betlem »

Mam ho druhej měsíc a zatim max spokojenost. Dal sem do něj sherloga.Auto mam v zaruce tak čekám stejně nějaký problémy asi až po jejím skončeni. :roll:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Passat B6

Příspěvek od Mára_VR6 »

2 ALL: než někam vlezu a něco plácnu, tak se nejdřív rozhlídnu :!: Kdo chce paštiku do rv 2005 je tady mimo mísu:roll: a kdo chce past po rv 2005 tak je tady doma a bude nejdřív HLEDAT :!:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: Koupě Passat B6

Příspěvek od Betlem »

omg mě to přišlo nějak malo peněz ale psal 3C tak sem nepochyboval že je tu správně :roll:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“