Uzamčení auta s klíči uvnitř

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od ejne »

michal ale tak vrav ako dalej to pokracovalo....nooooo sme svedavy....
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od pásovec »

Docela prekérka co? :mrgreen: počítám, že všechny hadry byly v tom autě... Jak se to řešilo?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od ejne »

nooo nech sa pochvali michal ..... znie to zaujimavo som zvedavy na to story....

PS: chcel som podryt ohladom jednej osoby ale michal uz vie...
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od Michalj »

Jo to věřím. Tam nebylo co řešit , mobil v autě , klíče v kufru a my oba nazí u rybníka ve dvě ráno .... kámen a zadní boční okno a mobilem kamaráda , ten jel na chalupu k našim pro druhý klíče od bytu pak k nám pro druhý klíče a v 4:30h mě je přivez a říkal mi, že se už dvě hodiny směje v autě jak ko*ot a když mě tam viděl tak smíchy řval a brečel. Dodnes mi říká, že nelituje , že se nevyspal a když jdem na tenis a beru si tašku z kufru tak jestli mám klíče :| :|

a jestli vás zajímá co bylo s tou holčinou ty dvě a půl hodiny než mi přivez ty klíče , tak bylo super .... TICHO ... jen občas plácnutí komára a toho svinstva co tam lítalo :x

Taky musím říct, že sem od té doby neměl sedana s kufrem a když sem si auto přebíral a zjistil tuto úžasnou vlastnost tak sem se zasmál. ale prodejci neřekl o co jde, jen doufám, že není členem klubu , dobrý den ....

.. To nevymyslíš....
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od ejne »

to mas pravdu to nevymyslis to je zivot. noooo ale mali ste aspon sado maso ( alebo sadlo maslo? ) nooo a stou holcinou si dodnes alebo ako sa nato pozera s odstupom casu ona?
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od Michalj »

Nene to není moje žena. To bylo po srazu ze základní školy, kdy jsem ještě pokračoval sám ve vší počestnosti s mojí první velikou láskou a když sem jí vezl domu tak jsme dostali ten super nápad se vykoupat. Ta se tomu taky dodnes směje, když si zavoláme nebo se vidíme. Víš co, z jedný strany průser a prekérka, ale z druhý strany fakt super zážitek a romantika.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
Patrik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od Patrik »

Jak to tady čtu, neměl bych asi to srdce rozbít to okno... Každopádně Michale, hezký příběh... :D
Každopádně až budu mít volno a chut, tak to hcci zkusit, i u mé B5,5... zajímalo by mě jestli to jde zamknout, jediný co vím že když mam otevřený dveře řidiče, a zamknu auto dálkou, tak se to nezamkne, to je jedniný, u jiných dveří a kufru, se to normálně zamkne,....
EX Passat 3BG US Look

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“