Sterace

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Sterace

Příspěvek od re5pekt »

Ahoj vsici frajeri. Pomuzete mi, jak dam sterace do ''servisni'' polohy, abych je mohl ocistit, popripade vymenit? Po vsunuti klice se hnou, ale ne natolik, abych je mohl uplne vyklopit, jestli mi rozumite :mrgreen:

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace

Příspěvek od Palko »

re5pekt píše:Ahoj vsici frajeri. Pomuzete mi, jak dam sterace do ''servisni'' polohy, abych je mohl ocistit, popripade vymenit? Po vsunuti klice se hnou, ale ne natolik, abych je mohl uplne vyklopit, jestli mi rozumite :mrgreen:
JAK JEDNODUCHÉ :D zapnot zapalování, vypnout zapalování a pak stačí když dáš polohu stírání a táhla ti vyjedou nahoru a zastaví se v servisní poloze, tzn. že můžeš měnit ramínka atd. Zpět je dáš při zaplém klíčku kdy stačí jen kliknout na páčku stěračů a vrátí se ti zpět.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace

Příspěvek od re5pekt »

olalalaaa, super, diky bejku

Uživatelský avatar
Miro_SV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK, Snina

Re: Sterace

Příspěvek od Miro_SV »

Palko píše:
re5pekt píše:Ahoj vsici frajeri. Pomuzete mi, jak dam sterace do ''servisni'' polohy, abych je mohl ocistit, popripade vymenit? Po vsunuti klice se hnou, ale ne natolik, abych je mohl uplne vyklopit, jestli mi rozumite :mrgreen:
JAK JEDNODUCHÉ :D zapnot zapalování, vypnout zapalování a pak stačí když dáš polohu stírání a táhla ti vyjedou nahoru a zastaví se v servisní poloze, tzn. že můžeš měnit ramínka atd. Zpět je dáš při zaplém klíčku kdy stačí jen kliknout na páčku stěračů a vrátí se ti zpět.
8O 8O 8O
ďakujem , :idea: som nevedel, ze je taka možnosť .... :oops:
idem hned vyskusat

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Sterace

Příspěvek od Allbacore »

re5pekt píše:Ahoj vsici frajeri. Pomuzete mi, jak dam sterace do ''servisni'' polohy, abych je mohl ocistit, popripade vymenit? Po vsunuti klice se hnou, ale ne natolik, abych je mohl uplne vyklopit, jestli mi rozumite :mrgreen:
lol chalani vy ste necitali manual?! :twisted:

:wink:
Naposledy upravil(a) Allbacore dne 04.10.2008 23:31, celkem upraveno 1 x.
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
Miro_SV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK, Snina

Re: Sterace

Příspěvek od Miro_SV »

Allbacore píše:
re5pekt píše:Ahoj vsici frajeri. Pomuzete mi, jak dam sterace do ''servisni'' polohy, abych je mohl ocistit, popripade vymenit? Po vsunuti klice se hnou, ale ne natolik, abych je mohl uplne vyklopit, jestli mi rozumite :mrgreen:
lol chalani vy ste necitaly manual?! :twisted:

:wink:

ja nie :oops:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“