Koupě Passata 3C Vaše názory

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od Mára_VR6 »

Darkeye píše:nebyly by nejaky info o tom chipu? kde a konecna cena? znate nekdo http://www.e-chiptuning.cz ?
jsem v praci bohuzel vic nez je zdravo takze srazy mi moc nehrozej :(
diky
tak chip 12000,- bez DPH a je to u mě v práci, tj. Volkswagen Auto Enge Liberec
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

gagan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 19.09.2008 20:23

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od gagan »

zdravim,
chci koupit 3C a potrebuju poradit a moooc vas vsechny prosim o jakoukoliv radu nebo nazor!!!!
dnes rano mi ukradli oktavku a dalsi tri auta v ulici - samosrejme skodovky! takze premyslim co za jinou znacku ktera se tak nekrade - vim ze VW na tom neni lip ale snad jo - necham do toho dat sherlog a bude.....ted k tomu autu: Volkswagen Passat 2.0 TDI 4motion Comfortline najeto 72 tis a cena 350. chci se jen zeptat jestli treba nevzit o 50 tis levnejsi s najeto 170 tis. fakt nevim kolik ty motory vydrzi a jestli to bude stat za to. oba dva vozy maji 2.0 TDI a maji servsiku - byvala auta z operativniho leasingu - mooc vas vsechny prosim o radu nebo nazor.....fakt nevim co ted-hledam nejaky jiny auto po oktavce ptz to co sem dnes zazil rano kdyz auto bylo fuc uz zazit nechci tak snad dloufam ze VW bude lepsi. TAKZE KTEREJ LIDI??? =) =) =)
cuzzzz

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od Mára_VR6 »

2 ALL: než někam vlezu a něco plácnu, tak se nejdřív rozhlídnu :!: Kdo chce paštiku do rv 2005 je tady mimo mísu:roll: a kdo chce past po rv 2005 tak je tady doma a bude nejdřív HLEDAT :!:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

gagan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 19.09.2008 20:23

Re: Koupě Passata 3C Vaše názory

Příspěvek od gagan »

a to z jakyho duvodu? jedna se o b6 taze co? nahore sem psal ze de o 3C!!!

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“