Koupě Passata 3C Vaše názory

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od VodkaFish »

Rád bych se poradil tady v Passat foru, kam osobně spadám.

Plánuju koupi Passata 3C, ale nevim po jakým šáhnout motoru. Jezdím půl na půl město a dálnice.
Předtím jsem přiznám se pokukoval po BMW 5 nebo 7 2004 roky,ale za ty prachy si radši koupím novější auto, takže vede Passat, najeto do 50 000, automat, kůže, xenony, šíbr, velká NAVI.

Co tak koukám na mobilku za dobrej kus je to nějakejch 25 000.

Takže po jakým motoru skočit? Chtělo by to něco trošku silnějšího, takže načipovat 140PS naftu nebo vzít 2.0 turbo??

A co ten Passat R36, o tom jste někdo vážneji přemýšleli nebo to zamítnem kvůli spotřebě? Kolik stojí vím.
Hoďte každej svůj komentář PLS díky

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od Betlem »

Já koupil před 14 dny rok stary takže ještě rok záruka a sem max spokojenej po skončení zaruky necham chipnout na 125 Kw. Jezdim každej den za 14 dní sem najel asi 3000 km pruměrnou spotřebu mám zatím 7,7 na sto ale myslim že se dostanu ještě níž před tím sem měl pět let automat tak se ještě učím řadit :lol: Auto je to pěkny oproti B5 co sem měl před tím tak má větši kufr prostě pohoda zatím max spokojenej

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od TNT »

Ja mam Sportline 125kW a nemuzu si stezovat. Jen nemam xenon a navi,ale to me nejak netrapi. Dneska jsem si byl pro SPZ, takze nevim co radit, ale zatim jsem fakt moc spokojenej. Do konce roku mam zaruku, takze snad pohoda.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od Mára_VR6 »

VodkaFish: v každým případě naftu, R36 jsem řídil a nic moc i když si řeknete, že 300k musí jet, ale není to pravda, protože tady ten výkon drží za koule DSGčko, aby se šetřilo a spotřeba je udávaná asi 11, ale měl jsem přes 13. Naftu si necháš čipnout na 125kW a to uvidíš to čóro :wink:

Betlem: já sice nemám 4motion, ale 7.7l/100km :?: 8O 8O , to máš sakra težkou nohu, já jezdím svižně - dálnice 140-170, okresky 100-120 a když přijedu za 6.4 tak jsem nasr..., že je to moc, jinak 6.1-6.3/100

Čipovat se to nechá přímo ve VW a potom nepadá záruka
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od re5pekt »

Ja mam comforlina bez xenonu a navi a pohodicka, 2.0 TDI 103 kw, jel jsem do skotska (cca 2500km), cely nemecko s tempomatem 160km/h, anglii pak 120km/h a nesezralo to ani 2 nadrze!!!! Spotreba za celou cestu 5.5l/100km. Takze supeeer, zralo to mene nez oktavka 1.9 66kw!! Ta mela sice na kompu spotrebu 4.8 ale tankoval jsem za vic jak do pasika. Btw to MARA: Na co prijde ten cip a tak, nepokurvy moc motor? Oktu jsem cipnul no problem, to jsem se nebal, pac mi na ni tolik nezalezelo :D

VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od VodkaFish »

Ano jsem čím dál blíž spíše té naftě no, buďto koupit 103 Kw a čipnout to nebo vzít rovnou 125 Kw. A brát 4motion?

Jinak je tu někdo kdo už něco najezdil s tim 200 koňovym TFSI? Znám ten motor jen z octa RS. Co se týče výbavy tak tam si dám záležet, v autě jsem skoro furt a chci mít full. Kůže xenony velká navi šíbr prostě co nej no.

A je škoda že Passat cc spadne na nějakejch těch 25 000 euro až za dýl :o

Jo a budu brát kombajn, sedan mám teď 3BG.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od Mára_VR6 »

re5pekt: čip od nás, myslím VW, je super, funguje jak má a stojí, tuším okolo 12 bez DPH.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od VodkaFish »

A vůbec bych se nebál dát tohle na předek a trošku se odlišit. Je tam k tomu i zadní

http://vw.autodoplnky.cz/volkswagen-pas ... c-s2976670

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od Betlem »

Betlem: já sice nemám 4motion, ale 7.7l/100km :?: 8O 8O , to máš sakra težkou nohu, já jezdím svižně - dálnice 140-170, okresky 100-120 a když přijedu za 6.4 tak jsem nasr..., že je to moc, jinak 6.1-6.3/100
Čipovat se to nechá přímo ve VW a potom nepadá záruka[/quote]

Tak to nechapu jedu 20 Km dalnice 160Km/h pak jižní spojka centrum a spotreba je takova jakou sem psal budto sem fakt dement a blbě řadím nebo nevím auto fakt nějak nehoním a to sem se v kratkodoby spotřebě pod 7 ještě nedostal ani když jedu večer a je volno a nestojím v zacpě :roll:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od TNT »

VodkaFish: No tak kdyz mas lovaky, tak neni problem si vybrat dobrej kousek.

Ted jen tak placnu, neni to co ty hledas. Ale: 2.0TDI 125kW variant, 2006,cernej, chromy,bixenon, DSG,kuze s pameti,kolesa, 80tis km za 510tis kc. Myslim docela dobra cenovka,coz?

Btw, ten spoiler nevypada zle, ale ta vata za nej, no nevim. :)

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od Betlem »

Ja koupil bixenon ,navi ,kuže,.....prostě plná palba 2007,44000 km 4 motion,variant za 619000Kč

VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od VodkaFish »

TNT píše:VodkaFish: No tak kdyz mas lovaky, tak neni problem si vybrat dobrej kousek.

Ted jen tak placnu, neni to co ty hledas. Ale: 2.0TDI 125kW variant, 2006,cernej, chromy,bixenon, DSG,kuze s pameti,kolesa, 80tis km za 510tis kc. Myslim docela dobra cenovka,coz?

Btw, ten spoiler nevypada zle, ale ta vata za nej, no nevim. :)
Toz cenovka docela dobrá! :wink: A ten motor mě dost zajímá asi se půjdu svézt k VW dealerovi a pak jim řeknu díky jedu si pro to do německa a když se dobře vyspim tak servisovat budu u vás...

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od TNT »

VodkaFish píše:
TNT píše:VodkaFish: No tak kdyz mas lovaky, tak neni problem si vybrat dobrej kousek.

Ted jen tak placnu, neni to co ty hledas. Ale: 2.0TDI 125kW variant, 2006,cernej, chromy,bixenon, DSG,kuze s pameti,kolesa, 80tis km za 510tis kc. Myslim docela dobra cenovka,coz?

Btw, ten spoiler nevypada zle, ale ta vata za nej, no nevim. :)
Toz cenovka docela dobrá! :wink: A ten motor mě dost zajímá asi se půjdu svézt k VW dealerovi a pak jim řeknu díky jedu si pro to do německa a když se dobře vyspim tak servisovat budu u vás...
Jede to neskutecne dobre a spotreba podle me zatim rozumna... 8)

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od molczik »

OT: Chlapi, docela vám závidim vaše příjemné starosti. :)
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od Tomasek1234 »

3C je super kara. Bohuzel me se nelibi :( Doufam ze stihnou udelat dalsi model nez mi doslouzi muj krasnej Variant 3B6 :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“