FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lada.s
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 443
Registrován: 24.05.2011 12:38
Bydliště: Oslavany

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od Lada.s »

Chci se zeptat na funkci GALA u autoradia - dá se tam nastavit rozsah 0 - 9, tím se nastavuje citlivost na změnu rychlosti?

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od baxxter222 »

ano nastavuje sa tym vlastne citlivost ako sa ti ma radio stisovat alebo zosilovat pri urcitej rychlosti.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

G-KIKO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 06.10.2010 21:31

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od G-KIKO »

Mohli by ste mi poslat nejaky navod ako rozobrat zadnu elektricku roletku a oblozenie na zadnom okne kde je airbag.Potrebujem to rozobrat kvoli foliam na oknach..

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od ejne »

G-KIKO - to ti kto ide lepit ze to nedokaze beztoho nalepit folie?

inak vzadu musis zhodit lavicu, odobrat oblozenie bocneho stlpika ako su sedadla povolenim 10tky matice a vyberies oblozenie. potom rozoberies oblozenie C stlpika , odoberies krytku kde je napisane airbag a tam je T20 torx ten povolis a vyberies oblozenie C stlpika a potom zu len vyberis smerom hore krytie pod zadnym sklom a to vyberas aj s roletkou.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

G-KIKO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 06.10.2010 21:31

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od G-KIKO »

mne ide kamarat lepit folie a hovoril ze to bude treba rozobrat tak si to chcem rozobrat a on uz len nalepi aby som ho moc nezdrzoval s robotou.Dik za info

Uživatelský avatar
Maikino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 23.05.2011 22:15
Bydliště: Tachov

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od Maikino »

Zdravím chlapci a žádám vás o pomoc. nefunguje mi parktronic jen pípne dlouhým tonem a pak bliká kontrolka na tlačítku. Tak jsem to dal elektrikáři ten to napojil na diagnostiku, hodilo to chybu řídící jednotky. Tak vše proměřil a všude to má napětí ale furt nic. Tak snad řídící jednotka v háji. Nechce se mi ale jen tak vyhodit 3.500,-Kč za novou nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti??? Mam Passata variant 2.0 TDI higline rv. 2008, čidla vpředu i vzadu

Uživatelský avatar
Maikino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 23.05.2011 22:15
Bydliště: Tachov

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od Maikino »

Pls pomoc nevím jak dál. Nemáte někdo možnost ji pujčit ať to vyzkouším jestli to je tou jednotkou???

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od tornado1 »

jednotku mám, to není problém... klidně ti ji půjčím.. ale já bych vyměnil elektrikáře, pokud to vydá ton a bliká tlačítko tak to vše má na starost právě RJ parkováků.. na 100% máš vadné čidlo nebo kabel..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Maikino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 23.05.2011 22:15
Bydliště: Tachov

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od Maikino »

Hm tak to jsem z toho paf myslel jsem, že je dobrej. Tu jednotku mam vyndanou a leží mi tu na stole :-). Mně osobně by to bylo fuk jestli to fachá nebo ne, ale manželka se bojí parkovat ?-). Škoda, že jsi až od Humpolce tak daleko hned bych k tobě sjel. No snad se ozve někdo blíž k Tachovu

Uživatelský avatar
Lada.s
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 443
Registrován: 24.05.2011 12:38
Bydliště: Oslavany

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od Lada.s »

PŘEHLED MOTORIZACE - DIESEL

Motory PD

1.9 TDI 8V - 77 kW (BKC, BXE, BLS)
2.0 TDI 8V - 103 kW (BMP)
2.0 TDI 16V - 103 kW (BKP)
2.0 TDI 16V - 125 kW (BMR)

Motory CR

2.0 TDI 16V - 81 kW (CBAA)
2.0 TDI 16V - 103 kW (CBAB)
2.0 TDI 16V - 125 kW (CBBB)

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od Coster »

lukasko144 píše:Pridavam slubeny link na stiahnutie navodu pre navigacne RNS510 - cast 3.4 Navigacny system.

http://rapidshare.com/files/349672546/3 ... _.rar.html
mohu poprosit nekoho o Reup? Link uz je mrtvy :(

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od lukasko144 »

Dufam, ze sa to tu casom premaze. Poslem Ti to napr. cez Skype, alebo pod. Na upload na nejaky server uz nemam nervy..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od jaroušek »

Preventivně jsem si vyměnil šestihran na pohon olejového čerpadla na 2.0 TDI BMP r.v. 02/2006 a rád bych se podělil se zkušeností.Jak sundat spodní dekl a odhlučnění vany ví asi každý,dále vypustit olej a odpojit čidlo snímače oleje, dále upozorňuji na dva šroubky ve žlutém kolečku.Jsou opravdu pod velkým úhlem a tudíž nejdou lehce povolit.Pomohl mi přípravek ala říznutý ořech 10 mm jak je na fotce.Další šrouby jsou v červených kolečkách.Po sundání vany se vám naskytne krásný pohled na vnitřnosti motoru.V kolečku na další fotce je patrné, kde se nachází měněná hřídelka, která je zajištěna obyč segrovkou, však oka jsou velmi malá, sou vhodné velmi tenké a zahnuté kleště.Po odjištění mi šla hřídelka velmi lehce vytáhnout, vyměnit hřídel a poté zajistit novou segrovkou.Dále odstranit starý tmel, odmastit , souvislá vrstva tmelu a vana jde zpět.Hřídelka stojí cca 70 kč + nová segrovka 7 kč, vše origo VW.Tato výměna není nijak náročná ale je zapotřebí nářadí a zručnost. Toto není přesný návod, takhle jsem to udělal já.Ať slouží
005.jpg
001.jpg
009.jpg
010.jpg

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od baxxter222 »

DAJ ESTE CISLA DIELOV.
AKU DLZKU SESTHRANU SI KUPOVAL?
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: FAQ: Návody, postupy, časté dotazy

Příspěvek od jaroušek »

baxxter222 píše:DAJ ESTE CISLA DIELOV.
AKU DLZKU SESTHRANU SI KUPOVAL?
Nemá smysl sem dávat čísla, já měl zrovna tu krátkou hřídelku, v Opavě ve VW se mi kočka mrkla do PC a jasně mi řekla, že mám tu kratší, že to poznají tak nechápu jak jinde si neví rady a raději kupují tu delší aby ji pak mohli zkrátit.no a plus tu pojistku no................. :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“