PD versus TDI

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

PD versus TDI

Příspěvek od bundis »

Ahoj uvažuji o koupi Passata 1,9TDI PD 96Kw. Chci se zeptat zda tu má někodo zkušenost s tímto motorem a případně jaké jsou jeho nejčastější závady. Slyšel jsem, že ¨stará 1,9 TDI 81kw je le. Nová, že je hlučnější a prý po nějakých 160000km odchází vstřikovače, které jsou integrovány do hlavy motoru. Nevím co je na tom pravdy. Snad mi poradíte, dík.

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: PD versus TDI

Příspěvek od Barthez »

bundis píše:Ahoj uvažuji o koupi Passata 1,9TDI PD 96Kw. Chci se zeptat zda tu má někodo zkušenost s tímto motorem a případně jaké jsou jeho nejčastější závady. Slyšel jsem, že ¨stará 1,9 TDI 81kw je le. Nová, že je hlučnější a prý po nějakých 160000km odchází vstřikovače, které jsou integrovány do hlavy motoru. Nevím co je na tom pravdy. Snad mi poradíte, dík.
Mám dojem ze myslíš 3B ( B5 ) nebo 3BG ( B5,5 ) a to je o sekci nahoru. Tady je to pro 3C ( novej passat ), ale obecne si myslím, že bych šel asi do TDI normálu BEZ PD, ikdyž ho vlasně mám ve svém.
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: PD versus TDI

Příspěvek od Mára_VR6 »

A jéje, už to začíná :roll: Chtělo by to tu velkej nápis - Vstup, až po tom, co budu vědět, co mám za auto :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PD versus TDI

Příspěvek od Paskal »

Mára_VR6 píše:A jéje, už to začíná :roll: Chtělo by to tu velkej nápis - Vstup, až po tom, co budu vědět, co mám za auto :lol:
:P

Napiš Vallymu až do sekce Tematu upraví nadpis misto Passat B6 na Passat B6 r. 2005 a výše. :wink:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: PD versus TDI

Příspěvek od Mára_VR6 »

Paskal píše:
Mára_VR6 píše:A jéje, už to začíná :roll: Chtělo by to tu velkej nápis - Vstup, až po tom, co budu vědět, co mám za auto :lol:
:P

Napiš Vallymu až do sekce Tematu upraví nadpis misto Passat B6 na Passat B6 r. 2005 a výše. :wink:
Tak jsem šéfovi napsal :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“