Uzamčení auta s klíči uvnitř

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Ivo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vranovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od Ivo »

Vyresil jsem to dovozem origo klice od puvodniho majitele...
Ivo

Uživatelský avatar
irinox
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 18.04.2008 16:53

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od irinox »

Tak se mi to dnes stalo.Otevření kufru,vložení aktovky, nějaké hledání a zabouchnutí.Okamžité probrání...klíče v kufru. :roll: Dopravení se do VW,kde mi řekli,že to je velký problém,ale jediné řešení je rozbít okno!Potom však dodali,že ještě nemusí být vyhráno,protože můžou být zamčeny i sedáky(mám sedan).Následoval telefonát do firmy P.klíč,kde mi řekli,že Passata C..neumí!Naštěstí konkurenční firma uměla.Maník byl do třiceti min. u auta a za dalších dvacet bylo otevřeno.Sedáky naštěstí zamčené nebyly.Cena.....dva tisíce. :lol: :lol: :lol: Úspěšný začátek týdne.

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od StandaS »

Já bych to řešil dobrým úkrytem klíče který je uložen v dálce, někde na vnější části vozu. Je černý, malý, to nemůže být problém. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od ejne »

Co tak skryt ten cierny klucik do xxxx ( radsej som to za XXX koval , ja ho sice tam nemam ale tak dal som tu ako napad )
Naposledy upravil(a) ejne dne 21.09.2009 13:55, celkem upraveno 1 x.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od mrmaryII »

Hlavne si sem kazdy napiste, kde ho davate, aby corkari nemali vela roboty, ked budu kradnut auto :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Mr.Slim@k
Závodník
Závodník
Příspěvky: 610
Registrován: 04.01.2009 17:20
Bydliště: Kdesi na VWysočině

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od Mr.Slim@k »

Zdarec
Šnůru na krk a je vyřešeno, jednou mi vypadli do kufra já si toho nevšim práskl jsem kufrem a pak když jsem došel jsem hledal a hledal. Kámoš mi musel vést náhradní. Odemču, kouknu do kufra a bylo vyhráno. A od té doby je nosím na šňůrce na krku. Už nikdy!!!!!!!!!!!
Sranda :)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od KJirka »

no já si to na podzim taky vyzkoušel, asi 30 km od domova. Takže telefon manželce, ta dala klíč kámošovi a ten mi ho přivezl. Jak tu někdo napsal, stát se to někde u moře, tak skončila klidná dovolená.
Ale ten plastovej klíček někde v peněžence nebo tak něco, není vůbec blbej nápad.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

kubinna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 16.12.2009 00:08
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od kubinna »

mi se jednou stalo že jsem vystoupil z auta klíč jsem nechal v zapalování a jen přivřel dveře,ale když jsem chtěl odjet tak tahám za kliku a ono auto zamčené,tak jsem si autem od kámoše zajel pro druhý klíček ale dálkač nereagoval tím plastovým klíčkem jsem ho chtěl odemknou,ale problém byl v tom že se odemknou jen dveře řidiče a ja mam nefukční kliku z venku řidiče tak zas nic.Naštěstí přijel brácha tem měl železný plátek,ja jen přivřené dveře tak tam byla mezírka tak jsem kolem těsnění sjel až k tlačítku k otevření dveří a konečně jsem si mohl oddychnout jak jsem slyšel že se auto odemklo

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od ejne »

ale predsa ked otvoris plastovym klucom z strany vodica central ti odomkne vsetky dvere.

moj pribeh:

zamrzalo mi lanko na vodicovych dverach a neuvedomil som si to dostatocne otvaral som dvere a dostaval sa do auta zozadu. Jedneho krasneho dna som si siel natankovat do garaze z mojich "tajnych zasob" plnu nadrz a akosi ako som tak dosiel pred garaz otvoril dvere auto cuvol do polky garaze a vysiel von nieco pozret dvere sa zavreli a ja som bol nahraty. zatvorenie dvery pocas jazdy bolo zapnute vstky dvere zamknute. Vodicovu klucku som nepotiahol ostatne vboli zamknute. ked som sa poklepal po vreckach tak som zistil ze kluce od domu boli v aute, mobil tiez jedine kluce boli v garazi od garaze. Rodicia 100 km v kosiciach a neviem kedy by sa vratili. co teraz? hmmm? tak som si akurat tak porobil nieco v garazi medzitym skusil nastriekat klucku niecim co som mal na zamrzanie ale nic nepomohlo . zrazu znenazdajky nejake auto zabocilo knam ku garazi pozeram lepsie a to OTEC. tak som mu povedal ci mi moze zajst po nahradne kluce domov a tak siel a doniesol mi ich. sradostou som ich chytil doruk a stiskal central a ten nic. tak opat ma zamrazilo. potom ma napadlo plastovym klucom otvorit dvere a otvorili sa vsetku tak som zobral a hned zozadu vosiel do auta a v prvom rade som si vypol funkciu zamykania dvery pocas jazdy.

PS : lanko uz je vymenene dvere sa otvaraju aj pri -15 takze funkcia opat zapnuta. LEn stale ked ochdadzam od auta mam zly pocit ze som kluc zabudol vovnutry...
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

kubinna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 16.12.2009 00:08
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od kubinna »

v manualu je psané že tím plastovým klíčkem odemkneš jen dveře řidiče a když zamykáš tak se zamknou všechny

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od ejne »

mne sa otvorili vsetky
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od global »

kubinna píše:v manualu je psané že tím plastovým klíčkem odemkneš jen dveře řidiče a když zamykáš tak se zamknou všechny
mne to otvori iba vodičove tym plastikom
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od ejne »

chcete povedat ze mam cudne auto?
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Uzamčení auta s klíči uvnitř

Příspěvek od Michalj »

Kluci tohle mám za sebou, Ford Scorpio měl to samé. 2h ráno , letní teplá noc , rybník někde v poli u Běchovic , zastavím s kočkou :hug: , zamknu auto , procházka, vrátíme se k autu, otevřu kufr, svléknu se (úplně) , taktně odejdu od auta , aby se mohla svléknout i dívka , vlezu do krásný teplý vody, hvězdičky a pak už jen to charakteristický "buch - cvak - pip pip" :158: :158: ............... od tý doby klíče nepokládám nikdy na auto a do auta, jen v ruce nebo kapsy :gun: .
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“